Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Krzysztof Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
2 Albiniak Przemysław Wejherowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
3 Aleksandra Bystram Puck Bieg i marsz NW na 5 km Tri Sea Mewa Władysławowo opłacono
4 Bajda Piotr Połczyno Bieg i marsz NW na 5 km UM Władysławowo opłacono
5 Banach-Cyra Anna Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Bojano Biega opłacono
6 Banaszewska Monika Toruń Bieg i marsz NW na 5 km Morsy z Zalesia opłacono
7 Bieszke Izabela Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
8 Bieszke Rafał Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
9 Bollin Wiesława Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Formela Fight Team Władysławowo opłacono
10 Boszke Cezary Gnieżdżewo Bieg dla dzieci opłacono
11 Boszke Monika Gnieżdżewo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
12 Boszke Żaneta Gnieżdżewo Bieg dla dzieci opłacono
13 Boza Beata Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Padł Na Ryj Team opłacono
14 Brygała Agata Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km Elite Team opłacono
15 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
16 Bubienko Mieszko Hel Bieg dla dzieci SP. Hel opłacono
17 Buczkowska Danuta Puck Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
18 Buczkowski Mieczysław Puck Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
19 Budzisz Joanna Kuźnica Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
20 Czerska Sylwia Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
21 Czerski Krzysztof Chłapowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
22 Dawidowski Roman Puck Bieg i marsz NW na 5 km "Przystan"Senior+ opłacono
23 Derc (Kaszeba) Dariusz Rekowo Górne Bieg i marsz NW na 5 km Taem Kreft opłacono
24 Dettlaff Aleksandra Strzelno Bieg i marsz NW na 5 km KP PSP Puck opłacono
25 Dettlaff Aleksandra Starzyński Dwór Bieg dla dzieci opłacono
26 Dettlaff Katarzyna Starzyński Dwór Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
27 Dettlaff Krystyna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
28 Dettlaff Monika Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
29 Dettlaff Natalia Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
30 Dettlaff Wiktoria Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
31 Dettlaff Włodek Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
32 Domurad-Idźkowska Sylwia Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
33 Dworzańska Magdalena Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
34 Dybowska Bożena Puck Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
35 Dydymska Monika Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
36 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
37 Eliasz Dawid Hel Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
38 Elmiś Grzegorz Hel Bieg i marsz NW na 5 km Biegacz Portowy Hel opłacono
39 Filipska Ewa Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
40 Filipski Aleksander Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
41 Flanczewska Maja Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
42 Glembin Aleksander Żelistrzewo Bieg i marsz NW na 5 km Drużyna Szpiku opłacono
43 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono
44 Góra Beata Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono
45 Góral-Brygała Monika Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
46 Górecka-Mitoraj Justyna Chojnice Bieg i marsz NW na 5 km PRZYJACIELE W BIEGU opłacono
47 Groenwald Dariusz Połczyno Bieg i marsz NW na 5 km ISKRA Połczyno opłacono
48 Gromadzka Natalia Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km WYMIATACZE opłacono
49 Gromadzki Szymon Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
50 Grzesik-Urban Agnieszka Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
51 Hewelt Bartłomiej Rozewie Bieg i marsz NW na 5 km Drużyna szpiku opłacono
52 Hewelt Mateusz Puck Bieg i marsz NW na 5 km Rebels Legion Team opłacono
53 Idźkowski Adam Gdańsk Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
54 Jaffke Agnieszka Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Team Jaffke opłacono
55 Jaffke Jarosław Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Team Jaffke opłacono
56 Jaffke Patrycja Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Team Jaffke opłacono
57 Janowicz Katarzyna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
58 Janowicz Teresa Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
59 Janusz Iwona Hel Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
60 Kaczykowski Karol Żelistrzewo Bieg i marsz NW na 5 km Korona Żelistrzewo Biega opłacono
61 Kamińska Marlena Gdynia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
62 Karaszewski Sławomir Różankowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
63 Karwowska Danuta Mosty Bieg i marsz NW na 5 km Kosakowski Klub HDK opłacono
64 Karwowska Karolinka Mosty Bieg dla dzieci opłacono
65 Karwowski Krystian Mosty Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
66 Karwowski Tymoteusz Mosty Bieg dla dzieci SP.MOSTY opłacono
67 Kita Aleksander Siemirowice Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
68 Kita Anna Siemirowice Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
69 Klebba Andrzej Mrzezino Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
70 Klebba Patryk Mrzezino Bieg dla dzieci opłacono
71 Kleina Doris Bojano Bieg i marsz NW na 5 km Bojano Biega opłacono
72 Kohnke Joanna Jastarnia Bieg i marsz NW na 5 km Aktywna jastarnia opłacono
73 Konieczna Monika Jastarnia Bieg i marsz NW na 5 km Aktywna jastarnia opłacono
74 Konkel Bartłomiej Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
75 Konkol Kamila Rumia Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
76 Koralewska Balbina Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
77 Kowalska Agnieszka Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
78 Kozakiewicz Aleksandra Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
79 Kozakiewicz Iga Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
80 Kozakiewicz Sebastian Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km Andziateam opłacono
81 Kreft Daniel Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
82 Kreft Joanna Ostrowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
83 Kreft Justyna Rumia Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
84 Kreft Łukasz Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
85 Kreft Maciej Puck Bieg i marsz NW na 5 km Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT opłacono
86 Kreft Natalia Reda Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
87 Kreft Sylwester Rumia Bieg i marsz NW na 5 km Team Kreft opłacono
88 Kroll Rafał Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km KORONA BIEGA opłacono
89 Kubawska Agnieszka Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km Wymiatacze opłacono
90 Kuchnowska Anna Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
91 Kurnik Jakub Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
92 Kużel Agnieszka Gnieżdżewo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
93 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
94 Lademann Alicja Darzlubie Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
95 Lademann Maciej Darzlubie Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
96 Lemke Mateusz Łebcz Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
97 Lewińska Dominika Władysławowo Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
98 Lewinski Ireneusz Reda Bieg i marsz NW na 5 km opłacono
99 Linkowska Danuta Świerczynki Bieg i marsz NW na 5 km Morsy z Zalesia opłacono
100 Linkowska Kamila Świerczynki Bieg i marsz NW na 5 km opłacono


Wyświetleń: 3603

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ