Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
2 | Marek Zasowski | Bągart | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
3 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
4 | Melka tomek | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
5 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
6 | Zieliński Igor | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
7 | Goliński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
8 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
9 | Okulska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
11 | Wasinska Izabela | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
12 | Wasinski Przemysław | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
13 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
14 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Dzierzgoń Team/DKS Dzierzgoń/Kram FC | opłacono |
15 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
16 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | EKK Elbląg | opłacono |
17 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono |
18 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono |
19 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | evoubezpieczenia.pl | opłacono |
20 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
21 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
22 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
23 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | PS nr 8 | opłacono |
24 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
25 | Kapitan Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Beztlenowi Malbork | opłacono |
26 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
27 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | JARBUD | opłacono |
28 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | JARBUD | opłacono |
29 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
30 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
31 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
32 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
33 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
34 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
35 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | First Malbork Team | opłacono |
36 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | GRUPA MALBORK | opłacono |
37 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | First Malbork Team | opłacono |
38 | Klawikowski Jakub | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Beztlenowi Malbork | opłacono |
39 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Malbork Biega | |
40 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
41 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Nyborg-Mawent | opłacono |
42 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
43 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
44 | Jesionkowski Grzegorz | malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
45 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Beztlenowi Malbork | opłacono |
46 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Active Malbork | |
47 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
48 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | First Malbork Team | |
49 | Świder Małgorzata | Nowiec | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
50 | Wilchowski Stefan | Olsztyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | SRTG OLSZTYN | |
51 | Nikolajuk Robert | Olsztyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
52 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
53 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
54 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
55 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
56 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
57 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
58 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
59 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
60 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
61 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
62 | Krysiak Piotr | Stary Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
63 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Morsy malbork | opłacono |
64 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
65 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
66 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS Zantyr Sztum | |
67 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
68 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
69 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
70 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
71 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
72 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono |
73 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Biegający Tczew | |
74 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Biegający Tczew | opłacono |
75 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono |
76 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Biegający Tczew | opłacono |
77 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
78 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
79 | Jasiczek Roman | Zielona Góra | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | SZWLA | opłacono |
Wyświetleń: 21769