III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP
Bieg Główny na 13,4 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team opłacono
2 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg Główny na 13,4 km opłacono
3 Jankowska Beata Stare Pole Bieg Główny na 13,4 km
4 Zieliński Igor Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
5 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
6 Świder Małgorzata Nowiec Bieg Główny na 13,4 km
7 Treć Leon Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum
8 Krysiak Piotr Stary Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
9 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
10 Kapitan Monika Gdańsk Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
11 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg Główny na 13,4 km Spartanie Dzieciom opłacono
12 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny na 13,4 km Morsy malbork opłacono
13 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny na 13,4 km opłacono
14 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny na 13,4 km opłacono
15 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny na 13,4 km opłacono
16 Redlin Mateusz Malbork Bieg Główny na 13,4 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
17 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg Główny na 13,4 km
18 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team opłacono
19 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg Główny na 13,4 km EKK Elbląg opłacono
20 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Główny na 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
21 Przybyła Marta Janówka Bieg Główny na 13,4 km opłacono
22 Zimna Agnieszka Tczew Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew opłacono
23 Szewczyk Adam Malbork Bieg Główny na 13,4 km First Malbork Team opłacono
24 Marek Zasowski Bągart Bieg Główny na 13,4 km opłacono
25 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg Główny na 13,4 km Nyborg-Mawent opłacono
26 Bochon Agata Malbork Bieg Główny na 13,4 km First Malbork Team opłacono
27 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum opłacono
28 Tur Marcin Malbork Bieg Główny na 13,4 km GRUPA MALBORK opłacono
29 Gryglewski Kacper Miłoradz Bieg Główny na 13,4 km First Malbork Team
30 Wilchowski Stefan Olsztyn Bieg Główny na 13,4 km SRTG OLSZTYN
31 Chabowski Tomasz Tczew Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew
32 Okulska Joanna Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
33 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg Główny na 13,4 km
34 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg Główny na 13,4 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono
35 Czapla Natalia Malbork Bieg Główny na 13,4 km
36 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg Główny na 13,4 km opłacono
37 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
38 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Bieg Główny na 13,4 km opłacono
39 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg Główny na 13,4 km ECM El Hurt Elbląg opłacono
40 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg Główny na 13,4 km evoubezpieczenia.pl opłacono
41 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Bieg Główny na 13,4 km Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono
42 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg Główny na 13,4 km
43 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
44 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
45 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
46 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg Główny na 13,4 km opłacono
47 Nowakowski Andrzej Prabuty Bieg Główny na 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
48 Zimna Anna Tczewskie Łąki Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew opłacono
49 Jasiczek Roman Zielona Góra Bieg Główny na 13,4 km SZWLA opłacono
50 Wróblewski Krzysztof Tczew Bieg Główny na 13,4 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
51 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg Główny na 13,4 km JARBUD opłacono
52 Küchler Paweł Gdynia Bieg Główny na 13,4 km JARBUD opłacono
53 Górniak Jarosław Pogórze Bieg Główny na 13,4 km opłacono
54 Zych Dawid Elbląg Bieg Główny na 13,4 km Spartanie Dzieciom opłacono
55 Nikolajuk Robert Olsztyn Bieg Główny na 13,4 km opłacono
56 Czoska Przemysław Gdynia Bieg Główny na 13,4 km opłacono
57 Szychowski Michał Elbląg Bieg Główny na 13,4 km PS nr 8 opłacono
58 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg Główny na 13,4 km opłacono
59 Wasinska Izabela Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
60 Wasinski Przemysław Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
61 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
62 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny na 13,4 km Traktor team gm kwidzyn opłacono
63 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg Główny na 13,4 km Malbork Biega
64 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg Główny na 13,4 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
65 Najda Sławomir Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum opłacono
66 Korner Ewa Sztum Bieg Główny na 13,4 km
67 Klawikowski Jakub Malbork Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
68 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg Główny na 13,4 km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono
69 Grynis Paweł Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
70 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg Główny na 13,4 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
71 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny na 13,4 km opłacono
72 Urbański Daniel Stary Targ Bieg Główny na 13,4 km opłacono
73 Sawicki Radosław Stare Pole Bieg Główny na 13,4 km opłacono
74 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum opłacono
75 Ossowski Jakub Elbląg Bieg Główny na 13,4 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
76 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny na 13,4 km Active Malbork
77 JANIK Roman KWIDZYN Bieg Główny na 13,4 km KWIDZYN BIEGA opłacono
78 Melka tomek Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km
79 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team/DKS Dzierzgoń/Kram FC opłacono


Wyświetleń: 10255

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ