36. Bieg Sylwestrowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ogonowski Jarosław Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
2 Motyka Krzysiek Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Outdoor Training opłacono on-line
3 Kotowski Mieczysław Bialystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
4 Szymański Łukasz Marki godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn
5 Prus Paweł Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Biegostok opłacono on-line
6 Supiński Adam Protasy godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Pędziwiatr Białystok limit osiągnięty
7 Dec Anna BIAŁYSTOK godz. 12:00 - 800 m kobiet opłacono on-line
8 Makac Marta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet limit osiągnięty
9 Kozak Szymon Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
10 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
11 Bułach Marek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
12 Wszeborowski Michał Ełk godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
13 Janiuk Sebastian Juchnowiec Dolny godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn DRUŻYNA KONOPIELKI
14 Gonczaruk Marzena Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
15 Mirończuk Urszula Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
16 Kierzkowski Marcin Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
17 Mścichowski Kamil Grajewo godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Petunie opłacono on-line
18 Kużelewska Olga Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
19 Puczyńska Elżbieta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet FAFARAFA opłacono on-line
20 Hołowienko Marcin Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn KS PODLASIE Białystok opłacono on-line
21 Jachna Dariusz Bartoszyce godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
22 Chodkowski Artur Bialystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Zakład obróbki skrawaniem Darmet Sp. Z o.o. opłacono on-line
23 Zbucka Katarzyna Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet FAFARAFA opłacono on-line
24 Więckowski Artur Kolding godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
25 Rau Marta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet FAFARAFA opłacono on-line
26 Pleskowicz Andrzej Narew godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn NAREW
27 Grygo Pawel Lomza godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Grygo Team opłacono on-line
28 Siemieniuk Dorota Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Pędziwiatr Białystok opłacono
29 Dąbrowski Lew Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono
30 Dąbrowska Jaworka Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono
31 Niemiec Gabriela Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) SP14 Białystok opłacono
32 Bartoszewicz Maja Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) SP19 Białystok opłacono
33 Wołosik Dominik Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opp opłacono on-line
34 Bujnarowski Wiesław Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 4stres opłacono on-line
35 Kalinowska Gabriela Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
36 Leończuk Andrzej Bialystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn KS PODLASIE Białystok opłacono on-line
37 Barteczka Jacek Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn LUKS Szkaradowo opłacono on-line
38 Mosiej Ramzes Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn opłacono on-line
39 Kajko Jarosław Kolno godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Petunie opłacono on-line
40 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
41 Taudul Dariusz Czarna Białostocka godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
42 Taudul Urszula Czarna Białostocka godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
43 Zhasko Anton Brest godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Brest Kids Run limit osiągnięty
44 Kużelewska Julia Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Białystok Biega Team opłacono on-line
45 Karny Sebastian Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) PIERUNY opłacono on-line
46 Ćwikła Mariusz Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
47 Mozerys - Ćwikła Małgorzata Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
48 Koszel Piotr Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
49 Koszel Agnieszka Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
50 Ćwikła Zuzanna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
51 Koszel Nina Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
52 Ćwikła Marysia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
53 Koszel Ignacy Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
54 Mroczek Aleksandra Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Białystok Biega Team opłacono on-line
55 Półtorak Amelia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok opłacono
56 Zdunik Weronika Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono
57 Urzędowska Kornelia Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono
58 Gaińska Iwona Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 3T Białystok opłacono on-line
59 Masłowiecka Martyna Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet VI LO Białystok opłacono
60 Wilkowski Jarosław Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
61 Zaborska Monika Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono
62 Cimoszuk Jakub Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) APN Hattrick opłacono on-line
63 Pasek Marta Tykocin godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono
64 Jarmołowicz Jacek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
65 Gaińska Wiktoria Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok opłacono on-line
66 Gaińska Malwina Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T Białystok opłacono on-line
67 Walesiuk Maksymilian Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
68 Sadowska Urszula Białystok Kontuzowani/spóźnione opłaty SP14 Białystok
69 Gołębiowska Joanna Białystok Kontuzowani/spóźnione opłaty SP14 Białystok
70 Wacewicz Rafał Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Aiki Runners opłacono
71 Kudzinowski Mateusz Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) Dom Powrotu opłacono on-line
72 Leszewicz Paweł Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) Dom Powrotu opłacono on-line
73 Nowicki Adam Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Biegostok opłacono on-line
74 CIUNCZYK Karol BIAŁYSTOK godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T Total Tri Training opłacono on-line
75 Mądry Bożena Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 3T Total Tri Training opłacono on-line
76 Ciunczyk Dorota Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 3T Total Tri Training opłacono on-line
77 Dubij Albert Ogrodniczki godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
78 Kruszewska Teresa Jabłoń Kościelna godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
79 Popławski Mirosław Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
80 Kutuzova Kristina Makówka godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) SKS Narew opłacono on-line
81 Kutuzova Hanna Makówka godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) SKS Narew opłacono on-line
82 Smolenska Mirela Londyn godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
83 Smolenski Alexander Londyn godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
84 Tidder Ian warszawa godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
85 Kucharczyk Agnieszka Kleosin godz. 12:00 - 800 m kobiet Aktywnie W Mieście opłacono on-line
86 Mosiej Zosia Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
87 Bujalski Konrad Jakubiki godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Farmacja Tarchomin opłacono on-line
88 Rudnicka Jadwiga Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
89 Hołowienko Marcelina Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
90 Kowalko Piotr Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn opłacono on-line
91 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn MKS Juvenia Białystok opłacono
92 Chmielewski Jacek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 4stres opłacono on-line
93 Chmielewski Jan Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 4stres opłacono on-line
94 Chmielewska Maria Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 4stres opłacono on-line
95 Golonko Przemysław Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) MKS Juvenia Białystok opłacono
96 Golonko Dariusz Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn MKS Juvenia Białystok opłacono
97 Kiedysz Rozalka Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
98 Stroczkowski Kubuś Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Stroczki opłacono on-line
99 Stroczkowski Adaś Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Stroczki opłacono on-line
100 Czaczkowski Karol Turośń Dolna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line


Wyświetleń: 14241

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ