Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
2 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
3 | Aleksandra Bystram | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono |
4 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | UM Władysławowo | opłacono |
5 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Bojano Biega | opłacono |
6 | Banaszewska Monika | Toruń | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Morsy z Zalesia | opłacono |
7 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
8 | Bieszke Rafał | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
9 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Formela Fight Team Władysławowo | opłacono |
10 | Boszke Cezary | Gnieżdżewo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
11 | Boszke Monika | Gnieżdżewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
12 | Boszke Żaneta | Gnieżdżewo | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
13 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Padł Na Ryj Team | opłacono |
14 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Elite Team | opłacono |
15 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
16 | Bubienko Mieszko | Hel | Polska | Bieg dla dzieci | SP. Hel | opłacono |
17 | Buczkowska Danuta | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
18 | Buczkowski Mieczysław | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
19 | Budzisz Joanna | Kuźnica | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
20 | Czerska Sylwia | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
21 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
22 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | "Przystan"Senior+ | opłacono |
23 | Derc (Kaszeba) Dariusz | Rekowo Górne | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Taem Kreft | opłacono |
24 | Dettlaff Aleksandra | Strzelno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | KP PSP Puck | opłacono |
25 | Dettlaff Aleksandra | Starzyński Dwór | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
26 | Dettlaff Katarzyna | Starzyński Dwór | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
27 | Dettlaff Krystyna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
28 | Dettlaff Monika | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
29 | Dettlaff Natalia | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
30 | Dettlaff Wiktoria | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
31 | Dettlaff Włodek | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
32 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
33 | Dworzańska Magdalena | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
34 | Dybowska Bożena | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
35 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
36 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
37 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
38 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono |
39 | Filipska Ewa | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
40 | Filipski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
41 | Flanczewska Maja | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
42 | Glembin Aleksander | Żelistrzewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Drużyna Szpiku | opłacono |
43 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
44 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
45 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
46 | Górecka-Mitoraj Justyna | Chojnice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | PRZYJACIELE W BIEGU | opłacono |
47 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | ISKRA Połczyno | opłacono |
48 | Gromadzka Natalia | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | WYMIATACZE | opłacono |
49 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
50 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
51 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Drużyna szpiku | opłacono |
52 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Rebels Legion Team | opłacono |
53 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
54 | Jaffke Agnieszka | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
55 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
56 | Jaffke Patrycja | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Jaffke | opłacono |
57 | Janowicz Katarzyna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
58 | Janowicz Teresa | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
59 | Janusz Iwona | Hel | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
60 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono |
61 | Kamińska Marlena | Gdynia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
62 | Karaszewski Sławomir | Różankowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
63 | Karwowska Danuta | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Kosakowski Klub HDK | opłacono |
64 | Karwowska Karolinka | Mosty | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
65 | Karwowski Krystian | Mosty | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
66 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Polska | Bieg dla dzieci | SP.MOSTY | opłacono |
67 | Kita Aleksander | Siemirowice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
68 | Kita Anna | Siemirowice | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
69 | Klebba Andrzej | Mrzezino | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
70 | Klebba Patryk | Mrzezino | Polska | Bieg dla dzieci | opłacono | |
71 | Kleina Doris | Bojano | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Bojano Biega | opłacono |
72 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna jastarnia | opłacono |
73 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Aktywna jastarnia | opłacono |
74 | Konkel Bartłomiej | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
75 | Konkol Kamila | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
76 | Koralewska Balbina | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
77 | Kowalska Agnieszka | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
78 | Kozakiewicz Aleksandra | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
79 | Kozakiewicz Iga | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
80 | Kozakiewicz Sebastian | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Andziateam | opłacono |
81 | Kreft Daniel | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
82 | Kreft Joanna | Ostrowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
83 | Kreft Justyna | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
84 | Kreft Łukasz | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
85 | Kreft Maciej | Puck | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT | opłacono |
86 | Kreft Natalia | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
87 | Kreft Sylwester | Rumia | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Team Kreft | opłacono |
88 | Kroll Rafał | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | KORONA BIEGA | opłacono |
89 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Wymiatacze | opłacono |
90 | Kuchnowska Anna | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
91 | Kurnik Jakub | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
92 | Kużel Agnieszka | Gnieżdżewo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
93 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
94 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
95 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
96 | Lemke Mateusz | Łebcz | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
97 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
98 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono | |
99 | Linkowska Danuta | Świerczynki | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | Morsy z Zalesia | opłacono |
100 | Linkowska Kamila | Świerczynki | Polska | Bieg i marsz NW na 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 13159