Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
2 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
3 | Kleina Doris | Bojano | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Bojano Biega | opłacono |
4 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
5 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
6 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
7 | Górecka-Mitoraj Justyna | Chojnice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | opłacono |
8 | Mitoraj Aleksandra | Chojnice | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
9 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
10 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
11 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
12 | Zawalska Marta | Dębogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
13 | Woźniak Beata | Dębogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
14 | Stark Iwona | Dębogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
15 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
16 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
17 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
18 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
19 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
20 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono |
21 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
22 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by step Trójmiasto | opłacono |
23 | Gromadzka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | WYMIATACZE | opłacono |
24 | Flanczewska Maja | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
25 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
26 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
27 | Adamski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
28 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
29 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
30 | Kamińska Marlena | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
31 | Filipski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
32 | Filipska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
33 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Bojano Biega | opłacono |
34 | Sielski Jarosław | Gliwice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Opel Active Team | opłacono |
35 | Sielska Joanna | Gliwice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Opel Active Team | opłacono |
36 | Boszke Monika | Gnieżdżewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
37 | Kużel Agnieszka | Gnieżdżewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
38 | Boszke Żaneta | Gnieżdżewo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
39 | Boszke Cezary | Gnieżdżewo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
40 | Stróżyk Marta | Gowino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
41 | Janusz Iwona | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
42 | Słowiński Daniel | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
43 | Marciniak Adam | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
44 | Myślisz Magda | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | NORDA HEL | opłacono |
45 | Myślisz Bartosz | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | NORDA HEL | opłacono |
46 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
47 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono |
48 | Myślisz-Bubienko Karolina | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
49 | Myślisz Lena | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | NORDA HEL | opłacono |
50 | Myślisz Nina | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | NORDA HEL | opłacono |
51 | Stempniak Katarzyna | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
52 | Stempniak Danuta | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
53 | Stempniak Zbigniew | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
54 | Stempniak Michał | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
55 | Bubienko Mieszko | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | SP. Hel | opłacono |
56 | Struk Sławomir | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
57 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | helski zefirek | opłacono |
58 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna jastarnia | opłacono |
59 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna jastarnia | opłacono |
60 | Rachau Małgorzata | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
61 | Szczerba Dominika | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna Jastarnia | opłacono |
62 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
63 | Potrykus Julianna Małgorzata | Koleczkowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | run-passion.pl Ultra3 | opłacono |
64 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by step Trójmiasto | opłacono |
65 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by step Trójmiasto | opłacono |
66 | Budzisz Joanna | Kuźnica | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
67 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
68 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
69 | Jaffke Agnieszka | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
70 | Jaffke Patrycja | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
71 | Lemke Mateusz | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
72 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
73 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
74 | Karwowska Danuta | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Kosakowski Klub HDK | opłacono |
75 | Karwowski Krystian | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
76 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Polska | Bieg dla dzieci | SP.MOSTY | opłacono |
77 | Karwowska Karolinka | Mosty | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
78 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
79 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
80 | Klebba Patryk | Mrzezino | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
81 | Kreft Joanna | Ostrowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
82 | Redzimski Mateusz | Pępowo | Polska | Bieg dla dzieci | SP Pępowo | opłacono |
83 | Michalowska Barbara | Pierwoszyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
84 | Wójtowicz Jolanta | Pogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
85 | Wójtowicz Maciej | Pogórze | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
86 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | UM Władysławowo | opłacono |
87 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | ISKRA Połczyno | opłacono |
88 | Schmidt Janusz | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegam z żoną :) | opłacono |
89 | Schmidt Dorota | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegam z mężem :) | opłacono |
90 | Kreft Maciej | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT | opłacono |
91 | Aleksandra Bystram | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono |
92 | Buczkowski Mieczysław | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
93 | Buczkowska Danuta | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
94 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Rebels Legion Team | opłacono |
95 | Dybowska Bożena | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
96 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | "Przystan"Senior+ | opłacono |
97 | Makomaska Zuzanna | Reda | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
98 | Okrój Emilia | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
99 | Kowalska Agnieszka | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
100 | Kreft Łukasz | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
Wyświetleń: 13145