Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymkowiak Bartosz | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
2 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
3 | Melka Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | ||
4 | Kosałka Marcin | Nowy Staw | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
5 | Zieliński Igor | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
6 | Grochulska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | ||
7 | Grochulska Iwona | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | ||
8 | Melka Igor | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
9 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
10 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
11 | Demska Kamila | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
12 | Błaszczyk Kacper | Markusy | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
13 | Nej Jakub | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
14 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | ||
15 | Rzepecka Aleksandra Rzepecka | Elblag | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | ||
16 | Świder Małgorzata | Nowiec | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
17 | Szeluga Adrian | Jakubowo Kisielickie | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | ||
18 | Blejwas Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
19 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
20 | Barnaś Michał | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | ||
21 | Melka tomek | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
22 | Żaczek Nikola | Baldram | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
23 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
24 | Kaliszewska Justyna | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
25 | Zegadło Ela | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
26 | Żelesławska Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | ||
27 | Krysiak Beata | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
28 | Falkiewicz Agnieszka | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
29 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
30 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
31 | Branecka Emilia | Jasna 44 | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
32 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
33 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
34 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
35 | Sawicka Olivia | Stare Pole | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
36 | Sawicka Kinga | Stare Pole | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
37 | Kamińska Monika | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
38 | Pietrzak Anna | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
39 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
40 | Gumuła Wojciech | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
41 | Zima Jan | Minięta | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
42 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
43 | Bulik Patrycja | Laseczno | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
44 | Błądek Michał | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
45 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
46 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
47 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
48 | Warianka Lena | Dzierzgon | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | ||
49 | Borkowska Wioletta | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
50 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
51 | Zielonka Piotr | Malbork | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
52 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
53 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
54 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
55 | Boguszewska Julia | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
56 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
57 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
58 | Wasinski Przemysław | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
59 | Wasinska Izabela | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
60 | Wasinski Nicolas | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
61 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
62 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
63 | Czoska Fabian | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
64 | Czoska Filip | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
65 | Nikolajuk Robert | Olsztyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
66 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
67 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
68 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
69 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
70 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
71 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
72 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
73 | Jesionkowski Grzegorz | malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
74 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
75 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
76 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
77 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
78 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
79 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
80 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
81 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
82 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
83 | Lik Marcin | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
84 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
85 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
86 | Pawlak Łukasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
87 | Marek Zasowski | Bągart | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
88 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
89 | Łęgowska Ewelina | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
90 | Subocz Tymoteusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
91 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
92 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
93 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
94 | Bartyś Paulina | Powodowo | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
95 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
96 | Bartyś Adam | Powodowo | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
97 | Tarankiewicz Karolina | Orneta | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
98 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
99 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
100 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono |
Wyświetleń: 21751