Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Kirpsza Franciszek | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
202 | Kirpsza Barbara | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
203 | turczyński aleksander | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono | |
204 | Jaremkiewicz Marta` | Czarna Białostocka | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
205 | Ostrowska Marlena | Czarna Bialostocka | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
206 | Skutnik-Borys Agnieszka | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
207 | Teleszewska Bozena | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
208 | Pietrowska Patrycja | Czarna Białostocka | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Grua Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
209 | Śladowska Katarzyna | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
210 | kondraciuk Marek | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Kondraciuk Team | opłacono on-line |
211 | Śladowski Piotr | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
212 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Kondraciuk Team | opłacono on-line |
213 | Pleskowicz Paweł | Narew | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | NAREW | opłacono on-line |
214 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
215 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 3T Białystok | opłacono on-line |
216 | Danilczuk Emilia | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
217 | Bibułowicz Monika | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
218 | Średzinska Katarzyna | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
219 | Olendzka Joanna | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
220 | Bryk-Dajnowicz Karina | Turośń Kościelna | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Rozbiegana Turośń Kościelna | opłacono on-line |
221 | Roszko Damian | Białystok | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | KS PODLASIE Białystok | opłacono |
222 | Piotrowska Dominika | Ciasne | Polska | godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) | opłacono on-line | |
223 | Piotrowski Jan | Ciasne | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
224 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
225 | Koziejko Stanisław | Białystok | Belgia | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
226 | Bursa Szymon | Turośń Kościelna | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line |
227 | Dajnowicz Jacek | Turośń Kościelna | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Biegacze Turośń Kościelna | opłacono on-line |
228 | Mierzwińska Anna | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | opłacono on-line | |
229 | Tomaszuk Michał | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | APN Hattrick | opłacono on-line |
230 | Tomaszuk Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | APN Hattrick | opłacono on-line |
231 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
232 | Dzienisik Michał | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
233 | Ożarowski Paweł | Brańsk | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Brańsk Daje Radę | |
234 | Krakowski Darek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
235 | Jelska Anna | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | 3T BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
236 | Płoszczuk Mateusz | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono on-line |
237 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono on-line |
238 | Lenkiewicz Jakub | Białystok | Polska | godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
239 | Lenkiewicz Wioleta | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
240 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
241 | Motyka Martyna | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
242 | Motyka Milena | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
243 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
244 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
245 | Zarachowicz Milena | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
246 | Lenkiewicz Magdalena | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
247 | Lenkiewicz Robert | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
248 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
249 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
250 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | SP 43 Białystok | opłacono on-line |
251 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
252 | Jańczak Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | MKS Juvenia Białystok | opłacono |
253 | Małyszko Aleksandra | Białystok | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | MKS Juvenia | opłacono |
254 | Małysko Adrian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
255 | NAZARUK JAKUB | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Szkoła Podstawowa nr. 24 w Białymstoku | opłacono on-line |
256 | Udzielak NIKODEM | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Nikodem | opłacono on-line |
257 | Kacperska Elżbieta | Dobrzyniewo Duże | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
258 | Girtler Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | ||
259 | Szafraniec Dagmara | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | limit osiągnięty | |
260 | Lindebny Filip | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
261 | Lindebna Maja | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
262 | Matejczyk Zuzia | Białystok | Polska | godz. 11:30 - 800 m dzieci (klasy VII, VIII gimnazjum i I klasa szkoły średniej) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
263 | Matejczyk Filip | Białystok | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
264 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
265 | Malinowski Wiktor | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
266 | Malinowski Aleksander | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
267 | Zujko Michał | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | opłacono on-line | |
268 | Sosnowski Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
269 | Pończocha Piotr | Białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Dekortex | opłacono on-line |
270 | pończocha Franciszek | białystok | Polska | godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) | Dekortex | opłacono on-line |
271 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
272 | Szumowski Jędrzej | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
273 | Szumowski Andrzej | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
274 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | Pędziwiatr Białystok | |
275 | Ramotowska Monika | białystok | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | ||
276 | Kutuzova Hanna | Makówka | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | SKS NAREW | |
277 | Moskowiak Michalina | Wasilkow | Polska | Kontuzowani/spóźnione opłaty | ||
278 | Kurianowicz Aleksandra | Narew | Polska | godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) | SP Narew | opłacono on-line |
279 | Zhasko Yaraslau | Brest | Białoruś | Kontuzowani/spóźnione opłaty | Brest Kids Run |
Wyświetleń: 22908