Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk-Nowak Beata | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
2 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
3 | Adamus Leszek | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
4 | AGNIESZKA PAKUŁA | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
5 | Aleksa Krzysztof | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Rojca Basket | opłacono on-line |
6 | Aleksy Magdalena | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
7 | Ambroży Adam | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
8 | Ambroży Amelia | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | 1LO im Jana Smolenia | opłacono on-line |
9 | Ambroży Joanna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
10 | Anyż Maria | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
11 | Bąk Marek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
12 | Banaś Kamil | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono on-line |
13 | Bandura Karolina | Zawiercie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Hager Sport Team | opłacono on-line |
14 | Będkowska Zuzanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
15 | Bednarczyk Piotr | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
16 | Bendkowski Marcin | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
17 | Biedra Krystyna | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
18 | Bochnia Barbara | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
19 | Boncol Przemysław | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | OLDBOJE MAŁY ŚLASK | opłacono on-line |
20 | Bożek Artur | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
21 | Bożek Bernadeta | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
22 | Bożek Sebastian | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | TS Gwarek Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
23 | Chudzik Marcel | Radzionkow | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Mały Śląsk | opłacono on-line |
24 | Chudzińska Aneta | Bytom | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
25 | Cichy Alicja | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
26 | Cichy Bronisława | Radzionków | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
27 | Cichy Patrycja Cichy | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
28 | Cieśla Celina | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
29 | Cieśla Janina | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
30 | Cieśla Piotr | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
31 | Cieśla Wojciech | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
32 | Cieszyńska-Sokołowska Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
33 | Cieszyński Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | RUCH RADZIONKÓW | opłacono on-line |
34 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
35 | Czaja Stefan | Nakło Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
36 | Czajka Krzysztof | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
37 | Czajka Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
38 | Czapla Sylwia | Orzech | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | ||
39 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
40 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | STADION ŚLĄSKI | opłacono on-line |
41 | Dereń-Halczok Natasza Dereń-Halczok | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Finanse z ludzką twarzą | opłacono on-line |
42 | Dmochowska Agnieszka | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
43 | Dobies Anna Dobies | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
44 | Dobras Anna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
45 | Don Joanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
46 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
47 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
48 | Drozd Stanislaw | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
49 | Drygalska Aleksandra | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
50 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | |
51 | Dudka Aneta | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
52 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
53 | Dudkiewicz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
54 | Duźniak Dominik | Gliwice | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Step-Dance | opłacono on-line |
55 | Dworaczek Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
56 | Dziacko Adrian | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
57 | Dziubek Justyna | Orzech | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
58 | Dziubek Sebastian | Orzech | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
59 | Filipczyk Danuta | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
60 | Frączek Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
61 | Frej Anna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
62 | Frej Sebastian | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
63 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
64 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Kije w Dobrych Rękach | opłacono on-line |
65 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line |
66 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
67 | Glimos Andrzej | Gliwice | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
68 | Gmerek Sławomir | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Meble Kefa | opłacono on-line |
69 | Gnus Arkadiusz | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
70 | Golus Agnieszka | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
71 | Gomolińska-Senczenko Agata | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
72 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
73 | Górecka Danuta | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
74 | Górecki Arkadiusz | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
75 | Gowik Rafał | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | |
76 | Grabowska Anna | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Bobry Walking | opłacono on-line |
77 | Grażyńska Anetta | Piekary Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
78 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
79 | Grund Marek | Strzebiń | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Mafia TEAM Lubliniec | opłacono on-line |
80 | Gryboś Joanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
81 | Gryboś Patrycja | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
82 | Gryzak Monika | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
83 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
84 | Grzejdziak Agata | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Gołymbiorze | opłacono on-line |
85 | Grzenia Urszula | Bytom | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
86 | Gumulak Anna | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
87 | Gwiżdż Sebastian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
88 | Gwóźdź Michał | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
89 | Gwóźdź Piotr Gwóźdź | Dobieszowice | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Straż pożarna Radzionków | opłacono on-line |
90 | Hajda Daniel | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
91 | Hajda Joanna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | opłacono on-line | |
92 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Fantastic 4 | opłacono on-line |
93 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW indywidualny 1,609 km | SieChodzi | |
94 | Halczok Aleksander | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Finanse z ludzką twarzą | opłacono on-line |
95 | Halczok Dariusz | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Finanse z ludzką twarzą | opłacono on-line |
96 | Hańczur Jan | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
97 | Hańczur Jozef | Bytom | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | B T M Runners | opłacono on-line |
98 | Harwig Dawid | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
99 | Harwig Kinga | Radzionków | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
100 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Polska | Bieg indywidualny 1,609 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22394