Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)
Ultra Śledź - 80km +
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów Ultra Śledź - 80km + IPA Pałac Mostowskich KSP opłacono on-line
2 Kotomska Renata Aleksandrówka Ultra Śledź - 80km + opłacono
3 Wojczulis Marek Augustów Ultra Śledź - 80km + ATP Augustów opłacono
4 Ostaszewska Eliza Augustów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
5 Dąbkowski Andrzej Bartoszyce Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
6 wołosiuk przemysław biała podlaska Ultra Śledź - 80km + opłacono
7 Bednarz Agnieszka Bednarz Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + Klub Biegacza Biała Biega opłacono on-line
8 Tymoszuk Michał Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
9 Sulej Michał Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
10 Saczuk Andrzej Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega/BŁOTNE OGRY opłacono on-line
11 Pajdosz Rafał Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
12 Wysokiński Jerzy Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono
13 Kalita Cezary Biała Podlaska Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
14 Lewonik Małgorzata Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
15 Łukaszuk Jacek Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
16 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Bo żona kazała... opłacono on-line
17 Pieńczykowski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
18 Denisiuk Tomasz Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
19 Smolska Justyna Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
20 Lenkiewicz Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
21 Mojsa Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
22 Zawadzka Jagoda Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
23 Zawadzki Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
24 Sękowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
25 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Śledź - 80km + EYEYE Polska Team opłacono
26 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
27 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
28 Dańko Błażej BIAŁYSTOK Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
29 Gajewski Krzysztof Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
30 WOŁKOWYCKI PAWEŁ WOŁKOWYCKI Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
31 Witczak Jakub Białystok Ultra Śledź - 80km + Nadaktywni opłacono
32 Stepanczenko Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + Białystok Biega Team opłacono on-line
33 Sewioło Artur Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
34 Bagińska Olga Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
35 Zadykowicz Przemysław Białystok Ultra Śledź - 80km + Nazwa Drużyny opłacono on-line
36 Panasewicz Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
37 Bzura Jarosław Białystok Ultra Śledź - 80km + 3T Białystok opłacono on-line
38 Szutkiewicz Bartosz Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
39 Samojlik Daniel Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
40 Zabrocki Andrzej Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
41 Jaromińska Marta Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
42 Stypułkowski Piotr Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
43 Bajda Marcin Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
44 Skaraczyński Sebastian Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
45 Kaszucki Piotr Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
46 Gawryluk Olaf Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
47 Stypułkowski Michał Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono
48 Kalita Tomek Białystok Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
49 Kantsavy Artsiom Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
50 Baniszewski Jakub Białystok Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
51 Leszczyński Marcin Białystok Ultra Śledź - 80km + TIM MAŁEGO opłacono on-line
52 Witos Rafał Białystok Ultra Śledź - 80km + Nazwa Drużyny opłacono on-line
53 Juszczak Mateusz Bielany Ultra Śledź - 80km + KB Biała Biega opłacono on-line
54 juszczak marcin bielany Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
55 Tkaczuk Eugeniusz BIELSK PODLASKI Ultra Śledź - 80km + opłacono
56 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Ttim Małego opłacono on-line
57 Aleksiejuk Agnieszka Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Tim Małego opłacono on-line
58 Zawadzki Robert Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + Tim Małego opłacono on-line
59 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + TiM Małego opłacono
60 Troc Marek Bielsk Podlaski Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
61 grygoruk marek bielsk podlaski Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono
62 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia opłacono
63 Woźniak Ryszard Borzychy Ultra Śledź - 80km + Politechnika Warszawska opłacono on-line
64 ULIASZ JERZY BYSTRZYCA KŁODZKA Ultra Śledź - 80km + L.K.S.Iskra Jaszkowa opłacono on-line
65 Jóźwicki Karol Chraboły Ultra Śledź - 80km + Outdoor Training opłacono on-line
66 Fiedorczuk Marek Chraboły Ultra Śledź - 80km + RC Supraśl opłacono on-line
67 Cęcelewski Jarosław Cisie Ultra Śledź - 80km + opłacono
68 Rut Rutkowski Darek Deblin Ultra Śledź - 80km + DSS Orlęta opłacono on-line
69 Ptaszyński Wojciech Frombork Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
70 Łubian Michał Garwolin Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
71 Nigot Krzysztof Gorło Ultra Śledź - 80km + opłacono
72 Mucharski Mariusz Grabówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
73 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź - 80km + Biegam Aby Nie Zwariować opłacono on-line
74 Raciborski Krzysztof Hajnówka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
75 Iwaniuk Piotr Hajnówka Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
76 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka Ultra Śledź - 80km + RKB Hajnówka opłacono
77 Bedkowski Stefan Hajnówka Ultra Śledź - 80km + Hajnówka Biega opłacono on-line
78 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
79 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
80 Padewski Artur Jaworzno Ultra Śledź - 80km + Trail Runners Jaworzno opłacono on-line
81 Lachera Marek Katowice Ultra Śledź - 80km + CSC Adventure Academy opłacono
82 Makoś paweł Kętrzyn Ultra Śledź - 80km + 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
83 Rybałtowski Mirosław Kleosin Ultra Śledź - 80km + Spartanie Dzieciom opłacono on-line
84 Janik Joanna Kraków Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
85 Janik Mariusz Kraków Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
86 SZMAJDA DOMINIK Lodz Ultra Śledź - 80km + NIE MAM POMYSŁU opłacono on-line
87 Talma Paweł Lubartów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
88 Łukaszek Artur Lubartów Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
89 Żukiewicz Konrad Lublin Ultra Śledź - 80km + LIDL+Wyszków opłacono on-line
90 Wójcik Sylwia Lublin Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
91 Falkowska Magdalena Łapy Ultra Śledź - 80km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
92 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
93 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź - 80km + Biegamy dla Zdrowia opłacono
94 Lewczuk Norbert Łosice Ultra Śledź - 80km + Biegacze Pomagacze/ Elite Runners opłacono on-line
95 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź - 80km + PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
96 Wierchowiec Grzegorz Łódź Ultra Śledź - 80km + opłacono on-line
97 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Ultra Śledź - 80km + Vege Runners opłacono on-line
98 Karpiński Robert Marki Ultra Śledź - 80km + Spartanie Dzieciom opłacono on-line
99 Dziubiński Michał Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line
100 Lasiuk Łukasz Nadarzyn Ultra Śledź - 80km + Family Extreme opłacono on-line


Wyświetleń: 21149

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ