Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turzynski Dariusz | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
2 | Piórkowski Aleksander | Toruń | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | ADS Toruń | opłacono |
3 | Boszke Cezary | Gnieżdżewo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
4 | Boszke Żaneta | Gnieżdżewo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
5 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
6 | Pulczyński Robert | Starzyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono |
7 | Dettlaff Aleksandra | Starzyński Dwór | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
8 | Kuchnowska Anna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
9 | Dettlaff Katarzyna | Starzyński Dwór | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
10 | Wójtowicz Maciej | Pogórze | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
11 | Wójtowicz Jolanta | Pogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
12 | Szczerba Dominika | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna Jastarnia | opłacono |
13 | Rachau Małgorzata | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
14 | Linkowska Kamila | Świerczynki | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
15 | Linkowska Danuta | Świerczynki | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Morsy z Zalesia | opłacono |
16 | Banaszewska Monika | Toruń | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Morsy z Zalesia | opłacono |
17 | Stróżyk Marta | Gowino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
18 | Rambiert Patryk | Smolno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Jw 4250 | opłacono |
19 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | "Przystan"Senior+ | opłacono |
20 | Myslisz Hanna | Wladyslawowo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
21 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono |
22 | Dettlaff Aleksandra | Strzelno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | KP PSP Puck | opłacono |
23 | Kużel Agnieszka | Gnieżdżewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
24 | Boszke Monika | Gnieżdżewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
25 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
26 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
27 | Kurnik Jakub | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
28 | Dybowska Bożena | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
29 | Glembin Aleksander | Żelistrzewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Drużyna Szpiku | opłacono |
30 | Żurawska Monika | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
31 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Bojano Biega | opłacono |
32 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
33 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Drużyna szpiku | opłacono |
34 | Lemke Mateusz | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
35 | Dettlaff Natalia | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
36 | Dettlaff Monika | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
37 | Dettlaff Wiktoria | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
38 | Dettlaff Krystyna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
39 | Dettlaff Włodek | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
40 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Rebels Legion Team | opłacono |
41 | Rogowska Paulina | Wkładysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
42 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elitte Team | opłacono |
43 | Budzisz Joanna | Kuźnica | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
44 | Derc (Kaszeba) Dariusz | Rekowo Górne | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Taem Kreft | opłacono |
45 | Koralewska Balbina | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
46 | Klebba Patryk | Mrzezino | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
47 | Filipska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
48 | Filipski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
49 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
50 | Ostojski Dawid | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
51 | Stark Iwona | Dębogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
52 | Kamińska Marlena | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
53 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
54 | Konkel Bartłomiej | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
55 | Kita Aleksander | Siemirowice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
56 | Kita Anna | Siemirowice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
57 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | helski zefirek | opłacono |
58 | Kleina Doris | Bojano | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Bojano Biega | opłacono |
59 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
60 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
61 | Kreft Sylwester | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
62 | Kreft Justyna | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
63 | Piekut Kamila | Wejherowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Maja Team | opłacono |
64 | Piekut Marcin | Wejherowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono |
65 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
66 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
67 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
68 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
69 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Formela Fight Team Władysławowo | opłacono |
70 | Mitoraj Aleksandra | Chojnice | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
71 | Górecka-Mitoraj Justyna | Chojnice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | opłacono |
72 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
73 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
74 | Struk Sławomir | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
75 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
76 | Schmidt Dorota | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegam z mężem :) | opłacono |
77 | Schmidt Janusz | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegam z żoną :) | opłacono |
78 | Mollin Anna | Strzelno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
79 | Soldatke Alicja | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
80 | Zielke Ewa | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
81 | Bubienko Mieszko | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | SP. Hel | opłacono |
82 | Jaffke Patrycja | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
83 | Jaffke Agnieszka | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
84 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
85 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
86 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
87 | Redzimski Mateusz | Pępowo | Polska | Bieg dla dzieci | SP Pępowo | opłacono |
88 | Redzimski Wojciech | Żukowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | opłacono |
89 | Potrykus Julianna Małgorzata | Koleczkowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | run-passion.pl Ultra3 | opłacono |
90 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | ISKRA Połczyno | opłacono |
91 | Kreft Natalia | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
92 | Kreft Daniel | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
93 | Kreft Łukasz | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
94 | Adamski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
95 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
96 | Kowalska Agnieszka | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
97 | Rawski Sławomir | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
98 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
99 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna jastarnia | opłacono |
100 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna jastarnia | opłacono |
Wyświetleń: 13264