Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | First Malbork Team | opłacono |
102 | Marek Zasowski | Bągart | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
103 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team/DKS Dzierzgoń | opłacono |
104 | Pawlak Łukasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
105 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
106 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Nyborg-Mawent | opłacono |
107 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | First Malbork Team | opłacono |
108 | Leoniak Maciej | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
109 | Borowiecka Anna | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
110 | Leoniak Renata | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
111 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
112 | Lik Marcin | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
113 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
114 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | GRUPA MALBORK | opłacono |
115 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | First Malbork Team | |
116 | Wilchowski Stefan | Olsztyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | SRTG OLSZTYN | |
117 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Biegający Tczew | |
118 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
119 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
120 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
121 | Okulska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
122 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
123 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | PROKOPKI | opłacono |
124 | Prokop Mariusz | elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | PROKOPKI | opłacono |
125 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
126 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
127 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
128 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
129 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
130 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
131 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ECM El Hurt Elbląg | opłacono |
132 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
133 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
134 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | evoubezpieczenia.pl | opłacono |
135 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono |
136 | Jesionkowski Grzegorz | malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
137 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
138 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team | |
139 | Lewandowska Martyna | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
140 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Beztlenowi Malbork | opłacono |
141 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
142 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | El Aktywni Elbląg | opłacono |
143 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | opłacono | |
144 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
145 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
146 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | First Malbork Team | opłacono |
147 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Team Deaf | opłacono |
148 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
149 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
150 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
151 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Biegający Tczew | opłacono |
152 | Jasiczek Roman | Zielona Góra | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | SZWLA | opłacono |
153 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono |
154 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | JARBUD | opłacono |
155 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | JARBUD | opłacono |
156 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
157 | Górniak Zuzanna | Pogorze | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | JARBUD | |
158 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
159 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Team Deaf | opłacono |
160 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
161 | Nikolajuk Robert | Olsztyn | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
162 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
163 | Czoska Filip | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
164 | Czoska Fabian | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
165 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
166 | Szychowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | PS nr 8 | opłacono |
167 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
168 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
169 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Elite Team | opłacono |
170 | Wasinski Nicolas | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
171 | Wasinska Izabela | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
172 | Wasinski Przemysław | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
173 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono | |
174 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
175 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
176 | Boguszewska Julia | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
177 | Więckowski Mikołaj | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
178 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
179 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | OSP POGRODZIE | opłacono |
180 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Malbork Biega | |
181 | Kakowska Kamila | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
182 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | opłacono | |
183 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
184 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
185 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
186 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
187 | Kucińska Natalia | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
188 | Kuciński Piotr | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
189 | Burdyńska Matylda | Dzierzgoń | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | Dzierzgoń Team | |
190 | Burdyńska Monika | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km | Dzierzgoń Team | |
191 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | ||
192 | Klawikowski Jakub | Malbork | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | Beztlenowi Malbork | opłacono |
193 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
194 | Zielonka Piotr | Malbork | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
195 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
196 | Borkowska Wioletta | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
197 | Warianka Lena | Dzierzgon | Polska | Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 | ||
198 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km | opłacono | |
199 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m | ||
200 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny na 13,4 km | opłacono |
Wyświetleń: 21754