III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP
Bieg Główny na 13,4 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg Główny na 13,4 km
2 Marek Zasowski Bągart Bieg Główny na 13,4 km opłacono
3 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg Główny na 13,4 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
4 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team opłacono
5 Zieliński Igor Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
6 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
7 Wasinski Przemysław Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
8 Wasinska Izabela Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
9 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team/DKS Dzierzgoń/Kram FC opłacono
10 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
11 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team opłacono
12 Okulska Joanna Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
13 Melka tomek Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km
14 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg Główny na 13,4 km EKK Elbląg opłacono
16 Ossowski Jakub Elbląg Bieg Główny na 13,4 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
17 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
18 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg Główny na 13,4 km ECM El Hurt Elbląg opłacono
19 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
20 Szychowski Michał Elbląg Bieg Główny na 13,4 km PS nr 8 opłacono
21 Grynis Paweł Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
22 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg Główny na 13,4 km evoubezpieczenia.pl opłacono
23 Zych Dawid Elbląg Bieg Główny na 13,4 km Spartanie Dzieciom opłacono
24 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny na 13,4 km opłacono
25 Kapitan Monika Gdańsk Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
26 Küchler Paweł Gdynia Bieg Główny na 13,4 km JARBUD opłacono
27 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg Główny na 13,4 km JARBUD opłacono
28 Czoska Przemysław Gdynia Bieg Główny na 13,4 km opłacono
29 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg Główny na 13,4 km opłacono
30 Przybyła Marta Janówka Bieg Główny na 13,4 km opłacono
31 JANIK Roman KWIDZYN Bieg Główny na 13,4 km KWIDZYN BIEGA opłacono
32 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg Główny na 13,4 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
33 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Główny na 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
34 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny na 13,4 km opłacono
35 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny na 13,4 km Active Malbork
36 Czapla Natalia Malbork Bieg Główny na 13,4 km
37 Tur Marcin Malbork Bieg Główny na 13,4 km GRUPA MALBORK opłacono
38 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
39 Bochon Agata Malbork Bieg Główny na 13,4 km First Malbork Team opłacono
40 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg Główny na 13,4 km
41 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg Główny na 13,4 km Nyborg-Mawent opłacono
42 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg Główny na 13,4 km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK opłacono
43 Klawikowski Jakub Malbork Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork opłacono
44 Szewczyk Adam Malbork Bieg Główny na 13,4 km First Malbork Team opłacono
45 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg Główny na 13,4 km Malbork Biega
46 Redlin Mateusz Malbork Bieg Główny na 13,4 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
47 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny na 13,4 km opłacono
48 Gryglewski Kacper Miłoradz Bieg Główny na 13,4 km First Malbork Team
49 Świder Małgorzata Nowiec Bieg Główny na 13,4 km
50 Wilchowski Stefan Olsztyn Bieg Główny na 13,4 km SRTG OLSZTYN
51 Nikolajuk Robert Olsztyn Bieg Główny na 13,4 km opłacono
52 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg Główny na 13,4 km opłacono
53 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg Główny na 13,4 km Spartanie Dzieciom opłacono
54 Górniak Jarosław Pogórze Bieg Główny na 13,4 km opłacono
55 Nowakowski Andrzej Prabuty Bieg Główny na 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
56 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg Główny na 13,4 km
57 Sawicki Radosław Stare Pole Bieg Główny na 13,4 km opłacono
58 Jankowska Beata Stare Pole Bieg Główny na 13,4 km
59 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Bieg Główny na 13,4 km opłacono
60 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg Główny na 13,4 km opłacono
61 Urbański Daniel Stary Targ Bieg Główny na 13,4 km opłacono
62 Krysiak Piotr Stary Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km opłacono
63 Treć Leon Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum
64 Najda Sławomir Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum opłacono
65 Cebula Bogdan Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum opłacono
66 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny na 13,4 km opłacono
67 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny na 13,4 km Morsy malbork opłacono
68 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg Główny na 13,4 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono
69 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny na 13,4 km opłacono
70 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg Główny na 13,4 km opłacono
71 Korner Ewa Sztum Bieg Główny na 13,4 km
72 Chabowski Tomasz Tczew Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew
73 Wróblewski Krzysztof Tczew Bieg Główny na 13,4 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
74 Zimna Agnieszka Tczew Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew opłacono
75 Zimna Anna Tczewskie Łąki Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew opłacono
76 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Bieg Główny na 13,4 km Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew opłacono
77 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum opłacono
78 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny na 13,4 km Traktor team gm kwidzyn opłacono
79 Jasiczek Roman Zielona Góra Bieg Główny na 13,4 km SZWLA opłacono


Wyświetleń: 11890

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ