Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Blacharska frozen | |||||||||
1 | Niziołek Mariusz | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Blacharska frozen | |||||
2 | Jóżwik Kamil | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Blacharska frozen | |||||
Co Ja Robię Tu | |||||||||
3 | Przychodzień Rafał | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Co Ja Robię Tu | |||||
Ekstremalni | |||||||||
4 | Sztejnbis Sławomir | RAdlin | Przepłynięcie Wisły | Ekstremalni | |||||
Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |||||||||
5 | Rossa Anna | Kobyłka | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |||||
Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |||||||||
6 | Makowski Adrian | Wołomin | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka | |||||
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||||||
7 | Lemański Radosław | KOBYŁKA | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
8 | Kluska Maciej | Kobyłka | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
9 | RADWAN-PYTLEWSKI Robert | Kobyłka | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
10 | Pytlewski Paweł | WOŁOMIN | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
11 | Makowski Marcin | Wołomin | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
12 | Dołęgowska Ewa | Kobyłka | Przepłynięcie Wisły | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||
HotContents | |||||||||
13 | Górska Kamila | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | HotContents | |||||
KRIO-FAZA MORSY PRUSZKÓW | |||||||||
14 | Wolska Marlena | RASZYN-RYBIE | Przepłynięcie Wisły | KRIO-FAZA MORSY PRUSZKÓW | |||||
Krio-faza Pruszków | |||||||||
15 | Matysiak Marcin | Pruszków | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
16 | Dziekan Natalia | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
Krio-faza Pruszków | |||||||||
17 | Jaszczuk Krzysztof | Pruszków | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
18 | Kołłątaj-Srzednicki Jacek | Magdalenka | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
19 | Sadkowski Tomasz | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
20 | Kapuścińska-Bernatek Aleksandra | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
21 | Nowosiński Paweł | Pruszków | Przepłynięcie Wisły | Krio-faza Pruszków | |||||
Malborskie Morsy | |||||||||
22 | Stokowska Iwona | Kmiecin | Przepłynięcie Wisły | Malborskie Morsy | |||||
Morsy Kielce&Przyjaciele | |||||||||
23 | Czaja Andrzej | Kielce | Przepłynięcie Wisły | Morsy Kielce&Przyjaciele | |||||
Morsy Kujawskie Włocławek | |||||||||
24 | Celmer Jacek | Włocławek | Przepłynięcie Wisły | Morsy Kujawskie Włocławek | |||||
Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||||||
25 | OWCZAREK JUSTYNA | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
26 | Pieńkosz Elwira | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
27 | Kiełbik Agnieszka | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
28 | Kopcza Łukasz | Gorlice | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
29 | Pawłowska Agnieszka | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
30 | Naumchyk Olena | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
31 | Borys Paweł | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
32 | Matycz Mariusz | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
33 | Szcześniak Marta | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Warszawa Jeziorko Czerniakowskie | |||||
Morsy Zielonka | |||||||||
34 | Kołek Krzysztof | Zielonka | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
35 | Marciniak Rafał | Zielonka | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
36 | Wiśniewski Robert | warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
37 | Czarnecki Zbigniew | Zielonka | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
38 | Czarnecka Katarzyna | Zielonka | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
39 | Miszewski Michał | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
40 | Woźniakowski Ingbert | Zielonka | Przepłynięcie Wisły | Morsy Zielonka | |||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
41 | Krupa Adam | Grudziądz | Przepłynięcie Wisły | Morsy z Grudziądza | |||||
42 | Woźniak Kinga | Grudziądz | Przepłynięcie Wisły | Morsy z Grudziądza | |||||
43 | Pior Maciej | Michałów-Reginów | Przepłynięcie Wisły | Morsy z Grudziądza | |||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
44 | Piechna Łukasz | Grudziądz | Przepłynięcie Wisły | Morsy z Grudziądza | |||||
Młody vs Stary | |||||||||
45 | Głowacki Andrzej | Legionowo | Przepłynięcie Wisły | Młody vs Stary | |||||
Pionkowskie Morsy | |||||||||
46 | Kędziora Ireneusz | Pionki | Przepłynięcie Wisły | Pionkowskie Morsy | |||||
47 | Drelewski Ireneusz | Pionki | Przepłynięcie Wisły | Pionkowskie Morsy | |||||
48 | Drelewski Michał | Pionki | Przepłynięcie Wisły | Pionkowskie Morsy | |||||
Rok Rzeki Wisły Rokwisly.pl | |||||||||
49 | Jaskólski Marcin Jaskólski | Blizne Jasińskiego | Przepłynięcie Wisły | Rok Rzeki Wisły Rokwisly.pl | |||||
SGH | |||||||||
50 | Walczak Jan | Komorów | Przepłynięcie Wisły | SGH | |||||
Słupski Klub Morsa ,,Chłodek" | |||||||||
51 | Kociołek Robert | Słupsk | Przepłynięcie Wisły | Słupski Klub Morsa ,,Chłodek" | |||||
Ząbki Morsują | |||||||||
52 | jaczewski adam | Ząbki | Przepłynięcie Wisły | Ząbki Morsują | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Kosewska Monika | Łajski | Przepłynięcie Wisły | ||||||
54 | Miler Andrzej | Grodzisk Mazowiecki | Przepłynięcie Wisły | ||||||
55 | Kourdi Monika | Wrszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
56 | Woźniak Patryk | Grodzisk Mazowiecki | Przepłynięcie Wisły | ||||||
57 | Siwek Antoni | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
58 | Siwek Franciszek | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
59 | Siwek Marcin | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
60 | Byliniak Marek | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
61 | Ostapowicz Anna | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
62 | Bereza Zbyszek | Łęczna | Przepłynięcie Wisły | ||||||
63 | Nietrzebka Robert | Miłoradz | Przepłynięcie Wisły | ||||||
64 | Rogiewicz Filip | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
65 | Różyński Jan | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
66 | Pietrzak Kasia | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
67 | Szymanek Piotr | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
68 | Broma Adam | Nadma | Przepłynięcie Wisły | ||||||
69 | Łasiewicz Zygmunt | WARSZAWA | Przepłynięcie Wisły | ||||||
70 | Sobulski Bogdan | Łódź | Przepłynięcie Wisły | ||||||
71 | Król Marcin | Warszawa | Przepłynięcie Wisły | ||||||
72 | Stasiak Szymon | Lublin | Przepłynięcie Wisły | ||||||
73 | Stasiak Janusz | Lublin | Przepłynięcie Wisły | ||||||
74 | Włodarczyk-Stasiak Marzena | Lublin | Przepłynięcie Wisły | ||||||
75 | Snarski Marek | Pruszków | Przepłynięcie Wisły | ||||||
76 | Janiszewska Katarzyna | Nadarzyn | Przepłynięcie Wisły | ||||||
77 | kruszynski stanislaw | WARSZAWA | Przepłynięcie Wisły | ||||||
Żyrardowskie Morsy | |||||||||
78 | Szcześniak Bogdan | Żyrardów | Przepłynięcie Wisły | Żyrardowskie Morsy | |||||
79 | Biegański Zbigniew | Żyrardów | Przepłynięcie Wisły | Żyrardowskie Morsy | |||||
80 | Górnicki Andrzej | Ustrzyki Dolne | Przepłynięcie Wisły | Żyrardowskie Morsy |
Wyświetleń: 5871