III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP

13,4km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub 1 DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 45 OSSOWSKI JAKUB M 1 M 20-29 1 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 13.4km 0:48:59 16.41 [km/h] 0:03:39 [min/km]
2 41 CHĘTNIK RAFAŁ M 2 M 40-49 1 SZTUM 13.4km 0:52:12 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
3 99 OŁOWSKI KAMIL M 3 M 30-39 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS DZIERZGOŃ/KRAM FC 13.4km 0:52:25 15.34 [km/h] 0:03:55 [min/km]
4 40 NAJDA SŁAWOMIR M 4 M 40-49 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13.4km 0:52:54 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km]
5 54 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 13.4km 0:53:58 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
6 66 SANECKI PATRYK M 6 M 30-39 2 PASŁĘK SPARTANIE DZIECIOM 13.4km 0:54:33 14.74 [km/h] 0:04:04 [min/km]
7 39 CEBULA BOGDAN M 7 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13.4km 0:54:44 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
8 43 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 8 M 40-49 4 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 13.4km 0:56:45 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
9 47 JASKOT PIOTR M 9 M 50-59 2 GOŚCISZEWO 13.4km 0:59:54 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
10 68 CHABOWSKI TOMASZ M 10 M 50-59 3 SZTUM MORSY MALBORK 13.4km 0:59:54 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km]
11 65 SZEWCZYK ADAM M 11 M 30-39 3 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 13.4km 1:00:19 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
12 57 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 K 20-29 1 SZTUM 13.4km 1:00:53 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
13 42 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 12 M 40-49 5 SZTUM 13.4km 1:01:43 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
14 61 ZIMNY SEBASTIAN M 13 M 40-49 6 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY , BIEGAJĄCY TCZEW 13.4km 1:02:08 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
15 55 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 14 M 30-39 4 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13.4km 1:02:12 12.93 [km/h] 0:04:39 [min/km]
16 53 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 15 M 40-49 7 RUMIA 13.4km 1:02:44 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
17 72 SOSIŃSKI DARIUSZ M 16 M 40-49 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 13.4km 1:02:49 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
18 101 ZIELIŃSKI IGOR M 17 M 16-19 1 DZIERZGOŃ 13.4km 1:03:23 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
19 162 SPARZAK TOMASZ M 18 M 20-29 2 ELBLĄG 13.4km 1:04:07 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
20 94 ZYCH DAWID M 19 M 40-49 9 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 13.4km 1:04:10 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
21 84 KULIK GRZEGORZ M 20 M 30-39 5 MALBORK GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK 13.4km 1:04:21 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
22 85 KLAWIKOWSKI JAKUB M 21 M 30-39 6 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13.4km 1:04:40 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
23 67 JASICZEK ROMAN M 22 M 60-69 1 ZIELONA GÓRA SZWLA 13.4km 1:04:47 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
24 93 URBAŃSKI DANIEL M 23 M 30-39 7 STARY TARG 13.4km 1:05:11 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
25 58 ODZIEMCZYK TOMASZ M 24 M 30-39 8 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 13.4km 1:05:14 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
26 77 PŁAWSKI MARCIN M 25 M 40-49 10 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13.4km 1:05:46 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
27 64 BOCHON AGATA K 2 K 20-29 2 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 13.4km 1:05:54 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
28 38 GOLIŃSKI KRZYSZTOF M 26 M 30-39 9 DZIERZGOŃ 13.4km 1:05:55 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
29 50 JESIONKOWSKI GRZEGORZ M 27 M 30-39 10 MALBORK 13.4km 1:05:57 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
30 44 DYAS KRZYSZTOF M 28 M 40-49 11 ELBLĄG EKK ELBLĄG 13.4km 1:06:07 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
31 71 GRYNIS PAWEŁ M 29 M 30-39 11 ELBLĄG 13.4km 1:06:18 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
32 62 CHABOWSKI TOMASZ M 30 M 40-49 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 13.4km 1:06:37 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
33 76 KÜCHLER PAWEŁ M 31 M 20-29 3 GDYNIA JARBUD 13.4km 1:07:37 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
34 75 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 32 M 30-39 12 GDYNIA 13.4km 1:07:42 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
35 82 KAPITAN MONIKA K 3 K 30-39 1 GDAŃSK BEZTLENOWI MALBORK 13.4km 1:08:09 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
36 89 SAWICKI RADOSŁAW M 33 M 40-49 13 STARE POLE 13.4km 1:08:34 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
37 51 JANIK ROMAN M 34 M 60-69 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 13.4km 1:08:57 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
38 74 SOWA SYLWESTER M 35 M 40-49 14 ELBLĄG 13.4km 1:09:11 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
39 92 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 36 M 30-39 13 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 13.4km 1:09:22 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
40 78 PRZYBYŁA MARTA K 4 K 30-39 2 JANÓWKA 13.4km 1:09:48 11.52 [km/h] 0:05:13 [min/km]
41 91 OLEJARCZYK PIOTR M 37 M 60-69 3 ELBLĄG 13.4km 1:09:54 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
42 97 ZASOWSKI MAREK M 38 M 50-59 4 BĄGART 13.4km 1:10:35 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
43 73 ŻEMETRO RYSZARD M 39 M 50-59 5 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 13.4km 1:10:44 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
44 90 KRYSZCZUK PIOTR M 40 M 30-39 14 PASŁĘK 13.4km 1:10:54 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
45 79 GDANIEC ANNA K 5 K 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI 13.4km 1:11:59 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
46 63 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 41 M 40-49 15 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 13.4km 1:13:10 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
47 59 ZIMNA AGNIESZKA K 6 K 30-39 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 13.4km 1:13:11 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
48 60 ZIMNA ANNA K 7 K 30-39 4 TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW 13.4km 1:13:12 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
49 49 DĘBICKI PRZEMYSŁAW M 42 M 30-39 15 MALBORK 13.4km 1:13:45 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
50 69 KARABIN ANETTA K 8 K 40-49 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 13.4km 1:13:49 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
51 96 OKULSKA JOANNA K 9 K 40-49 3 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 13.4km 1:13:50 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
52 98 MAJEWSKI RADOSŁAW M 43 M 30-39 16 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS DZIERZGOŃ 13.4km 1:13:53 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
53 80 TRYBA ZDZISŁAW M 44 M 70+ 1 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 13.4km 1:13:55 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
54 95 NIKOLAJUK ROBERT M 45 M 30-39 17 OLSZTYN 13.4km 1:14:16 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km]
55 46 KRYSIAK PIOTR M 46 M 30-39 18 STARY DZIERZGOŃ 13.4km 1:14:29 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km]
56 70 SZKLARSKI ANDRZEJ M 47 M 40-49 16 ELBLĄG 13.4km 1:15:19 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
57 88 REDLIN MATEUSZ M 48 M 30-39 19 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 13.4km 1:15:42 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
58 87 TOŁKACZ WOJCIECH M 49 M 50-59 6 MALBORK MALBORK BIEGA 13.4km 1:15:45 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
59 86 JANKOWSKA BEATA K 10 K 40-49 4 STARE POLE 13.4km 1:15:50 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
60 56 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 50 M 30-39 20 ELBLĄG PS NR 8 13.4km 1:16:25 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
61 102 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 11 K 50-59 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 13.4km 1:18:38 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
62 52 DYDYMSKA MONIKA K 12 K 40-49 5 RUMIA 13.4km 1:21:56 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
63 100 KORNER EWA K 13 K 20-29 3 SZTUM 13.4km 1:22:34 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
64 48 DYWELSKI MIROSŁAW M 51 M 60-69 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 13.4km 1:25:54 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
65 83 KÜCHLER MAŁGORZATA K 14 K 40-49 6 GDYNIA JARBUD 13.4km 1:30:24 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
66 81 GÓRNIAK JAROSŁAW M 52 M 30-39 21 POGÓRZE 13.4km 1:30:25 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
- 34 MAJEWSKI WOJCIECH M - M 40-49 - DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 13.4km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 35 MAJEWSKI RYSZARD M - M 60-69 - DZIERZGOŃ 13.4km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 36 WASINSKA IZABELA K - K 30-39 - DZIERZGOŃ 13.4km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 37 WASINSKI PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - DZIERZGOŃ 13.4km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

5.5km Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub 1 DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 128 MAŃKA ERYK M 1 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:22:58 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
2 130 KACPERSKI BARTOSZ M 2 M 16-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:23:00 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
3 155 BIEŃKOWSKI DAWID M 3 M 20-29 1 MALBORK FIRST MALBORK TEAM 5.5km 0:23:05 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
4 129 KACPERSKI MATEUSZ M 4 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:24:19 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
5 133 KRÓLIKOWSKI WIKTOR M 5 M 0-15 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS DZIERZGOŃ 5.5km 0:24:25 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
6 143 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 6 M 20-29 2 SZTUM 5.5km 0:25:27 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
7 151 SZYMKOWIAK BARTOSZ M 7 M 20-29 3 MALBORK 5.5km 0:26:42 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
8 187 OLIŃSKA MARZENA K 1 K 30-39 1 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5.5km 0:26:49 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km]
9 176 KOSAŁKA MARCIN M 8 M 30-39 1 NOWY STAW 5.5km 0:27:10 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
10 142 WIERZBICKI JAKUB M 9 M 50-59 1 MALBORK STOWARZYSZENIE CHRZEŚCIJAŃSKIE OSTOJA SZTUM 5.5km 0:27:46 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
11 146 CHWESIUK KACPER M 10 M 0-15 3 BRUK DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:28:03 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
12 127 MAŃKA SANDRA K 2 K 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:28:06 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
13 136 CYBULSKI KAROL M 11 M 30-39 2 MALBORK NYBORG-MAWENT 5.5km 0:28:29 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
14 163 ŚLĘZAK ADAM M 12 M 30-39 3 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5.5km 0:29:11 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
15 139 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 13 M 50-59 2 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5.5km 0:29:40 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
16 152 WIĘCKOWSKI MIKOŁAJ M 14 M 0-15 4 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:30:01 10.99 [km/h] 0:05:27 [min/km]
17 165 DZIK KSAWERY M 15 M 0-15 5 ELBLAG 5.5km 0:30:10 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
18 189 LEONIAK ADAM M 16 M 30-39 4 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5km 0:30:19 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
19 150 BLEJWAS MATEUSZ M 17 M 30-39 5 DZIERZGOŃ 5.5km 0:30:26 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
20 132 ŻEMOJDZIN MICHAŁ M 18 M 16-19 3 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5km 0:30:28 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
21 137 HAJDUKIEWICZ MATEUSZ M 19 M 30-39 6 STARE MIASTO 5.5km 0:30:56 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
22 184 BARNAŚ MICHAŁ M 20 M 20-29 4 DZIERZGOŃ 5.5km 0:30:56 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km]
23 157 BŁASZCZYK KACPER M 21 M 20-29 5 MARKUSY 5.5km 0:31:01 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
24 156 PAWLAK ŁUKASZ M 22 M 20-29 6 NOWY DWÓR GDAŃSKI 5.5km 0:31:10 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
25 170 SKWARCZYŃSKA-KULIK PATRYCJA K 3 K 20-29 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.5km 0:31:18 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
26 134 ZIĘBA AGNIESZKA K 4 K 30-39 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5km 0:31:50 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
27 188 DEMKO MARTA K 5 K 30-39 3 DZIERZGOŃ 5.5km 0:31:54 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
28 140 CZAPIEWSKI STEFAN M 23 M 60-69 1 PELPLIN 5.5km 0:32:06 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
29 158 DAMPS MICHAŁ M 24 M 30-39 7 BRANIEWO SZYBKI STRUŚ BRANIEWO 5.5km 0:32:08 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
30 144 RUCHLEWICZ URSZULA K 6 K 50-59 1 SZTUM 5.5km 0:32:46 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km]
31 169 PODLASINSKA DOROTA K 7 K 20-29 2 MALBORK 5.5km 0:33:10 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km]
32 168 DZIWEŃKA BEATA K 8 K 40-49 1 MALBORK 5.5km 0:33:19 9.90 [km/h] 0:06:03 [min/km]
33 185 NEJ JAKUB M 25 M 0-15 6 DZIERZGOŃ 5.5km 0:33:27 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
34 177 JĘDRZEJAK ALAN M 26 M 0-15 7 POWODOWO DZIERZGOŃ 5.5km 0:33:27 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
35 148 LIPSKI ARTUR M 27 M 30-39 8 GDYNIA 5.5km 0:33:35 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
36 141 KRAWCÓW ANDRZEJ M 28 M 50-59 3 NOWA WIEŚ MALBORSKA STOWARZYSZENIE CHRZEŚCIJAŃSKIE OSTOJA. SZTUM 5.5km 0:33:39 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
37 167 NAUMCZYK TOMASZ M 29 M 40-49 1 MALBORK NYBORG-MAWENT 5.5km 0:33:45 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
38 125 BOGUSZEWSKI SZYMON M 30 M 0-15 8 DZIERZGOŃ 5.5km 0:34:32 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
39 126 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 31 M 30-39 9 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5km 0:34:32 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
40 145 MAZUROWSKA PATRYCJA K 9 K 30-39 4 ELBLĄG EL AKTYWNI ELBLĄG 5.5km 0:34:39 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
41 172 TARANKIEWICZ KAROLINA K 10 K 20-29 3 ORNETA 5.5km 0:34:45 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
42 173 SZELUGA ADRIAN M 32 M 20-29 7 JAKUBOWO KISIELICKIE 5.5km 0:34:45 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
43 161 DEMSKI DANIEL M 33 M 0-15 9 ELBLĄG OLIMPIA JUDO ELBLĄG 5.5km 0:34:57 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
44 149 ZIMA JAN M 34 M 50-59 4 MINIĘTA 5.5km 0:35:03 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
45 147 TOMCZAK HUBERT M 35 M 0-15 10 BRUK DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.5km 0:35:26 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
46 119 ZEGADŁO ELA K 11 K 30-39 5 DZIERZGOŃ 5.5km 0:35:40 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
47 124 CZAŁPIŃSKI KRZYSZTOF M 36 M 40-49 2 DZIERZGOŃ 5.5km 0:35:41 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
48 138 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 12 K 50-59 2 PELPLIN 5.5km 0:36:03 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
49 174 KOWNACKA MARTA K 13 K 30-39 6 MALBORK 5.5km 0:36:21 9.08 [km/h] 0:06:37 [min/km]
50 135 POPOWICZ TOMASZ M 37 M 30-39 10 JANÓWKA NYBORG-MAWENT 5.5km 0:36:22 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
51 131 BURDYŃSKA MONIKA K 14 K 30-39 7 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5km 0:36:28 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
52 182 PROKOP MARIUSZ M 38 M 40-49 3 ELBLĄG PROKOPKI 5.5km 0:36:28 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
53 122 GUMUŁA WOJCIECH M 39 M 0-15 11 DZIERZGOŃ 5.5km 0:37:15 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
54 160 DEMSKA KAMILA K 15 K 40-49 2 ELBLĄG 5.5km 0:37:32 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km]
55 175 STOJ NATALIA K 16 K 30-39 8 MALBORK 5.5km 0:37:44 8.75 [km/h] 0:06:52 [min/km]
56 237 KAKOWSKA KAMILA K 17 K 30-39 9 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5km 0:37:50 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
57 194 BORKOWSKA WIOLETTA K 18 K 40-49 3 DZIERZGOŃ 5.5km 0:37:58 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
58 186 PIETRZAK ANNA K 19 K 40-49 4 DZIERZGOŃ 5.5km 0:38:02 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
59 171 WARIANKA LENA K 20 K 16-19 1 DZIERZGON 5.5km 0:38:03 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
60 178 FALKIEWICZ AGNIESZKA K 21 K 30-39 10 DZIERZGOŃ 5.5km 0:38:08 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
61 179 KAMIŃSKA MONIKA K 22 K 40-49 5 DZIERZGOŃ 5.5km 0:38:08 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
62 166 DZIK KACPER M 40 M 0-15 12 KRUPIN SP RYCHLIKI 5.5km 0:38:44 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km]
63 180 MAJEWSKA AGNIESZKA K 23 K 40-49 6 ELBLĄG 5.5km 0:40:24 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
64 181 MAJEWSKI DAWID M 41 M 16-19 4 ELBLĄG 5.5km 0:40:25 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
65 164 RZEPECKA ALEKSANDRA K 24 K 30-39 11 ELBLAG 5.5km 0:41:08 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
66 154 SZKLARSKA ALICJA K 25 K 40-49 7 ELBLĄG 5.5km 0:41:55 7.87 [km/h] 0:07:37 [min/km]
67 153 WEREDYCKA MONIKA K 26 K 40-49 8 ELBLĄG 5.5km 0:42:01 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
68 120 KALISZEWSKA JUSTYNA K 27 K 30-39 12 DZIERZGOŃ 5.5km 0:42:34 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km]
69 121 ŻELESŁAWSKA SYLWIA K 28 K 30-39 13 DZIERZGOŃ 5.5km 0:42:34 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km]
70 159 SOWA RENATA K 29 K 40-49 9 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.5km 0:42:58 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km]
71 183 PROKOP ANNA K 30 K 40-49 10 ELBLĄG PROKOPKI 5.5km 0:42:58 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km]
- 123 MARSZAŁEK MATEUSZ M - M 20-29 - DZIERZGOŃ 5.5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

5.5km Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 211 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 M 40-49 1 PASŁĘK KRAM TEAM 5.5kmNW 0:33:17 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
2 207 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 2 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 5.5kmNW 0:35:49 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
3 220 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 3 M 40-49 3 LASOWICE WIELKIE 5.5kmNW 0:38:44 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km]
4 224 BŁĄDEK RAFAŁ M 4 M 40-49 4 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 5.5kmNW 0:39:03 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
5 229 STAŃCZAK EDWARD M 5 M 50-59 1 MALBORK 5.5kmNW 0:39:25 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
6 226 BUJNICKI MARCIN M 6 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.5kmNW 0:40:03 8.24 [km/h] 0:07:17 [min/km]
7 210 TELEGA MAŁGORZATA K 1 K 30-39 1 KWIDZYN ZUT MILEWSKI 5.5kmNW 0:40:36 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
8 209 LITEWSKA JOANNA K 2 K 40-49 1 JUSZKOWO TEAM DEAF 5.5kmNW 0:40:40 8.11 [km/h] 0:07:24 [min/km]
9 219 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 3 K 50-59 1 GDYNIA ELITE TEAM 5.5kmNW 0:40:55 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
10 233 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA K 4 K 40-49 2 GDAŃSK 5.5kmNW 0:41:51 7.89 [km/h] 0:07:37 [min/km]
11 216 ŚLIWKA WIESŁAW M 7 M 60-69 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.5kmNW 0:43:08 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
12 213 JEZIERSKI ADAM M 8 M 40-49 6 KWIDZYN DWA KIJE BEZ NART 5.5kmNW 0:44:12 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
13 208 TOWARNICKA IZABELA K 5 K 40-49 3 GDYNIA TEAM DEAF 5.5kmNW 0:44:14 7.46 [km/h] 0:08:03 [min/km]
14 225 BUJNICKA MAGDALENA K 6 K 0-15 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.5kmNW 0:44:17 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
15 227 CHOJNICKA JOANNA K 7 K 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.5kmNW 0:44:17 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
16 228 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 8 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.5kmNW 0:44:17 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
17 217 KRAWCZYK MONIKA K 9 K 30-39 2 MALBORK 5.5kmNW 0:44:35 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km]
18 246 BOROWIECKA ANNA K 10 K 40-49 5 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:44:59 7.34 [km/h] 0:08:11 [min/km]
19 215 KOZŁOWSKA ANNA K 11 K 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.5kmNW 0:45:29 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
20 222 POPOWICZ MARZENA K 12 K 20-29 1 MALBORK 5.5kmNW 0:45:36 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
21 201 LEONIAK MACIEJ M 9 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:46:24 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
22 200 LEONIAK RENATA K 13 K 50-59 3 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:46:24 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
23 236 BŁAŻEJEWSKA RYSZARDA K 14 K 50-59 4 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:46:24 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
24 196 KRYSIAK BEATA K 15 K 40-49 7 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:46:26 7.11 [km/h] 0:08:27 [min/km]
25 230 STAŃCZAK KAROLINA K 16 K 16-19 1 MALBORK 5.5kmNW 0:46:38 7.08 [km/h] 0:08:29 [min/km]
26 239 SOKOŁOWSKA EWA K 17 K 60-69 1 JASNA 42 DZIERZGOŃTEAM 5.5kmNW 0:47:27 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
27 231 HALMAN GABRIELA K 18 K 50-59 5 SULMIN 5.5kmNW 0:48:06 6.86 [km/h] 0:08:45 [min/km]
28 195 CZAŁPIŃSKA MAŁGORZATA K 19 K 40-49 8 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:48:24 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
29 214 MELKA SYLWIA K 20 K 40-49 9 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:48:24 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
30 192 ŚNIGÓRSKI PAWEŁ M 10 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:48:30 6.80 [km/h] 0:08:49 [min/km]
31 218 GREGORKIEWICZ JOLANTA K 21 K 50-59 6 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:48:51 6.76 [km/h] 0:08:53 [min/km]
32 223 GORCZYŃSKA ANNA K 22 K 40-49 10 MALBORK 5.5kmNW 0:48:53 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
33 234 TRZASKA MAGDALENA K 23 K 30-39 3 PAWŁOWO 5.5kmNW 0:49:25 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km]
34 235 SIKORA MAGDA K 24 K 20-29 2 ANKAMATY 5.5kmNW 0:49:25 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km]
35 244 BARTYŚ PAULINA K 25 K 30-39 4 POWODOWO 5.5kmNW 0:51:18 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
36 245 BARTYŚ ADAM M 11 M 50-59 2 POWODOWO 5.5kmNW 0:51:18 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
37 247 LIK MARTA K 26 K 30-39 5 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:51:23 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
38 248 LIK MARCIN M 12 M 30-39 1 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:51:32 6.40 [km/h] 0:09:22 [min/km]
39 212 JEZIERSKA JOLANTA K 27 K 50-59 7 KWIDZYN DWA KIJE BEZ NART 5.5kmNW 0:52:57 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
40 221 KRAWCÓW ANNA K 28 K 50-59 8 NOWA WIEŚ STOWARZYSZENIE CHRZEŚCIJAŃSKIE OSTOJA. SZTUM 5.5kmNW 0:52:57 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
41 250 ŁĘGOWSKI BŁAŻEJ M 13 M 0-15 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE 5.5kmNW 0:53:02 6.22 [km/h] 0:09:39 [min/km]
42 205 WIADERSKA GRAŻYNA K 29 K 60-69 2 ELBLĄG 5.5kmNW 0:53:41 6.15 [km/h] 0:09:46 [min/km]
43 206 WIADERSKI WOJCIECH M 14 M 70+ 1 ELBLĄG 5.5kmNW 0:53:42 6.15 [km/h] 0:09:46 [min/km]
44 191 ŚNIGÓRSKA MONIKA K 30 K 40-49 11 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:53:45 6.14 [km/h] 0:09:46 [min/km]
45 197 BRUŹDZIŃSKA BOŻENA K 31 K 60-69 3 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:54:06 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
46 193 SIKORA LEOKADIA K 32 K 60-69 4 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:54:09 6.09 [km/h] 0:09:51 [min/km]
47 240 SZULGA IWONA K 33 K 50-59 9 JASNA 32/1 DZIERZGOŃTEAM 5.5kmNW 0:54:43 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
48 242 BRANECKA INEZ K 34 K 0-15 2 JASNA 37 SZKOŁA PODSTAWOWA - BĄGART 5.5kmNW 0:54:45 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
49 241 BRANECKA EMILIA K 35 K 60-69 5 JASNA 44 5.5kmNW 0:54:45 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
50 243 BRANECKA NIKOLA K 36 K 0-15 3 JASNA 37 SZKOŁA PODSTAWOWA - BĄGART 5.5kmNW 0:54:45 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
51 203 GROCHULSKA KATARZYNA K 37 K 0-15 4 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:56:34 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]
52 202 GROCHULSKA IWONA K 38 K 50-59 10 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:56:35 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]
53 204 BUDZIŃSKA MARTA K 39 K 30-39 6 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:59:27 5.55 [km/h] 0:10:49 [min/km]
54 238 MAŚLANA ELŻBIETA K 40 K 50-59 11 GDAŃSK 5.5kmNW 0:59:27 5.55 [km/h] 0:10:49 [min/km]
55 249 ŁĘGOWSKA EWELINA K 41 K 30-39 7 DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:59:30 5.55 [km/h] 0:10:49 [min/km]
- 198 LISZEWSKI MIŁOSZ M - M 0-15 - DZIERZGOŃ SZKOŁA PODSTAWOWA - DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 199 DEMKO KATARZYNA K - K 40-49 - DZIERZGOŃ 5.5kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 232 KULIK AGNIESZKA K - K 40-49 - DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 5.5kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ