Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Fantastic 4 | opłacono on-line |
302 | Wyrwol Marcin | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
303 | Boncol Przemysław | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
304 | Ochman Bednarczyk Urszula | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
305 | Bednarczyk Piotr | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
306 | Ociepka Anna | Wieszowa | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
307 | Ociepka Mariusz | Wieszowa | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
308 | Lizak Agata | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
309 | Lizak Katarzyna | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
310 | Paleczny Jakub | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
311 | Pac Jan | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
312 | Mazur-Rubinska MILENA | BYTOM | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
313 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
314 | Łączyk Barbara | Czeladź | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono on-line |
315 | Drygalska Aleksandra | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
316 | Anyż Maria | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
317 | Biedra Krystyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
318 | Grabowska Anna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
319 | Popławska-Miś Barbara | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Sroka Team | opłacono on-line |
320 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
321 | Ogrodnik Agata | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
322 | Marks Dorota | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
323 | Marks Adrian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
324 | Mitas Damian | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
325 | Kandora Brygida Kandora | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | MDT | opłacono on-line |
326 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
327 | Zawadzka-Kloska Marzena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
328 | Kloc Tomasz | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
329 | Rzepecka-Kloc Krystyna | Bytom | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
330 | Miklas-Kożuszek Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
331 | Kożuszek Maurycy | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
332 | Kożuszek Dominik | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
333 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
334 | Libardi-Kłyś Sylwia | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
335 | Kłyś Ryszard | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
336 | Kulik Bartosz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
337 | Nowak Katarzyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
338 | Mróz Dariusz | radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
339 | Ozimek Beata | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
340 | Krusiec Anna Krusiec | BĘDZIN | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
341 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
342 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
343 | Krysik-Syrek Agnieszka | Gorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
344 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
345 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
346 | Sokołowska Iwona | Mikołów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
347 | Wall Bożena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Niezrzeszona | opłacono on-line |
348 | Wylężek Sylwia | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
349 | Nowak Bogusława Nowak | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
350 | Dziacko Adrian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
351 | Grzenia Urszula | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
352 | Sokół Jerzy | Malec | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
353 | Zielińska Sylwia | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
354 | Rekus Lidia | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
355 | Tomczyk Ilona | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
356 | Wyrwol Anna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
357 | Wyrwol Martyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
358 | Wilczek Krystyna | Wieszowa | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
359 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
360 | Kosmala Jaskólska Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
361 | Mansfeld Dorota Mansfeld | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
362 | Nowak Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
363 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
364 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
365 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
366 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
367 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
368 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono on-line |
369 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
370 | Słupianek Sonia | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
371 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
372 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | |
373 | Kalaga Halina | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
374 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
375 | Marędziak Magdalena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
376 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
377 | Drozd Stanislaw | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
378 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
379 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
380 | Jureczko-Grzebiela Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
381 | Słupianek Paweł | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
382 | Zientek Barbara | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
383 | ZAJĄC JADWIGA | RADZIONKÓW | Kanada | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
384 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
385 | Zawadzka Irena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
386 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
387 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | SieChodzi | |
388 | Tamiola grazyna | katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
389 | Koścień Joanna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
390 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line |
391 | Hutta Arkadiusz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
392 | Hutta Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
393 | Wower Maria | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | csc adventure academy | |
394 | Rojek Joanna | Świerklaniec | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
395 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
396 | Somiak Piotr Somiak | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
397 | Juraszek Justyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
398 | Ochman Katarzyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
399 | Nolbert Aneta | Zabrze | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
400 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22843