Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mizera Mateusz | Czerlejno | Polska | Bieg - 5250 m | AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO | opłacono on-line |
2 | Loba Waldemar | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Krolewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
3 | Bąkowska Maria | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Stowarzyszenie Ośla Ławka | opłacono on-line |
4 | Rychert Waldemar | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Królewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
5 | Szustakowska Aneta | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Bezokularow.pl | opłacono on-line |
6 | Beling Katarzyna | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
7 | Beling Zbigniew | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
8 | Beling Krzysztof | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
9 | Budny Tomasz Budny | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
10 | Gwiazda Joanna | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
11 | Kowalewski Krzysztof | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Bezokularow.pl | opłacono on-line |
12 | Kaczmarek Emilia | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
13 | Bembnista Stanisław | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
14 | Suchecka-Bembnista Joanna | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
15 | Buliński Bartosz | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
16 | Filipiak Agnieszka | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
17 | Kobus Przemysław | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Królewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
18 | Gajek Alicja | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
19 | Pilarczyk Antoni | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
20 | gajek jakub gajek | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
21 | Dudczak Adam | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Crossfit Gniezno | opłacono on-line |
22 | Wegnerski Wojciech | gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Reborn Team Gniezno | opłacono on-line |
23 | Lauchstaedt Maciej | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Królewskie morsy Gniezno | opłacono on-line |
24 | Pawlak Piotr | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
25 | Trzaskawka Bartosz | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
26 | Wencel Krystian | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
27 | Stankowiak Hanna | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
28 | Dominik Kacper | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Akademia Maxima | opłacono on-line |
29 | Redzik Zuzanna | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | MKS Gniezno | opłacono on-line |
30 | Koszela Ola | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Akademia Maxima | opłacono on-line |
31 | Przybylska Żaneta | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Nessi Team | opłacono on-line |
32 | Przybylski Przemysław | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Nessi Team | opłacono on-line |
33 | Szmańda Michał | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Krolewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
34 | Knitter Maja | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
35 | Bernaciak Paulina | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Urząd Miejski Trzemeszna | opłacono on-line |
36 | TRZASKAWKA MARTA | GNIEZNO | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
37 | Klemczak Jakub | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Okey Team | opłacono on-line |
38 | Zych Maciej | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Okey Team | opłacono on-line |
39 | Kleczkowski Jakub Kleczkowski | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Artho-Trans Gniezno | opłacono on-line |
40 | Kleczkowska Patrycja | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
41 | Koźlarek Monika | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
42 | Koźlarek Adam | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
43 | Bartkowiak Monika Bartkowiak | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
44 | Pilarczyk Franciszek | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
45 | Stranc Roman | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
46 | Stranc Karolina | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
47 | Stranc Jagoda | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
48 | Julkowski Antoni | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
49 | Ratajewski Marek | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
50 | Dworacka Natalia Dworacka | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
51 | Wegnerska Paulina | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
52 | Dworacki Michał Dworacki | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
53 | Dominik Norbert | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Speedy Gonzales | opłacono on-line |
54 | Waraczewska Dorota | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
55 | Knitter Hanna | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
56 | Matlak Lidia | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Krolewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
57 | Dworacka Zuzanna Dworacka | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
58 | Karpiński Aleks | Gniezno | Polska | Bieg - 5250 m | Pelikan Niechanowo | opłacono on-line |
59 | Kropidłowski Tomasz | Gniezno,gmina wiejska | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
60 | Gorna Halina | Jankowo dolne | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
61 | Data Franciszek | Kłecko | Polska | Bieg - 5250 m | Krolewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
62 | Ochocka Bernadeta | Kłecko | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
63 | Ochocki Krzysztof | Kłecko | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
64 | Misch-Data Marlena | Kłecko | Polska | Bieg - 5250 m | Krolewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
65 | Mizera Jakub | Kostrzyn Wlkp. | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
66 | Grzechnik Paulina | Królikowo | Polska | Bieg - 5250 m | BBL SZUBIN | opłacono on-line |
67 | Cegielski Kamil | Lubochnia | Polska | Bieg - 5250 m | Morsy z Lubochni | opłacono on-line |
68 | Szczygielska Patrycja | Modliszewo | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
69 | Przybylski Katarzyna | Mogilno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
70 | Kozłowski Marcin | Poznań | Polska | Bieg - 5250 m | #koziołki_team | opłacono on-line |
71 | Kasztelan Anna | Rumianek | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
72 | Śmidowicz Sławomir | Strzałkowo | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
73 | Walkowski Radosław | Szczytniki Duchowne | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
74 | Jagodzińska Justyna | Trzemeszno | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
75 | Woźniak Oliwier | Wierzyce | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
76 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Polska | Bieg - 5250 m | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line |
77 | Lisiak Przemysław | Witkowo | Polska | Bieg - 5250 m | Zawsze w biegu | opłacono on-line |
78 | Jasińska Dorota | Września | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
79 | Sikora Dominik Sikora | Września | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
80 | Kaźmierczak Ilona | Września | Polska | Bieg - 5250 m | Zawsze w biegu | opłacono on-line |
81 | Kwapich Arkadiusz | Żelazkowo | Polska | Bieg - 5250 m | opłacono on-line | |
82 | Lisiak Justyna | Żelazkowo | Polska | Bieg - 5250 m | Zawsze w biegu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12799