Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Turzynski Dariusz Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
2 Piórkowski Aleksander Toruń Bieg i marsz NW na 5 km ADS Toruń opłacono
3 Boszke Cezary Gnieżdżewo Bieg dla dzieci opłacono
4 Boszke Żaneta Gnieżdżewo Bieg dla dzieci opłacono
5 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
6 Pulczyński Robert Starzyno Bieg i marsz NW na 5 km Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono
7 Dettlaff Aleksandra Starzyński Dwór Bieg dla dzieci opłacono
8 Kuchnowska Anna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
9 Dettlaff Katarzyna Starzyński Dwór Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
10 Wójtowicz Maciej Pogórze Bieg dla dzieci opłacono
11 Wójtowicz Jolanta Pogórze Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
12 Szczerba Dominika Jastarnia Bieg i marsz NW na 5 km Aktywna Jastarnia opłacono
13 Rachau Małgorzata Jastarnia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
14 Linkowska Kamila Świerczynki Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
15 Linkowska Danuta Świerczynki Bieg i marsz NW na 5 km Morsy z Zalesia opłacono
16 Banaszewska Monika Toruń Bieg i marsz NW na 5 km Morsy z Zalesia opłacono
17 Stróżyk Marta Gowino Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
18 Rambiert Patryk Smolno Bieg i marsz NW na 5 km Jw 4250 opłacono
19 Dawidowski Roman Puck Bieg i marsz NW na 5 km "Przystan"Senior+ opłacono
20 Myslisz Hanna Wladyslawowo Bieg dla dzieci opłacono
21 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Bieg i marsz NW na 5 km Korona Żelistrzewo Biega opłacono
22 Dettlaff Aleksandra Strzelno Bieg i marsz NW na 5 km KP PSP Puck opłacono
23 Kużel Agnieszka Gnieżdżewo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
24 Boszke Monika Gnieżdżewo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
25 Pulczyńska Anna Starzyno Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
26 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
27 Kurnik Jakub Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
28 Dybowska Bożena Puck Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
29 Glembin Aleksander Żelistrzewo Bieg i marsz NW na 5 km Drużyna Szpiku opłacono
30 Żurawska Monika Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
31 Banach-Cyra Anna Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Bojano Biega opłacono
32 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
33 Hewelt Bartłomiej Rozewie Bieg i marsz NW na 5 km Drużyna szpiku opłacono
34 Lemke Mateusz Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
35 Dettlaff Natalia Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
36 Dettlaff Monika Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
37 Dettlaff Wiktoria Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
38 Dettlaff Krystyna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
39 Dettlaff Włodek Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
40 Hewelt Mateusz Puck Bieg i marsz NW na 5 km Rebels Legion Team opłacono
41 Rogowska Paulina Wkładysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
42 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Bieg i marsz NW na 5 km Elitte Team opłacono
43 Budzisz Joanna Kuźnica Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
44 Derc (Kaszeba) Dariusz Rekowo Górne Bieg i marsz NW na 5 km Taem Kreft opłacono
45 Koralewska Balbina Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
46 Klebba Patryk Mrzezino Bieg dla dzieci opłacono
47 Filipska Ewa Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
48 Filipski Aleksander Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
49 Klebba Andrzej Mrzezino Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
50 Ostojski Dawid Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
51 Stark Iwona Dębogórze Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
52 Kamińska Marlena Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
53 Grzesik-Urban Agnieszka Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
54 Konkel Bartłomiej Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
55 Kita Aleksander Siemirowice Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
56 Kita Anna Siemirowice Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
57 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg i marsz NW na 5 km helski zefirek opłacono
58 Kleina Doris Bojano Bieg i marsz NW na 5 km Bojano Biega opłacono
59 Więcielewska Joanna Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
60 Lewinski Ireneusz Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
61 Kreft Sylwester Rumia Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
62 Kreft Justyna Rumia Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
63 Piekut Kamila Wejherowo Bieg i marsz NW na 5 km Maja Team opłacono
64 Piekut Marcin Wejherowo Bieg i marsz NW na 5 km Wejherowska Akademia Biegania opłacono
65 Domurad-Idźkowska Sylwia Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
66 Idźkowski Adam Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
67 Brygała Agata Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km Elite Team opłacono
68 Góral-Brygała Monika Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
69 Bollin Wiesława Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Formela Fight Team Władysławowo opłacono
70 Mitoraj Aleksandra Chojnice Bieg dla dzieci opłacono
71 Górecka-Mitoraj Justyna Chojnice Bieg i marsz NW na 5 km PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
72 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
73 Dydymska Monika Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
74 Struk Sławomir Hel Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
75 Stankiewicz Estera Rekowo Górne Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
76 Schmidt Dorota Połczyno Bieg i marsz NW na 5 km Biegam z mężem :) opłacono
77 Schmidt Janusz Połczyno Bieg i marsz NW na 5 km Biegam z żoną :) opłacono
78 Mollin Anna Strzelno Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
79 Soldatke Alicja Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
80 Zielke Ewa Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
81 Bubienko Mieszko Hel Bieg dla dzieci SP. Hel opłacono
82 Jaffke Patrycja Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Team Jaffke opłacono
83 Jaffke Agnieszka Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Team Jaffke opłacono
84 Jaffke Jarosław Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Team Jaffke opłacono
85 Okrój Arkadiusz Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
86 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
87 Redzimski Mateusz Pępowo Bieg dla dzieci SP Pępowo opłacono
88 Redzimski Wojciech Żukowo Bieg i marsz NW na 5 km PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
89 Potrykus Julianna Małgorzata Koleczkowo Bieg i marsz NW na 5 km run-passion.pl Ultra3 opłacono
90 Groenwald Dariusz Połczyno Bieg i marsz NW na 5 km ISKRA Połczyno opłacono
91 Kreft Natalia Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
92 Kreft Daniel Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
93 Kreft Łukasz Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
94 Adamski Krzysztof Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
95 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
96 Kowalska Agnieszka Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
97 Rawski Sławomir Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
98 Rawska Aleksandra Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
99 Konieczna Monika Jastarnia Bieg i marsz NW na 5 km Aktywna jastarnia opłacono
100 Kohnke Joanna Jastarnia Bieg i marsz NW na 5 km Aktywna jastarnia opłacono


Wyświetleń: 3018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ