Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
2 | Kosmala Jaskólska Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
3 | Mansfeld Dorota Mansfeld | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
4 | Nowak Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
5 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
6 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
7 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
8 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
9 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
10 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono on-line |
11 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
12 | Słupianek Sonia | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
13 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
14 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | |
15 | Kalaga Halina | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
16 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
17 | Marędziak Magdalena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
18 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
19 | Drozd Stanislaw | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
20 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
21 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
22 | Jureczko-Grzebiela Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
23 | Słupianek Paweł | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
24 | Zientek Barbara | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
25 | ZAJĄC JADWIGA | RADZIONKÓW | Kanada | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
26 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
27 | Zawadzka Irena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
28 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
29 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | SieChodzi | |
30 | Tamiola grazyna | katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
31 | Koścień Joanna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
32 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line |
33 | Hutta Arkadiusz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
34 | Hutta Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
35 | Wower Maria | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | csc adventure academy | |
36 | Rojek Joanna | Świerklaniec | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
37 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
38 | Somiak Piotr Somiak | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
39 | Juraszek Justyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
40 | Ochman Katarzyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
41 | Nolbert Aneta | Zabrze | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
42 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
43 | Glimos Andrzej | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
44 | Wylenżek Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
45 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
46 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
47 | Mrowiec Maria | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Stadion Śląski | opłacono on-line |
48 | Maślankiewicz Magdalena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
49 | Cieszyńska-Sokołowska Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
50 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
51 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
52 | Żyła Ryszard | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | ||
53 | Żyła Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | ||
54 | Dobies Anna Dobies | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
55 | Sorychta Beata | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
56 | Czapla Sylwia | Orzech | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
57 | Kucharewicz Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
58 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
59 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
60 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
61 | Nowak Zofia | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
62 | Odachowska Urszula | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
63 | Pilarska Małgorzata | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
64 | Cichy Bronisława | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
65 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
66 | Łączyk Barbara | Czeladź | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono on-line |
67 | Drygalska Aleksandra | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
68 | Anyż Maria | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
69 | Biedra Krystyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
70 | Grabowska Anna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
71 | Popławska-Miś Barbara | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Sroka Team | opłacono on-line |
72 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
73 | Ogrodnik Agata | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
74 | Marks Dorota | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
75 | Marks Adrian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
76 | Mitas Damian | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
77 | Kandora Brygida Kandora | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | MDT | opłacono on-line |
78 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
79 | Zawadzka-Kloska Marzena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
80 | Kloc Tomasz | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
81 | Rzepecka-Kloc Krystyna | Bytom | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
82 | Miklas-Kożuszek Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
83 | Kożuszek Maurycy | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
84 | Kożuszek Dominik | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
85 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
86 | Libardi-Kłyś Sylwia | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
87 | Kłyś Ryszard | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
88 | Kulik Bartosz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
89 | Nowak Katarzyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
90 | Mróz Dariusz | radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
91 | Ozimek Beata | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
92 | Krusiec Anna Krusiec | BĘDZIN | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
93 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
94 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
95 | Krysik-Syrek Agnieszka | Gorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
96 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
97 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
98 | Sokołowska Iwona | Mikołów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
99 | Wall Bożena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Niezrzeszona | opłacono on-line |
100 | Wylężek Sylwia | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22423