Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | OCHRONA TWARZY | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraszewska Laura | Zambrów | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
2 | Wołcz Lesław | Wrocław | 10 KM | opłacono on-line | |||
3 | Tołwiński Ignacy | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Przedszkole Wyspa | opłacono on-line | |
4 | Ignatowicz Wictoria | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
5 | Ignatowicz Urszula | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
6 | Zambrzycka Natalia | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
7 | Mośkowiak Michalina | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
8 | Mośkowiak Oliver | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
9 | Dąbrowski Rafał Dąbrowski | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
10 | JAROCKI KONRAD | WASILKÓW | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Sp 6 | opłacono on-line | |
11 | Korzeniecka-Bczek Renata | Wasilków | Polska | 10 KM | Krucza Team Wasilków | opłacono on-line | |
12 | Bąbczyńska Małgorzata Bąbczyńska | Wasilków | Polska | 10 KM | KRUCZA TEAM Wasilków | opłacono on-line | |
13 | Lejdward Maciej | Wasilków | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
14 | Marczukiewicz Zuzanna | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Wesołe Robaczki | opłacono on-line | |
15 | Marczukiewicz Franciszek | Wasilków | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Wesołe Robaczki | opłacono on-line | |
16 | Marczukiewicz Mateusz | Wasilków | Polska | 10 KM | Dream TEAM | opłacono on-line | |
17 | Zubrzycki Emil | Tykocin | Polska | 10 KM | Drużyna Stefana Czarnieckiego | opłacono on-line | |
18 | Zubrzycki Piotr | Tykocin | Polska | 10 KM | Drużyna Stefana Czarnieckiego | opłacono on-line | |
19 | KOWALEWICZ LAURA | TUROŚŃ KOŚCIELNA | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | ||
20 | KOWALEWICZ GABRIEL | TUROŚŃ KOŚCIELNA | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | ||
21 | Boruch Lena | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
22 | Zaczeniuk Amelia | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
23 | Zaczeniuk Julian | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
24 | Zaczeniuk Alan | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
25 | Bursa Szymon | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
26 | Średzinska Oliwia | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
27 | Średzinska Aleksandra | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
28 | Dajnowicz Jacek | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
29 | Kiełek Jakub | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
30 | Kiełek Piotr | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line | |
31 | MIELECH OLIWIA | TUROŚŃ KOŚCIELNA | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
32 | Dzikowski Wojciech | Turośń Kościelna | Polska | 10 KM | BIEGAMY TUROŚŃ KOŚCIELNA | opłacono on-line | |
33 | Dzikowska Maria | Turośń Kościelna | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | BIEGAMY TUROŚŃ KOŚCIELNA | opłacono on-line | |
34 | Kuźma Przemysław | Suwałki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
35 | Kuźma Hanna | Suwałki | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | ||
36 | Kuźma Franciszek | Suwałki | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
37 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
38 | Pachutko Piotr | Suwalki | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
39 | Bibułowicz Zofia | Suraż | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
40 | Bibułowicz Jakub | Suraż | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
41 | Eljaszewicz Antoni | Studzianki | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
42 | Eljaszewicz Julian | Studzianki | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
43 | Grecka Marta | Sokółka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
44 | Namankiewicz Wojciech Namankiewicz | Sokółka | Polska | 10 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line | |
45 | Wysocki Wojciech | Sokółka | Polska | 10 KM | PCPark Sokółka | opłacono on-line | |
46 | KITLAS PIOTR | SOCHONIE | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
47 | KITLAS MAJA | SOCHONIE | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | |||
48 | Pachutko Adam | Sejny | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
49 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
50 | Kozioł Piotr | Porosły | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
51 | Kozioł Jakub | Porosły | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
52 | Księżopolska Weronika | Porosły | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Choroszcz | opłacono on-line | |
53 | Bohojło Zuzanna | Ponikła | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | SP 45 | opłacono on-line | |
54 | Kamińska Malwina | Pomigacze | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
55 | ZIMNICKA JULIA | PODNOWINKA | Peru | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
56 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | 10 KM | MKS Juvenia Białystok | opłacono | |
57 | Sokólski Tomasz | Nowodworce | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Nowodworce Biegają | opłacono on-line | |
58 | Trochimczyk Maciej | NIEWODNICA KOŚCIELNA | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
59 | Trochimczyk Szymon | NIEWODNICA KOŚCIELNA | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
60 | Trochimczyk Antoni | NIEWODNICA KOŚCIELNA | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
61 | Łapiński Krzysztof | Łapy | Polska | 10 KM | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | opłacono on-line | |
62 | Szustak Michał | Łapy | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
63 | Jamiołkowski Grzegorz | Łapy | Polska | 10 KM | BiegoStok | opłacono on-line | |
64 | Hejza Joanna | Lewickie Stacja | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
65 | Pacuk Zosia | Kuźnica | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
66 | Pacuk Bartosz | Kuźnica | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
67 | Tworkowski Szymon | Księżyno | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP Księżyno | opłacono on-line | |
68 | Tworkowski Piotr | Księżyno | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | SP Księżyno | opłacono on-line | |
69 | Tworkowska Izabela | Księżyno | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | SP Księżyno | opłacono on-line | |
70 | Cieciorko Julia | Kozińce | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP Dobrzyniewo Duże | opłacono on-line | |
71 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10 KM | Petunie | opłacono on-line | |
72 | DARMETKO PAWEŁ | KOLNO | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
73 | Łukjańczuk Marek | Klepacze | Polska | 10 KM | JKB Klepacze | opłacono on-line | |
74 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Polska | 10 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | |
75 | Romańczuk Filip | Klepacze | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line | |
76 | Orzechowski Michał | Klepacze | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | ||
77 | Rybałtowska Weronika | Kleosin | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | |
78 | Rybałtowski Stanisław | Kleosin | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | |
79 | WIKTORUK Gabriel | KLEOSIN | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | opłacono on-line | ||
80 | Karpiński Maciek | Kleosin | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w kleosinie | opłacono on-line | |
81 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | 10 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono on-line | |
82 | Kucharczyk Agnieszka | Kleosin | Polska | 10 KM | Aktywnie w mieście | opłacono on-line | |
83 | Kosakowski Kamil | Kamianki | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
84 | Tarantowicz Robert | Juchnowiec Kościelny | Polska | 10 KM | Zajebiste Roberty | opłacono on-line | |
85 | Kujawa Rozalia | Juchnowiec Kościelny | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
86 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
87 | Zambrzycki Szymon | Jasionówka | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
88 | Makowska Karolina | Jamiołki-Piotrowięta | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
89 | Witek Dawid | Ignatki-Osiedle | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | SP Księżyno | opłacono on-line | |
90 | Witek Filip | Ignatki-Osiedle | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | SP Księżyno | opłacono on-line | |
91 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
92 | Dzienisik Adam | Grabówka | Polska | BIEG DLA DZIECI (2008-2003) | opłacono on-line | ||
93 | Sacharczuk Artur | Grabówka | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
94 | Kulikowska Iga | Grabówka | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
95 | Kulikowski Patryk | Grabówka | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
96 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
97 | Żukowska Dominika | Fasty | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | opłacono on-line | ||
98 | Bakun Monika | Ełk | Polska | 10 KM | opłacono on-line | ||
99 | Seweryn Maria | Dzikie | Polska | BIEG DLA DZIECI (2016-2012) | żłobek Danwood Kids | opłacono on-line | |
100 | Seweryn Alicja | Dzikie | Polska | BIEG DLA DZIECI (2011-2009) | żłobek Danwood Kids | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29149