Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)

Impreza została odwołana

Z powodu koronawirusa oraz COVID-19 jesteśmy zmuszeni odwołać zawody dzieci i młodzieży Baltic Kid Run 2020, które towarzyszą Sztafecie Firm.
Osoby, które opłaciły wpisowe prosimy o kontakt mailowy: biuro@sztafetafirm.org.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w roku 2021!

Organizatorzy

Baltic Kids Run – radość, zdrowie i energia!

Ile czasu spędza Twoje dziecko z tabletem, komputerem, smartfonem? Na pewno za dużo! Badania pokazują, że 64,4% uczniów zaniedbuje obowiązki szkolne przez nadmierne korzystanie z mediów cyfrowych. Skala zjawiska fonoholizmu ma tendencję wzrostową i obejmuje coraz młodsze dzieci. Szczególnie podatne na uzależnienia od urządzeń mobilnych są dzieci do 10 roku życia. Co może być alternatywą? Aktywność fizyczna. Zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu to jeden z celów sztafet biegowych Baltic Kids Run, które odbędą się 3 października na terenie AWFiS w Gdańsku!

Jednym z najlepszych sposobów na aktywizację sportową dzieci i młodzieży są atrakcyjne zajęcia i imprezy plenerowe, które pokazują, że sport to zabawa i przyjemność. Sztafety uczą współpracy w grupie i szacunku wszystkich dla uczestników zespołu niezależnie od płci i wieku. Dlatego czteroosobowe sztafety Baltic Kids Run mogą składać z dzieci dowolnej konfiguracji w wieku od 4 do 15 lat. Drużyna do pokonania będzie miała dystans 4 x 400 m.

Baltic Kids Run to wyjątkowa impreza w formule sztafety dla dzieci i młodzieży, w której każdy jest zwycięzcą. Każdy z uczestników otrzyma piękny medal w klimacie morskim oraz dyplom ze swoim czasem. Zawody odbędą się w ramach prestiżowej Sztafety Firm. 

Integralną częścią wydarzenia będzie strefa zabaw i edukacji dla dzieci i młodzieży, warsztaty z zakresu bezpiecznego korzystania z urządzeń mobilnych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Drużynę młodych biegaczy rejestruje pełnoletni opiekun do 20 maja 2020 r. Limit sztafet to 30 drużyn.

Każda sztafeta w pakiecie startowym otrzyma cztery numery startowe, zwrotną pałeczkę z
chipem oraz cztery medale na mecie. Każdy z uczestników Baltic Kids Run otrzyma dyplom. Integralną częścią Baltic Kids Run będzie strefa aktywności dla najmłodszych.

Wyświetleń: 2181

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ