HangoveRUN 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg 2020 m Parkrun Grudziądz opłacono on-line
2 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 2020 m opłacono on-line
3 Nijak Maciej Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
4 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Bieg 2020 m opłacono on-line
5 Sulek Karolina Rumia Bieg 2020 m opłacono on-line
6 Stasinski Rafal Gdańsk Bieg 2020 m Run Beach Morning opłacono on-line
7 Niemiec Marek Gdynia Bieg 2020 m ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
8 Karbowska Kinga Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
9 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Bieg 2020 m Morska Baza Szkoleniowa opłacono on-line
10 Bartsch Aleksandra Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
11 Jędrzejczak Maciej Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
12 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
13 Piotrowski Marek Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
14 Białas Rafał Reda Bieg 2020 m KONTENER FORMY opłacono on-line
15 Teklak Karol Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
16 Kapica Damian Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
17 Teklak Katarzyna Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
18 Gałuszyńska Katarzyna Gdynia Bieg 2020 m Active Flow opłacono
19 Zawacki Daniel Tczew Bieg 2020 m PatMat opłacono on-line
20 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Bieg 2020 m ROZBIEGANI z PCz opłacono on-line
21 Kapica Edyta Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
22 Brillowski Michał Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
23 Schwan Agnieszka Rumia Bieg 2020 m opłacono on-line
24 Babiński Sebastian Tczew Bieg 2020 m PatMat opłacono on-line
25 Żelewski Dariusz Rumia Bieg 2020 m Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
26 Żelewska Aleksandra Rumia Bieg 2020 m Podstawowa numer 9 opłacono on-line
27 Kleban Paweł Gdańsk Bieg 2020 m Szybkie Ziomki opłacono
28 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański Bieg 2020 m opłacono on-line
29 Habaj Piotr Gdynia Bieg 2020 m Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
30 Koczergo Katarzyna Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
31 Molęda Dariusz Gdańsk Bieg 2020 m Cerveza Team opłacono on-line
32 Skwarło Dorota Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
33 Skwarło Paweł Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
34 Klass Marta Gościcino Bieg 2020 m opłacono on-line
35 Jankowski Mateusz Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
36 Marczak Marek Pruszcz Gdański Bieg 2020 m opłacono on-line
37 Sińczuk Patrycja Tczew Bieg 2020 m opłacono on-line
38 Pyrka Michal Pszczółki Bieg 2020 m opłacono on-line
39 Jakubowska Anna Piaseczno Bieg 2020 m Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
40 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 2020 m STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
41 Przybysz Monika Gdańsk Bieg 2020 m RUSZ DUPKĘ opłacono on-line
42 Kaczmarek Magdalena Gdańsk Bieg 2020 m RUSZ DUPKĘ opłacono on-line
43 Świderska Magdalena Gdańsk Bieg 2020 m RUSZ DUPKĘ opłacono on-line
44 Dłużniewski Adrian Gdańsk Bieg 2020 m Im szybciej, tym prędzej! opłacono on-line
45 Gburek Patryk Gdańsk Bieg 2020 m Im szybciej, tym prędzej! opłacono on-line
46 Rajska-Gruszeczka Natalia Gdynia Bieg 2020 m Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
47 Michalak Rafał Rumia Bieg 2020 m LoveCandy opłacono on-line
48 Kochański Tomasz Grudziądz Bieg 2020 m Parkrun Grudziądz opłacono on-line
49 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg 2020 m Vege Runners opłacono on-line
50 Matuszewska Magdalena Bukowno Bieg 2020 m opłacono on-line
51 Matuszewski Rafał Katowice Bieg 2020 m opłacono on-line
52 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg 2020 m Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
53 Brodecka Małgorzata Gdynia Bieg 2020 m 17 LO Gdynia opłacono on-line
54 Miłoś Barbara Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
55 Miłoś Iza Gdynia Bieg 2020 m Gorillas OCR opłacono on-line
56 cze-ga sylwia Dębogórze Bieg 2020 m Komando Flaki opłacono on-line
57 Dybowski Mateusz Rumia Bieg 2020 m Komando Flaki opłacono on-line
58 Zielińska Aleksandra Gdańsk Bieg 2020 m Wkurw_team opłacono on-line
59 Janiak Dominika Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
60 Wisniewska Patrycja Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
61 Dolniak Martyna Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
62 Sochacka Natalia Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
63 Bychowski Michał Bychowski Banino Bieg 2020 m opłacono on-line
64 Stasiak Anna Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
65 Olesińska Edyta Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
66 Poss Marcin Warszawa Bieg 2020 m opłacono on-line
67 Zajac Adam Mosty Bieg 2020 m PRZEMSAŃ .... TYLKO NIE GILI GILI opłacono on-line
68 Markiewicz Arkadiusz Malbork Bieg 2020 m Piękni i Bestie opłacono on-line
69 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg 2020 m opłacono on-line
70 Jagoda Anna Rumia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono
71 Mitura Maciej Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
72 Mitura Anna Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
73 Opalewska Iwona Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
74 Zajac Agnieszka Mosty Bieg 2020 m PRZEMSAŃ .... TYLKO NIE GILI GILI opłacono on-line
75 Ludwiczak Emilia Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
76 Gruszeczka Jacek Grudziądz Bieg 2020 m parkrun Grudziądz opłacono on-line
77 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg 2020 m SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
78 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 2020 m opłacono on-line
79 Bocianowska Justyna Gdańsk Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono
80 Gotowała Karolina Warszawa Bieg 2020 m opłacono on-line
81 Gretkowska Karina Tczew Bieg 2020 m opłacono on-line
82 Walicki Jakub Białystok Bieg 2020 m opłacono on-line
83 Zieliński Tomasz GDANSK Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono
84 Zielińska Malwina GDANSK Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono
85 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 2020 m CrossElite opłacono
86 Nadolski Marcin Gdańsk Bieg 2020 m opłacono
87 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg 2020 m Elite Team opłacono on-line
88 Bendik Maciej Starogard Gdański Bieg 2020 m opłacono on-line
89 Kluge Wiktoria Gdynia Bieg 2020 m Różowe Tygryski opłacono on-line
90 Kosiorek Aleksandra Gdynia Bieg 2020 m BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
91 Badysiak Urszula Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
92 Hinc Stanisław Kowale Bieg 2020 m SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega- Żarta Wataha opłacono on-line
93 Biel Marta Racibórz Bieg 2020 m opłacono on-line
94 ilina Iryna Gdansk Bieg 2020 m opłacono on-line
95 Czyż Krzysztof Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
96 Konkol Anna Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
97 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg 2020 m Żarta Wataha opłacono on-line
98 Wanagos Przemysław Gdynia Bieg 2020 m opłacono on-line
99 Wanagos Dorota Gdańsk Bieg 2020 m opłacono on-line
100 Gruszeczka Patryk Grudziądz Bieg 2020 m parkrun Grudziądz opłacono on-line


Wyświetleń: 9749

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ