Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Klica Aleksandra | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
102 | Tomczyk Dawid | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
103 | Adamus Leszek | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
104 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
105 | Kalaga Halina | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
106 | Marker-Dziubosz Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
107 | Ziołkowska Dorota Ziołkowska | TARNOWSKIE GÓRY | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | ||
108 | Wylężek Mateusz | Nakło Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
109 | Będkowska Zuzanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
110 | Moś Iwona | Katowice | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
111 | Morawiec Aneta | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
112 | Markusik Paweł | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
113 | Markusik Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
114 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
115 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
116 | Cichy Patrycja Cichy | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
117 | Drozd Stanislaw | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
118 | Łazowski Maciej | Byom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
119 | Tobor Dominika | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
120 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
121 | Cichy Alicja | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
122 | Krzykawski Dawid | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
123 | Różycki Alan | Orzech | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
124 | Kandora Anna | Radzionkow | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
125 | Karwat Barbara | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
126 | Tamiola grazyna | katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
127 | Maryniak Ewelina | BYTOM | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
128 | Koścień Joanna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
129 | Hutta Arkadiusz | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
130 | Hutta Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
131 | Sobieski Marek | Tychy | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
132 | Nadolski Piotr | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
133 | Szlęk Alicja | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
134 | Rojek Joanna | Świerklaniec | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
135 | Łapska-Sobota Aneta | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
136 | Dobras Anna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
137 | Somiak Piotr Somiak | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
138 | Mocek Magdalena | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
139 | Mocek Piotr | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
140 | Juraszek Justyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
141 | Sobota Dawid | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
142 | Pakuła Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
143 | Ochman Marcin | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
144 | Kurda Mateusz | radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
145 | Gwiżdż Sebastian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
146 | Nolbert Aneta | Zabrze | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
147 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
148 | Glimos Andrzej | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
149 | Wylenżek Agnieszka | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
150 | Rożek Roman | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
151 | KOLODZIEJ Julia | BYTOM | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
152 | Kowolik Agnieszka | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
153 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
154 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
155 | TRELA Sławomir | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
156 | Matonia Marian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
157 | Maślankiewicz Magdalena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
158 | Sokołowski Leszek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
159 | Cieszyńska-Sokołowska Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
160 | Pędolska Barbara | Nakło Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
161 | Żyła Ryszard | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | ||
162 | Żyła Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | ||
163 | Dobies Anna Dobies | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
164 | Gomolińska-Senczenko Agata | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
165 | Soremska Edyta | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
166 | Aleksy Magdalena | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
167 | Gryboś Joanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
168 | Bendkowski Marcin | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
169 | Niewiadomski Artur | Radzionkow | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
170 | Sorychta Beata | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
171 | Sorychta Krzysztof | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
172 | Machoń Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
173 | Krzemiński Marcin | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
174 | Gryboś Patrycja | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
175 | Maciejewski Daniel | Miasteczko Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
176 | Czapla Sylwia | Orzech | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
177 | Maciejewska Siwy Ela | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
178 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
179 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
180 | Morawiec Krzysztof | Radzionkow | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
181 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
182 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
183 | Nowak Zofia | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
184 | Odachowska Urszula | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
185 | Pilarska Małgorzata | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
186 | Cichy Bronisława | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
187 | Czajka Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
188 | Czajka Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
189 | Szastok Adam | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
190 | Szastok Katarzyna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
191 | Jachimczyk Brygida | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
192 | Szołtysik Marta | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
193 | STELMASZYK MONIKA | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
194 | Chudzińska Aneta | Bytom | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
195 | Cieśla Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
196 | Cieśla Janina | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
197 | Tobor Izabela | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
198 | Frej Sebastian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
199 | Szymski Rafał | Radzionkow | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
200 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23043