Bydgoszcz OPEN Turniej tenisa stołowego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ
1 ZaborowskI Igor Grudziądz turniej młodzików ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ opłacono
EMDEK Bydgoszcz
2 Chabowski Kamil Bydgoszcz turniej kadetów EMDEK Bydgoszcz opłacono
Gwiazda Bydgoszcz
3 Jurek Wojciech Bydgoszcz turniej żaków Gwiazda Bydgoszcz
4 Karolkiewicz Bartłomiej Bydgoszcz turniej kadetów Gwiazda Bydgoszcz
5 Kęsik Gracjan Bydgoszcz turniej kadetów Gwiazda Bydgoszcz
6 Olechnowicz Maciej Bydgoszcz turniej żaków Gwiazda Bydgoszcz
7 Rybacki Aleksander Bydgoszcz turniej kadetów Gwiazda Bydgoszcz
8 Zieliński Miłosz Bydgoszcz turniej młodzików Gwiazda Bydgoszcz
KS Gotyk Toruń
9 Afrykański Wojciech Toruń turniej skrzatów KS Gotyk Toruń opłacono
KS Koronowo
10 Fabiniak Marzena Koronowo turniej OPEN KS Koronowo opłacono
11 Fabiniak Zuzanna Koronowo turniej kadetów KS Koronowo
Król Polski
12 Wielki Kazimierz Kraków turniej skrzatów Król Polski
LUKS "Orzeł" Rynarzewo
13 Babkiewicz Wiktoria Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
14 Belter Zuzanna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
15 Bryła Zuzanna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
16 Błażejewska Maja Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
17 Czajkowska Martyna Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
18 Gawiński Franciszek Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
19 Kołodziej Szymon Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
20 Kujawa Katarzyna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
21 Lian Aleksandra Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
22 Lian Dominik Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
23 Majdan Lena Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
24 Mensch Martyna Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
25 Mikuła Małgorzata Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
26 Milanowski Norbert Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
27 Wendland Rozalia Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
28 Witkowska Zuzanna Rynarzewo turniej młodzików LUKS "Orzeł" Rynarzewo
29 Łukaszewski Paweł Rynarzewo turniej żaków LUKS "Orzeł" Rynarzewo
LUKS Kołaczkowo
30 Łęgowska Maja Kołaczkowo turniej młodzików LUKS Kołaczkowo
MDK II
31 Bielunkiewicz Filip Bydgoszcz turniej kadetów MDK II
32 Grocki Kacper Bydgoszcz turniej OPEN MDK II
Run4Fun
33 Stępniak Filip Bydgoszcz turniej młodzików Run4Fun opłacono
34 Stępniak Kajetan Bydgoszcz turniej żaków Run4Fun opłacono
35 Stępniak Krzysztof Bydgoszcz turniej OPEN Run4Fun opłacono
36 Stępniak Krzysztof 2 Bydgoszcz turniej deblowy rodzinny Run4Fun opłacono
37 Wlekliński Marek Bydgoszcz turniej OPEN Run4Fun opłacono
38 Wlekliński Marek 2 Bydgoszcz turniej deblowy rodzinny Run4Fun opłacono
SP 18 Bydgoszcz
39 Muszyński Antoni Kruszyn Krajeński turniej skrzatów SP 18 Bydgoszcz opłacono
SP 34 Bydgoszcz
40 Olechnowicz Aneta Bydgoszcz turniej kadetów SP 34 Bydgoszcz
Technikum handlowe
41 Gruszczyński Damian Bydgoszcz turniej OPEN Technikum handlowe
UKS Top Solec Kujawski
42 Nowicki Przemysław Solec Kujawski turniej OPEN UKS Top Solec Kujawski opłacono
UTP
43 Witucki Marcin Bydgoszcz turniej OPEN UTP
Waleczne Dzieciaki
44 Olechnowicz Tomasz Bydgoszcz turniej deblowy rodzinny Waleczne Dzieciaki
ZESPOLAKI
45 Badowski Konrad Bydgoszcz turniej skrzatów ZESPOLAKI opłacono
_BRAK NAZWY_
46 Czerwiński Mariusz Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
47 Czerwiński Paweł Bydgoszcz turniej OPEN
48 Czerwiński Wiesław Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
49 kowalska julia głogowiniec turniej żaków
50 kowalska wiktoria głogowiniec turniej młodzików
51 kowalski grzegorz głogowiniec turniej OPEN
52 Kuczyński Ernest Zielonka turniej młodzików opłacono
53 Kuczyński Mateusz Zielonka turniej kadetów
54 Kujawa Wojciech Zamość turniej deblowy rodzinny
55 Kusa Piotr Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
56 Litewka Małgorzata Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
57 Lustig Mariusz Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
58 Muszyński AntKrzysz Kruszyn Krajeński turniej deblowy rodzinny opłacono
59 Muszyński Krzysztof Kruszyn Krajeński turniej OPEN opłacono
60 Płokarz Maciej Bydgoszcz turniej OPEN
61 Różyński Robert Borówno turniej OPEN opłacono
62 Zaborowski Sebastian Grudziądz turniej deblowy rodzinny opłacono
63 Żurawski Tomasz Bydgoszcz turniej OPEN opłacono
uks ósemka chojnice
64 brieger michał chojnice turniej OPEN uks ósemka chojnice opłacono


Wyświetleń: 7362

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ