36. Bieg Sylwestrowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 pończocha Franciszek białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Dekortex opłacono on-line
2 Pończocha Piotr Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Dekortex opłacono on-line
3 Zujko Michał Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
4 Malinowski Aleksander BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
5 Malinowski Wiktor Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
6 Lindebna Maja Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
7 Lindebny Filip Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
8 Udzielak NIKODEM Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Nikodem opłacono on-line
9 NAZARUK JAKUB BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Szkoła Podstawowa nr. 24 w Białymstoku opłacono on-line
10 Wiszowata Zuzanna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) SP 43 Białystok opłacono on-line
11 Lenkiewicz Robert Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Białystok Biega Team opłacono on-line
12 Motyka Milena Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
13 Motyka Martyna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
14 Motyka Krzysztof Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
15 Tomaszuk Michał Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) APN Hattrick opłacono on-line
16 Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
17 Bursa Szymon Turośń Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
18 Piotrowski Jan Ciasne godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
19 kondraciuk Marek Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Kondraciuk Team opłacono on-line
20 Kirpsza Franciszek Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
21 Orzechowska Kinga Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
22 Żamojtuk Marcel Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
23 Ordziejewska Kornelia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
24 Ordziejewska Zuzanna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
25 KONDRACIUK Zuzanna BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Kondraciuk Team opłacono on-line
26 Zambrowski Wojciech Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) jadezdzieckiem.pl opłacono on-line
27 Gajewska Agatka Białymstoku godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Białystok Biega Team opłacono on-line
28 Dziubińska Ania Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
29 Monach Hanna BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok opłacono on-line
30 Stocka Weronika Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Pawena opłacono on-line
31 Stocka Natalia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Pawena opłacono on-line
32 Papiernik Lena Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
33 Zhasko Yaraslau Brest godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Brest Kids Run 10.00 PLN
34 Skowera Rozalia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Pędziwiatr Białystok 10.00 PLN
35 Kardasz Damian Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
36 Popławska Lidka BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Fasty opłacono on-line
37 Średzinska Oliwia Turośń Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
38 Krupa Szymon BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
39 RYNKOWSKI KRZYSZTOF BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) ZSP NR 5 opłacono on-line
40 WISZENKO LENA BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
41 Trochimczyk Antoni Niewodnica Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
42 Trochimczyk Maciej Niewodnica Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
43 Brandeburg Bartosz Turośń Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
44 Aszurkiewicz Weronika Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
45 Gawryłow Marcin Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
46 Moskowiak Michalina Wasilkow godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 10.00 PLN
47 Dzwonkowska Roksana Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
48 Czaczkowski Filip Turośń Dolna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
49 Czaczkowski Karol Turośń Dolna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
50 Stroczkowski Adaś Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Stroczki opłacono on-line
51 Stroczkowski Kubuś Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Stroczki opłacono on-line
52 Kiedysz Rozalka Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
53 Chmielewska Maria Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 4stres opłacono on-line
54 Chmielewski Jan Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 4stres opłacono on-line
55 Hołowienko Marcelina Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) opłacono on-line
56 Matejczyk Filip Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
57 Płoszczuk Mateusz Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
58 Jelska Anna Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
59 Tomaszuk Krzysztof Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) APN Hattrick opłacono on-line
60 Mierzwińska Anna Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
61 Klimiuk Lidia Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
62 Klimiuk Aleksandra Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
63 Cieciorko Julia Kozińce godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP Dobrzyniewo Duże opłacono on-line
64 Monach Antoni BIAŁYSTOK godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T Białystok opłacono on-line
65 Jakubiuk Jakub Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono
66 Mariankowska Anna Grabówka godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
67 Księżopolska Weronika Porosły godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) Szkoła Podstawowa w Choroszczy opłacono on-line
68 Jakimiuk Natalia Narew godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP Narew opłacono on-line
69 Korcz Marta Narew godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SKS NAREW opłacono on-line
70 Trochimczyk Szymon Niewodnica Kościelna godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
71 Brandeburg Maciej Turośń Kościelna godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
72 Hapunik Jakub Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
73 Ignaciuk Patryk Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
74 Dziurdzia Wiktoria Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
75 Kurianowicz Aleksandra Narew godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP Narew 10.00 PLN
76 Buraczewski Adam Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) opłacono on-line
77 Dzwonkowski Norbert Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP 11 Białystok opłacono on-line
78 Lenkiewicz Jakub Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Białystok Biega Team opłacono on-line
79 Piotrowska Dominika Ciasne godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
80 Stocki Paweł Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Pawena opłacono on-line
81 KOWALEWICZ LAURA TUROŚŃ KOŚCIELNA godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
82 KOWALEWICZ GABRIEL TUROŚŃ KOŚCIELNA godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
83 Mariankowska Julia Grabówka godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
84 WOŹNIAK Sebastian CZARNA BIAŁOSTOCKA godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Farmer opłacono on-line
85 Lebiedzińska Milena Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) opłacono on-line
86 Średzinska Aleksandra Turośń Kościelna godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Biegacze Turośń Kościelna opłacono on-line
87 Matejczyk Zuzia Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
88 Bohojło Zuzanna Ponikła godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) ZuKlaKa Team 10.00 PLN
89 Cylwik Klaudia Ponikła godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) ZuKlaKa Team 10.00 PLN
90 Klimowska Amelia Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) opłacono on-line
91 Luczewska Wiktoria BIalystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) SP 11 opłacono on-line
92 Golonko Przemysław Białystok godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) MKS Juvenia Białystok 10.00 PLN
93 Kisłowska Agnieszka Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 40.00 PLN
94 Szafraniec Dagmara Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 40.00 PLN
95 Kacperska Elżbieta Dobrzyniewo Duże godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
96 Gryguć Anna Katarzyna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Białystok Biega Team opłacono on-line
97 Czerniakiewicz Anna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
98 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
99 Piotrowska Julita Ciasne godz. 12:00 - 2 000 m kobiet opłacono on-line
100 Bibułowicz Monika Turośń Kościelna godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna opłacono on-line


Wyświetleń: 2909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ