III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team opłacono
2 Branecka Nikola Jasna 37 Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Szkoła Podstawowa - Bągart
3 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg Główny na 13,4 km opłacono
4 Chojnicka Joanna Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono
5 Branecka Inez Jasna 37 Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Szkoła Podstawowa - Bągart
6 Dzik Iza Krupin Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m Sp Rychliki
7 Obszańska Małgorzata Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono
8 Krawców Anna Nowa Wieś Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja. Sztum opłacono
9 Melka Igor Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
10 Melka Sylwia Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
11 Krakowski Oliwier Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
12 Krysiak Nataniel Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
13 Krysiak Fabian Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
14 Jankowska Beata Stare Pole Bieg Główny na 13,4 km
15 Keński Nikodem Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
16 Dzik Hubert Krupin Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m Sp Rychliki
17 Dzik Kacper Krupin Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Sp Rychliki
18 Kosałka Marcin Nowy Staw Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
19 Zieliński Igor Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
20 Dywelski Mirosław Tczew Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. Biegający Tczew opłacono
21 Grochulska Katarzyna Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70
22 Grochulska Iwona Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
23 Leoniak Adam Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
24 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
25 Demski Daniel Elbląg Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Olimpia Judo Elbląg opłacono
26 Demska Kamila Elbląg Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
27 Błaszczyk Kacper Markusy Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
28 Nej Jakub Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 opłacono
29 Dzik Ksawery Elblag Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70
30 Rzepecka Aleksandra Rzepecka Elblag Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
31 Skwarczyńska-Kulik Patrycja Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Beztlenowi Malbork opłacono
32 Świder Małgorzata Nowiec Bieg Główny na 13,4 km
33 Szeluga Adrian Jakubowo Kisielickie Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
34 Blejwas Mateusz Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
35 Maślana Elżbieta Gdańsk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
36 Barnaś Michał Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
37 Treć Leon Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum
38 Szymkowiak Bartosz Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
39 Marszałek Mateusz Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
40 Trzaska Magdalena Pawłowo Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
41 Sikora Magda Ankamaty Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
42 Stoj Natalia Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
43 Kownacka Marta Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
44 Warachewicz Anna MALBORK Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
45 Lik Marta Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
46 Krysiak Piotr Stary Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
47 Budzińska Pola Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
48 Hajdukiewicz Mateusz Stare Miasto Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
49 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
50 Gregorkiewicz Jolanta Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
51 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km ZUT Milewski opłacono
52 Kapitan Monika Gdańsk Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
53 Popowicz Tomasz Janówka Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Nyborg-Mawent opłacono
54 Lipski Artur Gdynia Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
55 Śliwka Wiesław Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono
56 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg Główny na 13,4 km Spartanie Dzieciom opłacono
57 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km KRAM TEAM
58 Tomaszewska Zuzanna Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
59 Błażejewska Ryszarda Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
60 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny na 13,4 km Morsy malbork opłacono
61 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny na 13,4 km opłacono
62 Kulik Agnieszka Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team opłacono
63 Budzińska Marta Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
64 Tomczak Hubert Bruk Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
65 Chwesiuk Kacper Bruk Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
66 Bujnicka Magdalena Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Nordic Walking Pasłęk opłacono
67 Bujnicki Marcin Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono
68 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny na 13,4 km opłacono
69 Stańczak Karolina Malbork Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
70 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
71 Dydymski Krzysztof RUMIA Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. opłacono
72 Dydymska Monika Rumia Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. opłacono
73 Ruchlewicz Urszula Sztum Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
74 Śrutkowski Sylwester Sztum Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
75 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny na 13,4 km opłacono
76 Redlin Mateusz Malbork Bieg Główny na 13,4 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
77 Tarankiewicz Karolina Orneta Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
78 Cybulski Karol Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Nyborg-Mawent opłacono
79 Bartyś Adam Powodowo Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
80 Demko Marta Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
81 Bartyś Paulina Powodowo Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
82 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg Główny na 13,4 km
83 Sikora Leokadia Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team opłacono
84 Śnigórska Monika Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team opłacono
85 Śnigórski Paweł Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Dzierzgoń Team opłacono
86 Bruździńska Bożena Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team opłacono
87 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team opłacono
88 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg Główny na 13,4 km EKK Elbląg opłacono
89 Stańczak Edward Malbork Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
90 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Główny na 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
91 Damps Michał Braniewo Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Szybki Struś Braniewo opłacono
92 Czopek Jaroslaw EŁK Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Maratonka
93 Dziweńka Beata Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km opłacono
94 Wierzbicki Jakub Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja Sztum opłacono
95 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja. Sztum opłacono
96 Subocz Tymoteusz Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
97 Łęgowski Błażej Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 DKS POWIŚLE opłacono
98 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km opłacono
99 Przybyła Marta Janówka Bieg Główny na 13,4 km opłacono
100 Zimna Agnieszka Tczew Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew opłacono


Wyświetleń: 13700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ