Bydgoszcz OPEN Turniej tenisa stołowego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ
1 ZaborowskI Igor Grudziądz turniej młodzików ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ opłacono
EMDEK Bydgoszcz
2 Chabowski Kamil Bydgoszcz turniej kadetów EMDEK Bydgoszcz opłacono
Gwiazda Bydgoszcz
3 Rybacki Aleksander Bydgoszcz turniej kadetów Gwiazda Bydgoszcz
4 Kęsik Gracjan Bydgoszcz turniej kadetów Gwiazda Bydgoszcz
5 Karolkiewicz Bartłomiej Bydgoszcz turniej kadetów Gwiazda Bydgoszcz
6 Zieliński Miłosz Bydgoszcz turniej młodzików Gwiazda Bydgoszcz
7 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz turniej żaków Gwiazda Bydgoszcz
8 Jurek Wojciech Bydgoszcz turniej żaków Gwiazda Bydgoszcz
KS Gotyk Toruń
9 Afrykański Wojciech Toruń turniej skrzatów KS Gotyk Toruń opłacono
KS Koronowo
10 Fabiniak Zuzanna Koronowo turniej kadetów KS Koronowo
11 Fabiniak Marzena Koronowo turniej OPEN KS Koronowo opłacono
Król Polski
12 Wielki Kazimierz Kraków turniej skrzatów Król Polski
LUKS "Orzeł" Rynarzewo
13 Czajkowska Martyna Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
14 Majdan Lena Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
15 Wendland Rozalia Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
16 Witkowska Zuzanna Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
17 Lian Dominik Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
18 Babkiewicz Wiktoria Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
19 Belter Zuzanna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
20 Błażejewska Maja Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
21 Bryła Zuzanna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
22 Kujawa Katarzyna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
23 Lian Aleksandra Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
24 Mensch Martyna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
25 Mikuła Małgorzata Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
26 Gawiński Franciszek Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
27 Kołodziej Szymon Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
28 Łukaszewski Paweł Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
29 Milanowski Norbert Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
LUKS Kołaczkowo
30 Łęgowska Maja Kołaczkowo turniej młodzików LUKS Kołaczkowo
MDK II
31 Bielunkiewicz Filip Bydgoszcz turniej kadetów MDK II
32 Grocki Kacper Bydgoszcz turniej OPEN MDK II
Run4Fun
33 Stępniak Krzysztof 2 Bydgoszcz turniej deblowy rodzinny Run4Fun opłacono
34 Wlekliński Marek 2 Bydgoszcz turniej deblowy rodzinny Run4Fun opłacono
35 Stępniak Filip Bydgoszcz turniej młodzików Run4Fun opłacono
36 Stępniak Krzysztof Bydgoszcz turniej OPEN Run4Fun opłacono
37 Wlekliński Marek Bydgoszcz turniej OPEN Run4Fun opłacono
38 Stępniak Kajetan Bydgoszcz turniej żaków Run4Fun opłacono
SP 18 Bydgoszcz
39 Muszyński Antoni Kruszyn Krajeński turniej skrzatów SP 18 Bydgoszcz opłacono
SP 34 Bydgoszcz
40 Olechnowicz Aneta Bydgoszcz turniej kadetów SP 34 Bydgoszcz
Technikum handlowe
41 Gruszczyński Damian Bydgoszcz turniej OPEN Technikum handlowe
UKS Top Solec Kujawski
42 Nowicki Przemysław Solec Kujawski turniej OPEN UKS Top Solec Kujawski opłacono
UTP
43 Witucki Marcin Bydgoszcz turniej OPEN UTP
Waleczne Dzieciaki
44 Olechnowicz Tomasz Bydgoszcz turniej deblowy rodzinny Waleczne Dzieciaki
ZESPOLAKI
45 Badowski Konrad Bydgoszcz turniej skrzatów ZESPOLAKI opłacono
_BRAK NAZWY_
46 Zaborowski Sebastian Grudziądz turniej deblowy rodzinny opłacono
47 Muszyński AntKrzysz Kruszyn Krajeński turniej deblowy rodzinny opłacono
48 Kujawa Wojciech Zamość turniej deblowy rodzinny
49 Kuczyński Mateusz Zielonka turniej kadetów
50 kowalska wiktoria głogowiniec turniej młodzików
51 Kuczyński Ernest Zielonka turniej młodzików opłacono
52 Kusa Piotr Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
53 Muszyński Krzysztof Kruszyn Krajeński turniej OPEN opłacono
54 Żurawski Tomasz Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
55 kowalski grzegorz głogowiniec turniej OPEN
56 Lustig Mariusz Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
57 Różyński Robert Borówno turniej OPEN opłacono
58 Litewka Małgorzata Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
59 Czerwiński Mariusz Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
60 Czerwiński Wiesław Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
61 Czerwiński Paweł Bydgoszcz turniej OPEN
62 Płokarz Maciej Bydgoszcz turniej OPEN
63 kowalska julia głogowiniec turniej żaków
uks ósemka chojnice
64 brieger michał chojnice turniej OPEN uks ósemka chojnice opłacono


Wyświetleń: 7379

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ