Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ambroży Joanna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
2 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
3 | Kosmala Jaskólska Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
4 | Mansfeld Dorota Mansfeld | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
5 | Nowak Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
6 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
7 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
8 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
9 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono on-line |
10 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
11 | Łączyk Jerzy | Czeladź | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono on-line |
12 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
13 | Słupianek Sonia | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
14 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
15 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | |
16 | Kalaga Halina | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
17 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
18 | Marędziak Magdalena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
19 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
20 | Drozd Stanislaw | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
21 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
22 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
23 | Jureczko-Grzebiela Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
24 | Słupianek Paweł | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line |
25 | Zientek Barbara | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
26 | ZAJĄC JADWIGA | RADZIONKÓW | Kanada | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
27 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
28 | Zawadzka Irena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
29 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
30 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | SieChodzi | |
31 | Tamiola grazyna | katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
32 | Koścień Joanna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
33 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line |
34 | Hutta Arkadiusz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
35 | Hutta Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
36 | Wower Maria | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | csc adventure academy | |
37 | Rojek Joanna | Świerklaniec | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
38 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
39 | Somiak Piotr Somiak | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
40 | Juraszek Justyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
41 | Ochman Katarzyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
42 | Nolbert Aneta | Zabrze | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
43 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
44 | Glimos Andrzej | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
45 | Wylenżek Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
46 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
47 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
48 | Mrowiec Maria | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Stadion Śląski | opłacono on-line |
49 | Maślankiewicz Magdalena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
50 | Cieszyńska-Sokołowska Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
51 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
52 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
53 | Żyła Ryszard | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | ||
54 | Żyła Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | ||
55 | Dobies Anna Dobies | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
56 | Sorychta Beata | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
57 | Czapla Sylwia | Orzech | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
58 | Kucharewicz Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
59 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
60 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
61 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
62 | Nowak Zofia | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
63 | Odachowska Urszula | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
64 | Pilarska Małgorzata | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
65 | Cichy Bronisława | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
66 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
67 | Łączyk Barbara | Czeladź | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono on-line |
68 | Drygalska Aleksandra | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
69 | Anyż Maria | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
70 | Biedra Krystyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
71 | Grabowska Anna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
72 | Popławska-Miś Barbara | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Sroka Team | opłacono on-line |
73 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
74 | Ogrodnik Agata | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
75 | Marks Dorota | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
76 | Marks Adrian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
77 | Mitas Damian | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
78 | Kandora Brygida Kandora | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | MDT | opłacono on-line |
79 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
80 | Zawadzka-Kloska Marzena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
81 | Kloc Tomasz | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
82 | Rzepecka-Kloc Krystyna | Bytom | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
83 | Miklas-Kożuszek Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
84 | Kożuszek Maurycy | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
85 | Kożuszek Dominik | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
86 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
87 | Libardi-Kłyś Sylwia | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
88 | Kłyś Ryszard | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
89 | Kulik Bartosz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
90 | Nowak Katarzyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
91 | Mróz Dariusz | radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
92 | Ozimek Beata | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
93 | Krusiec Anna Krusiec | BĘDZIN | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
94 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
95 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
96 | Krysik-Syrek Agnieszka | Gorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
97 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
98 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
99 | Sokołowska Iwona | Mikołów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
100 | Wall Bożena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Niezrzeszona | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22410