I Niepodległościowy Marsz Nordic Walking na "Żółtą Górkę"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gawronska Wioletta Lodz 5 km
2 Szadkowska Katarzyna Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów
3 Majda Aneta Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
4 Rożniakowska Marta Bełchatów 5 km NW Bełchatów
5 Kowalczyk Wojciech Bełchatów 5 km SPARTAKUS BEŁCHATÓW
6 Kowalczyk Jadwiga Bełchatów 5 km
7 Kowalska Zofia Janów k/Bełchatowa 5 km
8 Dudzińska Iwona Janów k/Bełchatowa 5 km
9 Dudziński Janusz Janów k/Bełchatowa 5 km
10 Bryliński Piotr Słupsk 5 km
11 Wasilewska Aleksandra Łódź 5 km
12 Wędzik Beata Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów
13 Antoniak Alicja Radomsko 5 km
14 Kowalska Barbara Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
15 Błaszczyk Henryka Bełchatów 5 km
16 Błaszczyk Marian Bełchatów 5 km
17 Szewczyk Danuta Zdzieszulice 5 km
18 Wróblewska Monika bełchatów 5 km
19 Wagan Ewa Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
20 Olas Bianka Kleszczów 5 km SP Kleszczów
21 Tomczewska-Olas Magdalena Kleszczów 5 km
22 Plicha Halina Andrespol 5 km Andrespol Aktywnie
23 Maciejewska Maria Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów
24 Mędoń Maria Bełchatów 5 km
25 Żaczek ELŻBIETA Andrespol 5 km Andrespol Aktywnie
26 Kucharska Katarzyna Andrespol 5 km Andrespol Aktywnie
27 Wołoszczuk Jadwiga Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
28 Roczek Jola Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
29 Roczek Ela Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
30 Nocoń Paulina Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
31 Kozieł Marian Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
32 Kozieł Małgosia Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
33 Kępa Malwina Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
34 Frukacz Wiesława Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
35 Ciesielczyk Krysia Kleszczów 5 km Kleszczowski Klub Kija
36 Golińska Anna Żakowice 5 km Andrespol Aktywnie
37 Bielecka Anna Gałków Mały 5 km Andrespol Aktywnie
38 Bielecka Monika Gałków Mały 5 km Andrespol Aktywnie
39 Bednarczyk Karina Bełchatów 5 km NWPL/NW Bełchatów
40 mikulska anna bełchatów 5 km
41 mikulski marek bełchatów 5 km
42 Zgid Małgorzata Drużbice 5 km
43 Kaczmarek Lidia Bełchatów 5 km
44 Fijałkowska Agnieszka Bełchatów 5 km
45 Aleksandrowicz Lidia Bełchatów 5 km
46 Bartnicki Antoni Sieradz 5 km Rajsport Active
47 Czernik Małgorzata Bełchatów 5 km NW Bełchatów
48 Wójcik Mieczysław Krzczonów 5 km
49 Wójcik Barbara Krzczonów 5 km NWPL/Luki Team Siedlce
50 Kaczmarek Robert Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team
51 Motyl ANNA Belchatow 5 km NWPL/NW Bełchatów
52 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów 5 km Bolące Piszczele
53 Gościński Mariusz Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów
54 sulej teresa sieradz 5 km
55 Krawętek Agnieszka Bełchatów 5 km SPARTAKUS BEŁCHATÓW
56 Jurczyk Elżbieta Bełchatów 5 km NW Bełchatów
57 Miętkiewicz Ewa Miętkiewicz Drużbice 5 km
58 Marczak Beata Bełchatów 5 km NW Bełchatów
59 Sobańska Grażyna Drużbice 5 km
60 Skurnica Malgorzata Druzbice 5 km NWBelchatow
61 Skurnica Joanna Bełchatów 5 km NWBelchatow
62 Marczak Krzysztof Bełchatów 5 km NW Bełchatów
63 Skurnica Marcin Bełchatów 5 km NWBelchatow
64 Obuchowski Cezary Bełchatów 5 km Bolące Piszczele
65 Szadkowski Mariusz Bełchatów 5 km Bolące Piszczele Bełchatów
66 Świtała Karolina Świtała Sieradz 5 km NWPL Garrosa Team


Wyświetleń: 646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ