Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | NIESŁONY RYSZARD | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
202 | Piękoś Karolina | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | 1LO im Jana Smolenia | opłacono on-line |
203 | Ambroży Amelia | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | 1LO im Jana Smolenia | opłacono on-line |
204 | Pilarska Paulina | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | 1LO im Jana Smolenia | opłacono on-line |
205 | Miklas-Kożuszek Agnieszka | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
206 | Kożuszek Maurycy | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
207 | Kożuszek Dominik | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
208 | Nowak Katarzyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
209 | Rosłaniec Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Amator | opłacono on-line |
210 | Hańczur Jozef | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | B T M Runners | opłacono on-line |
211 | Horzela Błażej | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Beta-Trans | opłacono on-line |
212 | Horzela Beata | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Beta-Trans | opłacono on-line |
213 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
214 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
215 | Grabowska Anna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
216 | Ogrodnik Agata | Dobieszowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
217 | Mucha Adam | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
218 | Tyczka Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
219 | Tyczka Gabriel | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
220 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
221 | Gumulak Anna | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
222 | Rabsztyn Andrzej | Uxbridge | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | |
223 | Zientek Damian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
224 | Harwig Dawid | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
225 | Harwig Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
226 | Zajęcki Marek | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
227 | Stwora Patryk | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
228 | Przybył Elżbieta | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | cidry lotajom | opłacono on-line |
229 | Harwig Natalia | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
230 | Korus Karina | Piekary Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
231 | Mitas Ksawery | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
232 | Mitas Damian | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
233 | Zawadzka-Kloska Marzena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
234 | Kucharewicz Bartosz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
235 | Harwig Kinga | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
236 | Janoszka Marian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
237 | Grzenia Urszula | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
238 | Sokół Jerzy | Malec | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
239 | Dziubek Justyna | Orzech | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
240 | Dziubek Sebastian | Orzech | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
241 | Frej Anna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
242 | Pac Jan | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
243 | Szulc Damian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
244 | Janoszka Irena | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
245 | Nowak Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
246 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
247 | Górecka Danuta | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
248 | Górecki Arkadiusz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
249 | Piontek Andrzej | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
250 | Huzarewicz Henryk | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
251 | Taterka Michał | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
252 | Kaminski Mateusz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
253 | AGNIESZKA PAKUŁA | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
254 | Bożek Artur | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
255 | Bożek Bernadeta | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
256 | Marędziak Magdalena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
257 | PIONTEK Bożena | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
258 | Majza Katarzyna | 42-690 | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
259 | Pakuła Paweł | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
260 | Miś Katarzyna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
261 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
262 | Zientek Barbara | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
263 | Zając KRZYSZTOF | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
264 | ZAJĄC JADWIGA | RADZIONKÓW | Kanada | Marsz NW indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line |
265 | ZAJĄC MARIA | RADZIONKÓW | Bieg indywidualny 1,609 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | |
266 | Zawadzki Zygmunt | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
267 | Zawadzka Irena | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
268 | Don Joanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
269 | Więzik Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
270 | Maryniak Martyna | BYTOM | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
271 | Gowik Rafał | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | |
272 | Ochman Katarzyna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
273 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
274 | Kowolik Paweł | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
275 | Soremski Dominik | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
276 | Kucharewicz Adam | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
277 | Kucharewicz Joanna | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
278 | Konik Ireneusz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
279 | Konik Mikołaj | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
280 | Swatek Marian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
281 | Tobor Gabriela | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
282 | Langoś Marcjanna | BYTOM | Portugalia | Bieg indywidualny 1,609 km | Crossfit Musa | opłacono on-line |
283 | Wower Maria | Katowice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | csc adventure academy | |
284 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Davids CamStudio | opłacono on-line |
285 | Wójcik Tomek | Piekary śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
286 | Pacana Patryk | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Drużyna Świętego Marcina | opłacono on-line |
287 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line |
288 | Zając Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Eko Tech TT | opłacono on-line |
289 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Fantastic 4 | opłacono on-line |
290 | Rogowski Maciek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
291 | Dereń-Halczok Natasza Dereń-Halczok | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Finanse z ludzką twarzą | opłacono on-line |
292 | Halczok Dariusz | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Finanse z ludzką twarzą | opłacono on-line |
293 | Halczok Aleksander | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Finanse z ludzką twarzą | opłacono on-line |
294 | Rosłaniec Michał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Forest Run | opłacono on-line |
295 | Myrcik Martyna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
296 | Myrcik Robert | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
297 | Jonczyk Paweł | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
298 | Krupa Sebastian | Orzech | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
299 | Konopka Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
300 | Grzejdziak Agata | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22418