Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)
Ultra Śledź - 80km +
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewonik Małgorzata Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
2 Żukowski Paweł Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
3 Łukaszuk Jacek Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
4 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Bo żona kazała... opłacono on-line
5 Cegiełka Dawid Warszawa Ultra Śledź - 80km + KS Bachmaty opłacono on-line
6 Pieńczykowski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
7 Bereznowska Patrycja Wieliszew Ultra Śledź - 80km + Wieliszew Heron Team opłacono
8 Bielik Robert Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
9 Deiniuk Roman Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
10 Falkowska Magdalena Łapy Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
11 KRZYMOWSKI PIOTR WASILKÓW Ultra Śledź - 80km + KRZYM TEAM opłacono on-line
12 Talma Paweł Lubartów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
13 Raciborski Krzysztof Hajnówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
14 Cęcelewski Jarosław Cisie Ultra Śledź - 80km + opłacono
15 Żukiewicz Konrad Lublin Ultra Śledź - 80km + LIDL+Wyszków opłacono on-line
16 Puchacz Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + MPK Wybieganie opłacono
17 Kimkiewicz Krzysztof Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Ząbki Team opłacono on-line
18 Kotomska Renata Aleksandrówka Ultra Śledź - 80km + opłacono
19 Denisiuk Tomasz Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
20 Smolska Justyna Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
21 Walatek Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono
22 Padewski Artur Jaworzno Ultra Śledź - 80km + Trail Runners Jaworzno opłacono on-line
23 Lenkiewicz Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
24 Dziubiński Michał Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line
25 Kamela Robert Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
26 Jóźwicki Karol Chraboły Ultra Śledź - 80km + Outdoor Training opłacono on-line
27 Mielczarski Bartosz Warszawa Ultra Śledź - 80km + opłacono
28 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź - 80km + opłacono
29 Puścian Mariusz Tłuszcz Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
30 Lasiuk Łukasz Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line
31 Kędziora Leszek Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
32 Borawski Juliusz Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono
33 Sacharuk Robert Terespol Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
34 Kitlas Dariusz Sochonie Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
35 Wójcik Sylwia Lublin Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
36 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
37 Zawadzka Jagoda Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
38 Zawadzki Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
39 Borkowski Wojciech Supraśl Ultra Śledź - 80km + opłacono
40 Dziergas Teresa Warszawa Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono
41 Sękowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
42 Pec Rafał Opoczno Ultra Śledź - 80km + Oknonet Ultra Run Opoczno opłacono on-line
43 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
44 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź - 80km + Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono on-line
45 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
46 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
47 Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono on-line
48 Mucharski Mariusz Grabówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
49 Żołnierowicz Hubert Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono
50 Żołnierowicz Joanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono
51 Ciski Piotr Warszawa Ultra Śledź - 80km + SAGE opłacono on-line
52 ZNAMIEC Marcin WARSZAWA Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono on-line
53 Siwa Kinga Toruń Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
54 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
55 wołosiuk przemysław biała podlaska Ultra Śledź - 80km + opłacono
56 Cholewa Marcin Skaryszew Ultra Śledź - 80km + opłacono
57 Knapik Piotr Wrocław Ultra Śledź - 80km + LKS Iskra Jaszkowa opłacono
58 Wojczulis Marek Augustów Ultra Śledź - 80km + ATP Augustów opłacono
59 Dańko Błażej BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
60 Gajewski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
61 Dydak Dawid Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + opłacono
62 WOŁKOWYCKI PAWEŁ WOŁKOWYCKI Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
63 Jendrych Artur Świdnik Ultra Śledź - 80km + Biegający Świdnik opłacono
64 Witczak Jakub Białystok Ultra Śledź - 80km + Nadaktywni opłacono
65 Ostaszewska Eliza Augustów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
66 Tkaczuk Eugeniusz BIELSK PODLASKI Ultra Śledź - 80km + opłacono
67 Rafalski Eliasz Olsztyn Ultra Śledź - 80km + Leśny Cross opłacono on-line
68 Warpechowski Paweł Siemiatycze Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
69 Kulawiak Paweł Stara Wieś Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
70 Mackiewicz Artur Szczecin Ultra Śledź - 80km + Długobieganie opłacono on-line
71 Stepanczenko Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + Białystok Biega Team opłacono on-line
72 Kochaniak Andrzej Sowlany Ultra Śledź - 80km + Podlaski Bimber opłacono on-line
73 Bednarz Agnieszka Bednarz Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + Klub Biegacza Biała Biega opłacono on-line
74 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
75 Sewioło Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
76 SZMAJDA DOMINIK Lodz Ultra Śledź - 80km + NIE MAM POMYSŁU opłacono on-line
77 GRABOŚ Nina Polska Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
78 Niemczak Barbara Warszawa Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono
79 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Ttim Małego opłacono on-line
80 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
81 Ruszczewski Andrzej Warszawa Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
82 Zubowicz Jakub Warszawa/Sejny Ultra Śledź - 80km + Żwawe Żubry opłacono
83 Łubian Michał Garwolin Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
84 Kropiak Katarzyna Sochaczew Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
85 Baran Grzegorz Olsztyn Ultra Śledź - 80km + NapierajJakByNieByłoJutra Squad opłacono on-line
86 Strzęboszewski Piotr Ząbki Ultra Śledź - 80km + Biegam Bo Lubię Zabki Team opłacono on-line
87 Bagińska Olga Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
88 Kufel Marcin nowa iwiczna Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
89 Zadykowicz Przemysław Białystok Ultra Śledź - 80km + Nazwa Drużyny opłacono on-line
90 Rybałtowski Mirosław Kleosin Ultra Śledź - 80km + Spartanie Dzieciom opłacono on-line
91 Iwaniuk Piotr Hajnówka Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
92 Sienkiewicz Piotr Supraśl Ultra Śledź - 80km + RC Supraśl opłacono on-line
93 Męczyński Piotr Styrzyniec Ultra Śledź - 80km + opłacono
94 Panasewicz Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
95 Juszczak Mateusz Bielany Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
96 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
97 Wierchowiec Grzegorz Łódź Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
98 Makoś paweł Kętrzyn Ultra Śledź - 80km + 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
99 Nejfeld Hanna Ząbki Ultra Śledź - 80km + Extremehobby team opłacono
100 Sulej Michał Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 21151

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ