Nocna Zadyszka VII
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miś Robert Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
2 Knioła Lucyna Nakło nad Notecią Bieg - 5250 m
3 Szykowny Michał Gniezno Bieg - 10 500 m Night Runners Gniezno
4 Grzeszczak Maksym Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
5 Gajek Alicja Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
6 Pilarczyk Antoni Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
7 gajek jakub gajek Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
8 Dudczak Adam Gniezno Bieg - 5250 m Crossfit Gniezno opłacono on-line
9 Szarpatowski Szymon Gniezno Bieg - 10 500 m
10 Dąbrowska Joanna Lednogóra Bieg - 10 500 m opłacono on-line
11 Lisiecki Sławomir Gniezno Nordic Walking - 5250 m Stowarzyszenie Aktywne Dalki opłacono on-line
12 Kasprzak Anastazja Krotoszyn Bieg - 10 500 m opłacono on-line
13 Wegnerski Wojciech gniezno Bieg - 5250 m Reborn Team Gniezno opłacono on-line
14 Nycek Jagoda Nycek Krotoszyn Bieg - 10 500 m opłacono on-line
15 Lauchstaedt Maciej Gniezno Bieg - 5250 m Królewskie morsy Gniezno opłacono on-line
16 Ochocki Krzysztof Kłecko Bieg - 5250 m opłacono on-line
17 Ochocka Bernadeta Kłecko Bieg - 5250 m opłacono on-line
18 Pawlak Piotr Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
19 Grzywaczewska Marta Skoki Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
20 Paczyńska Magdalena Paczyńska Skoki Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
21 Jagodzińska Justyna Trzemeszno Bieg - 5250 m opłacono on-line
22 Trzaskawka Bartosz Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
23 Budzyński Rafał Gniezno Bieg - 10 500 m RAF-MEDIA opłacono on-line
24 Ochocki Dariusz Gniezno Bieg - 10 500 m Night RUNNERS GNIEZNO opłacono on-line
25 Kobus Przemysław Gniezno Bieg - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
26 Stankowiak Hanna Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
27 Górecka Daria Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
28 Kaczmarek Adrian Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
29 Milewska Aniela Gniezno Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
30 Bernaciak Martyna Gniezno Nordic Walking - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
31 Dominik Kacper Gniezno Bieg - 5250 m Akademia Maxima opłacono on-line
32 Redzik Zuzanna Gniezno Bieg - 5250 m MKS Gniezno opłacono on-line
33 Koszela Ola Gniezno Bieg - 5250 m Akademia Maxima opłacono on-line
34 Figas Zbigniew Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
35 Kasztelan Anna Rumianek Bieg - 5250 m opłacono on-line
36 Bosak Agnieszka Bosak Kłecko Bieg - 5250 m
37 Siwka Kamilla Gniezno Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
38 Siwka Nikodem Gniezno Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
39 Gruszka Igor Wełnica Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
40 Gruszka Marlena Wełnica Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
41 JAŚKIEWICZ SZYMON GNIEZNO Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy opłacono on-line
42 Woźniak Joanna Gniezno Bieg - 10 500 m DYNAMIC STRONG KLUB SPORTOWY opłacono on-line
43 Przybylska Żaneta Gniezno Bieg - 5250 m Nessi Team opłacono on-line
44 Przybylski Przemysław Gniezno Bieg - 5250 m Nessi Team opłacono on-line
45 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg - 5250 m Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
46 Mądry Grzegorz Trzemeszno Nordic Walking - 5250 m Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
47 Kowalski Dawid Gniezno Bieg - 10 500 m
48 WAWRZYŃSKI PIOTR DALKI Bieg - 10 500 m opłacono on-line
49 Mizera Jakub Kostrzyn Wlkp. Bieg - 5250 m opłacono on-line
50 Mizera Mateusz Czerlejno Bieg - 5250 m AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO opłacono on-line
51 Szmańda Michał Gniezno Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
52 Redzik Angelina Mnichowo Bieg - 10 500 m opłacono on-line
53 Cegielski Kamil Lubochnia Bieg - 5250 m Morsy z Lubochni opłacono on-line
54 Cegielska Julia Lubochnia Nordic Walking - 5250 m Morsy z Lubochni opłacono on-line
55 Balcerzak Marcin Siekierki Wielkie Bieg - 10 500 m opłacono on-line
56 Ławniczak Piotr Żelazkowo Bieg - 10 500 m Zawsze w biegu opłacono on-line
57 Redzik Mateusz Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
58 Basińska Joanna Gniezno Bieg - 5250 m Altom Gniezno
59 Wojtaszak Leszek Świątniki Wielkie Bieg - 5250 m Altom Gniezno
60 GRZĘDA Tomasz szydłowiec Bieg - 10 500 m LENIWCE TEAM / 3 SLTr opłacono on-line
61 Bąkowska Maria Gniezno Bieg - 5250 m Stowarzyszenie Ośla Ławka opłacono on-line
62 Kwapich Arkadiusz Żelazkowo Bieg - 5250 m opłacono on-line
63 Kropidłowski Tomasz Gniezno,gmina wiejska Bieg - 5250 m opłacono on-line
64 Woźniak Oliwier Wierzyce Bieg - 5250 m opłacono on-line
65 Woźniak Joanna Woźniak Wierzyce Bieg - 5250 m
66 Młodzikowski Marcin Młodzikowski Gniezno Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy opłacono on-line
67 Młodzikowski Rafał Gniezno Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy opłacono on-line
68 Data Franciszek Kłecko Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
69 Misch-Data Marlena Kłecko Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
70 Rychert Waldemar Gniezno Bieg - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
71 Szustakowska Aneta Gniezno Bieg - 5250 m Bezokularow.pl opłacono on-line
72 Beling Katarzyna Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
73 Beling Zbigniew Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
74 Sikora Dominik Sikora Września Bieg - 5250 m opłacono on-line
75 Beling Krzysztof Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
76 Zych Remigiusz Gniezno Nordic Walking - 5250 m Okey Team opłacono on-line
77 Kiełbowicz Aneta Gniezno Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy opłacono on-line
78 Czaja Maksym Czaja Piekary Bieg - 10 500 m opłacono on-line
79 SKRZYPEK Norbert Trzemeszno Bieg - 10 500 m
80 Kaźmierczak Ilona Września Bieg - 5250 m Zawsze w biegu opłacono on-line
81 Lisiak Przemysław Witkowo Bieg - 5250 m Zawsze w biegu opłacono on-line
82 Lisiak Justyna Żelazkowo Bieg - 5250 m Zawsze w biegu opłacono on-line
83 Skrzypczak Krzysztof Gniezno Bieg - 10 500 m Altom Gniezno opłacono on-line
84 Dudek Tomasz Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
85 Błochowiak Katarzyna Gniezno Nordic Walking - 5250 m opłacono on-line
86 Przybylski Patryk Gniezno Bieg - 5250 m
87 Budny Tomasz Budny Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
88 Wencel Aneta Gniezno Nordic Walking - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
89 Loba Waldemar Gniezno Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
90 Gwiazda Joanna Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
91 Kowalewski Krzysztof Gniezno Bieg - 5250 m Bezokularow.pl opłacono on-line
92 Kujawski Michał Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
93 Szczudlik Małgorzata Trzemeszno Nordic Walking - 5250 m Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
94 Kaczmarek Emilia Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
95 Bembnista Stanisław Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
96 Suchecka-Bembnista Joanna Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
97 Ochotny Jerzy Gniezno Bieg - 10 500 m opłacono on-line
98 Przybylski Katarzyna Mogilno Bieg - 5250 m opłacono on-line
99 Buliński Bartosz Gniezno Bieg - 5250 m opłacono on-line
100 Matlak Piotr Gniezno Bieg - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno


Wyświetleń: 6667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ