Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
102 | Mollin Bartłomiej | Strzelno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | KP PSP Puck | opłacono |
103 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
104 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | UM Władysławowo | opłacono |
105 | Karaszewski Sławomir | Różankowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
106 | Kreft Joanna | Ostrowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
107 | Michalowska Barbara | Pierwoszyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
108 | Karwowska Karolinka | Mosty | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
109 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Polska | Bieg dla dzieci | SP.MOSTY | opłacono |
110 | Karwowski Krystian | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
111 | Konkol Kamila | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
112 | Karwowska Danuta | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Kosakowski Klub HDK | opłacono |
113 | Okrój Emilia | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
114 | Makomaska Zuzanna | Reda | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
115 | Szrejber Waldemar | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
116 | Wiecka Zuzanna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
117 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
118 | Janowicz Katarzyna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
119 | Stempniak Michał | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
120 | Stempniak Zbigniew | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
121 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
122 | Stempniak Danuta | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
123 | Stempniak Katarzyna | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
124 | Sielska Joanna | Gliwice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Opel Active Team | opłacono |
125 | Sielski Jarosław | Gliwice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Opel Active Team | opłacono |
126 | Woźniak Beata | Dębogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
127 | Wzorek Tamara | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
128 | Janowicz Teresa | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
129 | Czerska Sylwia | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
130 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
131 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
132 | Buczkowska Danuta | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
133 | Buczkowski Mieczysław | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
134 | Myślisz Nina | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | NORDA HEL | opłacono |
135 | Flanczewska Maja | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
136 | Myślisz Lena | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | NORDA HEL | opłacono |
137 | Gromadzka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | WYMIATACZE | opłacono |
138 | Zawalska Marta | Dębogórze | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
139 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
140 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
141 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by step Trójmiasto | opłacono |
142 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
143 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
144 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
145 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
146 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
147 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by step Trójmiasto | opłacono |
148 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by step Trójmiasto | opłacono |
149 | Myślisz-Bubienko Karolina | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
150 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono |
151 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
152 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
153 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono |
154 | Zawadzka-Deręgowska Małgorzata | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
155 | Aleksandra Bystram | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono |
156 | Kreft Maciej | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT | opłacono |
157 | Nawrot Anna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
158 | Dworzańska Magdalena | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
159 | Kozakiewicz Sebastian | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
160 | Kozakiewicz Iga | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
161 | Myślisz Bartosz | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | NORDA HEL | opłacono |
162 | Kozakiewicz Aleksandra | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
163 | Myślisz Magda | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | NORDA HEL | opłacono |
164 | Słowińska Klaudia | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
165 | Marciniak Adam | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono |
166 | Słowiński Daniel | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
167 | Słowiński Kamil | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
168 | Janusz Iwona | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
169 | Kroll Rafał | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | KORONA BIEGA | opłacono |
170 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 13158