Śląska Liga OCR - Wstępniak 3 - NINJA CHALLENGE by Kuźnia Damiana
NINJA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wysłuch Iza Skoczów NINJA
2 Spyra Jacek Ruda Śląska NINJA opłacono
3 Grzegorzyca Szymon Bytom NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
4 Jarząbek Victoria Radzionków NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
5 Kaniewski Michał Ostrów Wlkp NINJA Rajsport Active opłacono
6 Grochoła Michał Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
7 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie NINJA Socios Silesia
8 Lykhitskyi Volodymyr Wrocław NINJA WATAHA opłacono
9 Frydrych Maciej Wrocław NINJA Wataha opłacono
10 Lewandowicz Jakub Wrocław NINJA Wataha opłacono
11 Górny Adrian Katowice NINJA Boot Camp Polska opłacono
12 Majcher Anna Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
13 Będkowski Marcin Łódź NINJA opłacono
14 Błąkała Mateusz Kobiór NINJA opłacono
15 Bugajny Marcin Radzionków NINJA Socios silesia opłacono
16 Kaczmarkiewicz Kamil Kaczmarkiewicz Bydgoszcz NINJA Hardcorowe Wychylylybymy
17 Jastrzębski Piotr Zabrze NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
18 Klejnowski Mateusz Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
19 Kurasiński Konrad Brenna NINJA SOCIOS Silesia opłacono
20 Kempny Paweł Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
21 Huras Michał Huras Ruda Slaska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
22 Jarczyk Michał Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
23 Klejnowska Katarzyna Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
24 Bartosińska Katarzyna Sosnowiec NINJA
25 Majchrzyk Szymon Chorzów NINJA Kuźnia Damiana opłacono
26 Przewłoka Damian Gostyń NINJA opłacono
27 Pamuła Zbigniew Katowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
28 Kasperczyk Damian Imielin NINJA opłacono
29 Borkowski Wojtek Borkowski Skarbimierz NINJA Ninja Ospro Team opłacono
30 Gach Damian Świętochłowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
31 Wiktorowicz Mariusz Łódź NINJA Ninja Ospro Team opłacono
32 Markowicz Ewelina Katowice NINJA Ślunskie dziki opłacono
33 Lipiecki Jacek Mikołów NINJA opłacono
34 Warzecha Filip Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
35 Chomicz Krzysztof Kraków NINJA opłacono
36 Filip Bartosz Nowy Sącz NINJA Socios Silesia opłacono
37 Zubowicz Łukasz Zabrze NINJA Kuźnia Damiana opłacono
38 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
39 Fabian Marcel Pyskowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
40 Zawistowski Jakub Warszawa NINJA Ninja Ospro Team opłacono
41 Stamatel Sebastian Ruda Śląska NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
42 Szczygielska Julia Gliwice NINJA Socios Silesia
43 Lisowski Grzegorz Świętochłowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono


Wyświetleń: 2268

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ