Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega TEAM | opłacono on-line |
102 | Świderski Janusz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
103 | Borowski Krystian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Gruby Biegnie | opłacono on-line |
104 | Krupa Szymon | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
105 | RYNKOWSKI KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | ZSP NR 5 | opłacono on-line |
106 | WISZENKO ELŻBIETA | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | BiegamBoLubię Białystok | opłacono on-line |
107 | WISZENKO LENA | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
108 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 3T Białystok | opłacono on-line |
109 | Aszurkiewicz Weronika | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
110 | Hapunik Jakub | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | SP 11 Białystok | opłacono on-line |
111 | Ignaciuk Patryk | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | SP 11 Białystok | opłacono on-line |
112 | Dziurdzia Wiktoria | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | SP 11 Białystok | opłacono on-line |
113 | Gawryłow Marcin | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
114 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
115 | Myszkowski Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
116 | Buraczewski Adam | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | opłacono on-line | |
117 | Dzwonkowski Norbert | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | SP 11 Białystok | opłacono on-line |
118 | Dzwonkowska Roksana | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
119 | Stroczkowski Adaś | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Stroczki | opłacono on-line |
120 | Stroczkowski Kubuś | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Stroczki | opłacono on-line |
121 | Kiedysz Rozalka | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
122 | Golonko Dariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
123 | Golonko Przemysław | Białystok | Polska | godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
124 | Chmielewska Maria | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | 4stres | opłacono on-line |
125 | Chmielewski Jan | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | 4stres | opłacono on-line |
126 | Chmielewski Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 4stres | opłacono on-line |
127 | Kowalko Piotr | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
128 | Hołowienko Marcelina | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
129 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
130 | Mosiej Zosia | Białystok | Polska | godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) | opłacono on-line | |
131 | Popławski Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
132 | Ciunczyk Dorota | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Total Tri Training | opłacono on-line |
133 | Mądry Bożena | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Total Tri Training | opłacono on-line |
134 | CIUNCZYK Karol | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | 3T Total Tri Training | opłacono on-line |
135 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Biegostok | opłacono on-line |
136 | Leszewicz Paweł | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | Dom Powrotu | opłacono on-line |
137 | Kudzinowski Mateusz | Białystok | Polska | godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) | Dom Powrotu | opłacono on-line |
138 | Wacewicz Rafał | Białystok | Barbados | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Aiki Runners | opłacono |
139 | Gołębiowska Joanna | Białystok | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | SP14 Białystok | |
140 | Sadowska Urszula | Białystok | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | SP14 Białystok | |
141 | Hołowienko Marcin | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | KS PODLASIE Białystok | opłacono on-line |
142 | Barteczka Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | LUKS Szkaradowo | opłacono on-line |
143 | Kalinowska Gabriela | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
144 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
145 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opp | opłacono on-line |
146 | Bartoszewicz Maja | Białystok | Algieria | godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) | SP19 Białystok | opłacono |
147 | Niemiec Gabriela | Białystok | Bangladesz | godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) | SP14 Białystok | opłacono |
148 | Dąbrowska Jaworka | Białystok | Barbados | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono | |
149 | Dąbrowski Lew | Białystok | Bangladesz | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono | |
150 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Barbados | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
151 | Rau Marta | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | FAFARAFA | opłacono on-line |
152 | Zbucka Katarzyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | FAFARAFA | opłacono on-line |
153 | Bujnarowski Wiesław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 4stres | opłacono on-line |
154 | Puczyńska Elżbieta | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | FAFARAFA | opłacono on-line |
155 | Kużelewska Olga | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
156 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
157 | Mirończuk Urszula | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
158 | Gonczaruk Marzena | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
159 | Bułach Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
160 | Hakało-Klepacka Jolanta | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
161 | Kozak Szymon | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
162 | Makac Marta | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | limit osiągnięty | |
163 | Dec Anna | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
164 | Prus Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Biegostok | opłacono on-line |
165 | Motyka Krzysiek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Outdoor Training | opłacono on-line |
166 | Ogonowski Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
167 | Koszel Ignacy | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
168 | Gaińska Malwina | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | 3T Białystok | opłacono on-line |
169 | Gaińska Wiktoria | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | 3T Białystok | opłacono on-line |
170 | Jarmołowicz Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
171 | Cimoszuk Jakub | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | APN Hattrick | opłacono on-line |
172 | Zaborska Monika | Białystok | Barbados | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono | |
173 | Wilkowski Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
174 | Masłowiecka Martyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | VI LO Białystok | opłacono |
175 | Gaińska Iwona | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line |
176 | Urzędowska Kornelia | Białystok | Barbados | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | opłacono | |
177 | Zdunik Weronika | Białystok | Bangladesz | godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) | opłacono | |
178 | Półtorak Amelia | Białystok | Belgia | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | 3T Białystok | opłacono |
179 | Mroczek Aleksandra | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
180 | Mosiej Ramzes | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
181 | Ćwikła Marysia | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
182 | Koszel Nina | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
183 | Koszel Agnieszka | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
184 | Kużelewska Julia | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
185 | Karny Sebastian | Białystok | Polska | godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) | PIERUNY | opłacono on-line |
186 | Ćwikła Mariusz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
187 | Mozerys - Ćwikła Małgorzata | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
188 | Koszel Piotr | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
189 | Ćwikła Zuzanna | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono on-line |
190 | Ożarowski Paweł | Brańsk | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Brańsk Daje Radę | |
191 | Shumik Alena | Brest | Białoruś | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | -- | limit osiągnięty |
192 | Zhasko Anton | Brest | Białoruś | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Brest Kids Run | limit osiągnięty |
193 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy | opłacono on-line |
194 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |
195 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
196 | Piotrowski Jan | Ciasne | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
197 | Piotrowska Dominika | Ciasne | Polska | godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) | opłacono on-line | |
198 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
199 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
200 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22912