Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Męczyński Piotr Styrzyniec Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
2 Mackiewicz Artur Szczecin Ultra Śledź - 80km + Długobieganie opłacono on-line
3 Zaniewski Karol Olecko Ultra Śledź - 80km + opłacono
4 Osica Łukasz Świętochłowice Ultra Śledź - 80km + 225.00 PLN
5 Madej Anna Katowice Ultra Śledź - 80km + Vege Runners 170.00 PLN
6 Kantsavy Artsiom Białystok Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
7 Tkaczuk Eugeniusz BIELSK PODLASKI Ultra Śledź - 80km + opłacono
8 Piotrowski Mateusz Sokołów Podlaski Ultra Bladzina - 160km+ Czasem Trzeba opłacono on-line
9 Puścian Mariusz Tłuszcz Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
10 Maliszewski Jacek Warszawa Ultra Śledź - 80km + SMASHING PĄPKINS 170.00 PLN
11 Laskowski Szymon Warszawa Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
12 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź - 80km + Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
13 Adamski Michał Jasionka Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
14 Brzeziński Mariusz Brzeziński Olsztyn Ultra Śledź - 80km + Są Wolniejsi/Ultrakrew 170.00 PLN
15 Romanowska Ewa Łysomice Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
16 Kwiecień Jerzy Warszawa Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
17 Nigot Krzysztof Gorło Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
18 Kraśniewski Karol Łątczyn Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
19 Waszkiewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Ultra Bladzina - 160km+ W pogoni za duchem opłacono
20 Ostapczuk Karol Biała Podlaska Ultra Bladzina - 160km+ opłacono
21 Jackowski Andrzej Czarnocin Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia 170.00 PLN
22 Lipa Wojciech Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy 225.00 PLN
23 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka Ultra Śledź - 80km + Ostrów Biega opłacono on-line
24 Baran Grzegorz Olsztyn Ultra Śledź - 80km + NapierajJakByNieByłoJutra Squad opłacono on-line
25 Zubowicz Jakub Warszawa/Sejny Ultra Śledź - 80km + Żwawe Żubry opłacono
26 Milaniak Bogdan Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team 225.00 PLN
27 Dydak Dawid Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
28 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
29 Półtorak Krzysiek Białystok Ultra Śledź - 80km + 3T Białystok 170.00 PLN
30 Zawadzki Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
31 Zawadzka Jagoda Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
32 Skowera Krzysztof Białystok Ultra Bladzina - 160km+ Pędziwiatr Białystok 270.00 PLN
33 ULIASZ JERZY BYSTRZYCA KŁODZKA Ultra Śledź - 80km + L.K.S.Iskra Jaszkowa opłacono on-line
34 Borowski Grzegorz Białystok Ultra Śledź - 80km + BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 170.00 PLN
35 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Ultra Śledź - 80km + BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 170.00 PLN
36 Pająk Tomasz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners 170.00 PLN
37 Karpiński Robert Marki Ultra Śledź - 80km + Spartanie Dzieciom opłacono on-line
38 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia opłacono
39 Nejfeld Hanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Extremehobby team opłacono
40 SZMAJDA DOMINIK Lodz Ultra Śledź - 80km + NIE MAM POMYSŁU opłacono on-line
41 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
42 Gajewski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
43 Wojczulis Marek Augustów Ultra Śledź - 80km + ATP Augustów 170.00 PLN
44 wołosiuk przemysław biała podlaska Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
45 Siwa Kinga Toruń Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
46 Mucharski Mariusz Grabówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
47 Szafrańska Aleksandra Szafrańska Warszawa Ultra Śledź - 80km + wkurw_team 170.00 PLN
48 Smolska Justyna Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
49 Raciborski Krzysztof Hajnówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
50 Skolimowska Katarzyna Żabokliki Ultra Śledź - 80km + YRTS opłacono
51 Pliszka Bartosz Ostrołęka Ultra Bladzina - 160km+ OLA TEAM opłacono on-line
52 Bartoszewicz Kamil Białystok Ultra Śledź - 80km + Napieram Na Cel 170.00 PLN
53 Frąckiewicz Karol Zabki Ultra Śledź - 80km + SCV 170.00 PLN
54 Duniec Małgorzata Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 170.00 PLN
55 Skaraczyński Sebastian Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
56 Sawicki Piotr Warszawa Ultra Bladzina - 160km+ 9 Dywersyjna opłacono
57 Jaromińska Marta Białystok Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
58 Saczuk Andrzej Saczuk Biała Podlsaka Ultra Śledź - 80km + KBB Biała Biega/BŁOTNE OGRY opłacono on-line
59 Worch Paweł Błonie Ultra Bladzina - 160km+ 270.00 PLN
60 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Ultra Bladzina - 160km+ opłacono
61 Sewioło Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
62 Kot Łukasz Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy 170.00 PLN
63 ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 170.00 PLN
64 Warpechowski Paweł Siemiatycze Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
65 Ostaszewska Eliza Augustów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
66 WOŁKOWYCKI PAWEŁ WOŁKOWYCKI Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
67 Dańko Błażej BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
68 Knapik Piotr Wrocław Ultra Śledź - 80km + LKS Iskra Jaszkowa opłacono
69 feltowicz jacek białystok Ultra Bladzina - 160km+ opłacono on-line
70 Ciski Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + SAGE opłacono on-line
71 Żołnierowicz Joanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono
72 Żołnierowicz Hubert Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono
73 Świeżawska-Ambroziak Katarzyna Kutno Ultra Śledź - 80km + W pogoni za Kasią 170.00 PLN
74 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
75 Ambroziak Rafał KUTNO Ultra Śledź - 80km + W pogoni za Kasią 170.00 PLN
76 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
77 Niewiarowski Paweł Wojeniec Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
78 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź - 80km + Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono on-line
79 Konopaki Wojtek Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
80 Pec Rafał Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
81 Sękowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
82 Krakowski Darek Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
83 Sajewski Przemek Białystok Ultra Bladzina - 160km+ Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
84 Czajka Karol Lublin Ultra Bladzina - 160km+ Biegający Świdnik opłacono
85 Borkowski Wojciech Supraśl Ultra Śledź - 80km + opłacono
86 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
87 Wójcik Sylwia Lublin Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
88 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Śledź - 80km + 225.00 PLN
89 Sacharuk Robert Terespol Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
90 Borawski Juliusz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono
91 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
92 Szczepaniak Piotr Olsztyn Ultra Śledź - 80km + Są Wolniejsi 170.00 PLN
93 Lasiuk Łukasz Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme 170.00 PLN
94 Lipa Wojciech Rzeszów Ultra Śledź - 80km + Rzeszowskie Gazele i Gepardy 170.00 PLN
95 Kamela Robert Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
96 Dziubiński Michał Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme 170.00 PLN
97 Kuźma Izabela Białystok Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
98 Walatek Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono
99 Kulikowski Dominik Białystok Ultra Śledź - 80km + 170.00 PLN
100 Kierzkowski Marcin Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono


Wyświetleń: 5743

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ