Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witczak Jakub Białystok Ultra Śledź - 80km + Nadaktywni opłacono
2 Piasek Piotr Ostrołęka Ultra Śledź - 80km + Triunlimited opłacono
3 Makoś paweł Kętrzyn Ultra Śledź - 80km + 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
4 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Bladzina - 160km+ opłacono on-line
5 Jendrych Artur Świdnik Ultra Śledź - 80km + Biegający Świdnik opłacono
6 Karp Janusz Rzeszow Ultra Śledź - 80km + Raya Team opłacono
7 Mąka Sławomir Ostrołęka Ultra Śledź - 80km + Starglass Team Ostrołęka opłacono on-line
8 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Ultra Śledź - 80km + Niemiłość opłacono on-line
9 Rewers Dariusz Koleczkowo Ultra Bladzina - 160km+ ULTRA WAY opłacono
10 Lakowski Sylwester Zabki Ultra Śledź - 80km + P&G Running Team opłacono on-line
11 Niemiec Szczepan Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
12 Wawreszuk Wiktor Białystok Ultra Bladzina - 160km+ opłacono
13 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
14 Dziergas Teresa Warszawa Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono
15 Mielczarski Bartosz Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono
16 Będźkowski Marek Ostrołęka Ultra Bladzina - 160km+ Morsy Ostrołęka opłacono on-line
17 Mazur Andrzej Bojano Ultra Bladzina - 160km+ STALMAR Jacek Żywicki / Zantyr Sztum opłacono on-line
18 Pieńczykowski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
19 Stypułkowski Michał Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
20 Urbańczyk Darek Warszawa Ultra Bladzina - 160km+ opłacono
21 Padewski Artur Jaworzno Ultra Śledź - 80km + Trail Runners Jaworzno opłacono on-line
22 ZNAMIEC Marcin WARSZAWA Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono on-line
23 Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono on-line
24 Niemczak Barbara Warszawa Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono
25 Kułakowska Ewelina Sokółka Ultra Bladzina - 160km+ opłacono on-line
26 Grabowicz mirosław Sokółka Ultra Bladzina - 160km+ Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
27 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź - 80km + opłacono
28 Bukowski Patryk Częstochowa Ultra Bladzina - 160km+ opłacono on-line
29 Dąbrowski Karol Będzin Ultra Bladzina - 160km+ W Pogoni Za Duchem opłacono on-line
30 Cholewa Marcin Skaryszew Ultra Śledź - 80km + opłacono
31 Panasewicz Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
32 Samojlik Daniel Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
33 Kulawiak Paweł Stara Wieś Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
34 Rafalski Eliasz Olsztyn Ultra Śledź - 80km + Leśny Cross opłacono on-line
35 Żukowski Paweł Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
36 Lenkiewicz Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
37 Jóźwicki Karol Chraboły Ultra Śledź - 80km + Outdoor Training opłacono on-line
38 KRZYMOWSKI PIOTR WASILKÓW Ultra Śledź - 80km + KRZYM TEAM opłacono on-line
39 Męczyński Piotr Styrzyniec Ultra Śledź - 80km + opłacono
40 Mackiewicz Artur Szczecin Ultra Śledź - 80km + Długobieganie opłacono on-line
41 Zaniewski Karol Olecko Ultra Śledź - 80km + opłacono
42 Kantsavy Artsiom Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
43 Tkaczuk Eugeniusz BIELSK PODLASKI Ultra Śledź - 80km + opłacono
44 Piotrowski Mateusz Sokołów Podlaski Ultra Bladzina - 160km+ Czasem Trzeba opłacono on-line
45 Puścian Mariusz Tłuszcz Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
46 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź - 80km + Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
47 Nigot Krzysztof Gorło Ultra Śledź - 80km + opłacono
48 Waszkiewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Ultra Bladzina - 160km+ W pogoni za duchem opłacono
49 Ostapczuk Karol Biała Podlaska Ultra Bladzina - 160km+ opłacono
50 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka Ultra Śledź - 80km + Ostrów Biega opłacono on-line
51 Baran Grzegorz Olsztyn Ultra Śledź - 80km + NapierajJakByNieByłoJutra Squad opłacono on-line
52 Zubowicz Jakub Warszawa/Sejny Ultra Śledź - 80km + Żwawe Żubry opłacono
53 Dydak Dawid Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + opłacono
54 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
55 Zawadzki Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
56 Zawadzka Jagoda Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
57 ULIASZ JERZY BYSTRZYCA KŁODZKA Ultra Śledź - 80km + L.K.S.Iskra Jaszkowa opłacono on-line
58 Karpiński Robert Marki Ultra Śledź - 80km + Spartanie Dzieciom opłacono on-line
59 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia opłacono
60 Nejfeld Hanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Extremehobby team opłacono
61 SZMAJDA DOMINIK Lodz Ultra Śledź - 80km + NIE MAM POMYSŁU opłacono on-line
62 Gajewski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
63 Wojczulis Marek Augustów Ultra Śledź - 80km + ATP Augustów opłacono
64 wołosiuk przemysław biała podlaska Ultra Śledź - 80km + opłacono
65 Siwa Kinga Toruń Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
66 Mucharski Mariusz Grabówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
67 Smolska Justyna Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
68 Raciborski Krzysztof Hajnówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
69 Skolimowska Katarzyna Żabokliki Ultra Śledź - 80km + YRTS opłacono
70 Pliszka Bartosz Ostrołęka Ultra Bladzina - 160km+ OLA TEAM opłacono on-line
71 Skaraczyński Sebastian Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
72 Sawicki Piotr Warszawa Ultra Bladzina - 160km+ 9 Dywersyjna opłacono
73 Jaromińska Marta Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
74 Saczuk Andrzej Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega/BŁOTNE OGRY opłacono on-line
75 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Ultra Bladzina - 160km+ opłacono
76 Sewioło Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
77 Warpechowski Paweł Siemiatycze Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
78 Ostaszewska Eliza Augustów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
79 WOŁKOWYCKI PAWEŁ WOŁKOWYCKI Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
80 Dańko Błażej BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
81 Knapik Piotr Wrocław Ultra Śledź - 80km + LKS Iskra Jaszkowa opłacono
82 feltowicz jacek białystok Ultra Bladzina - 160km+ opłacono on-line
83 Ciski Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + SAGE opłacono on-line
84 Żołnierowicz Joanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono
85 Żołnierowicz Hubert Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono
86 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
87 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
88 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź - 80km + Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono on-line
89 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
90 Pec Rafał Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
91 Sękowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
92 Czajka Karol Lublin Ultra Bladzina - 160km+ Biegający Świdnik opłacono
93 Borkowski Wojciech Supraśl Ultra Śledź - 80km + opłacono
94 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
95 Wójcik Sylwia Lublin Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
96 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
97 Sacharuk Robert Terespol Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
98 Borawski Juliusz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono
99 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
100 Lasiuk Łukasz Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line


Wyświetleń: 19655

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ