Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | KRS FORMOZA | opłacono |
2 | Bielak Piotr | Tuszów | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
3 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
4 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
5 | Białek Agnieszka | Drzewica | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
6 | hałas renata | szczecin | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | Szybciej nie mogę | opłacono |
7 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
8 | Gniazdowski Łukasz Gniazdowski | Elbląg | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
9 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | KRS FORMOZA | opłacono |
10 | Knop Damian Knop | Koło | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | Geberit Team | opłacono |
11 | Andrysz Magdalena | Gdansk | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
12 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
13 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |
14 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
15 | Sosińska Katarzyna | Krotoszyn | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | opłacono | |
16 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 4 etapy | ||
17 | Zielińska Małgorzata | Elbląg | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | ||
18 | Syk Anna | Bielsko-Biała | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | opłacono | |
19 | Szymków Dorota | Olsztyn | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | opłacono | |
20 | Bielak Tomasz | Tuszów | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | opłacono | |
21 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | opłacono | |
22 | Pirek Natalia | Wrocław | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | ||
23 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
24 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
25 | Bębas Krystyna | Dęblin | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | ||
26 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | ||
27 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap | opłacono | |
28 | Przednówek Mariola | Czarne | Polska | Wirtualny Bieg - po medal 1 etap |
Wyświetleń: 6111