Śląska Liga OCR - Wstępniak 3 - NINJA CHALLENGE by Kuźnia Damiana
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lisowski Grzegorz Świętochłowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
2 Szczygielska Julia Gliwice NINJA Socios Silesia
3 Stamatel Sebastian Ruda Śląska NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
4 Zawistowski Jakub Warszawa NINJA Ninja Ospro Team opłacono
5 Fabian Marcel Pyskowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
6 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
7 Zubowicz Łukasz Zabrze NINJA Kuźnia Damiana opłacono
8 Filip Bartosz Nowy Sącz NINJA Socios Silesia opłacono
9 Chomicz Krzysztof Kraków NINJA opłacono
10 Warzecha Filip Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
11 Lipiecki Jacek Mikołów NINJA opłacono
12 Markowicz Ewelina Katowice NINJA Ślunskie dziki opłacono
13 Wiktorowicz Mariusz Łódź NINJA Ninja Ospro Team opłacono
14 Gach Damian Świętochłowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
15 Borkowski Wojtek Borkowski Skarbimierz NINJA Ninja Ospro Team opłacono
16 Kasperczyk Damian Imielin NINJA opłacono
17 Pamuła Zbigniew Katowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
18 Przewłoka Damian Gostyń NINJA opłacono
19 Majchrzyk Szymon Chorzów NINJA Kuźnia Damiana opłacono
20 Bartosińska Katarzyna Sosnowiec NINJA
21 Klejnowska Katarzyna Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
22 Jarczyk Michał Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
23 Huras Michał Huras Ruda Slaska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
24 Kempny Paweł Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
25 Kurasiński Konrad Brenna NINJA SOCIOS Silesia opłacono
26 Klejnowski Mateusz Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
27 Jastrzębski Piotr Zabrze NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
28 Kaczmarkiewicz Kamil Kaczmarkiewicz Bydgoszcz NINJA Hardcorowe Wychylylybymy
29 Bugajny Marcin Radzionków NINJA Socios silesia opłacono
30 Błąkała Mateusz Kobiór NINJA opłacono
31 Będkowski Marcin Łódź NINJA opłacono
32 Majcher Anna Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
33 Górny Adrian Katowice NINJA Boot Camp Polska opłacono
34 Lewandowicz Jakub Wrocław NINJA Wataha opłacono
35 Frydrych Maciej Wrocław NINJA Wataha opłacono
36 Lykhitskyi Volodymyr Wrocław NINJA WATAHA opłacono
37 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie NINJA Socios Silesia
38 Grochoła Michał Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
39 Kaniewski Michał Ostrów Wlkp NINJA Rajsport Active opłacono
40 Jarząbek Victoria Radzionków NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
41 Grzegorzyca Szymon Bytom NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
42 Spyra Jacek Ruda Śląska NINJA opłacono
43 Wysłuch Iza Skoczów NINJA


Wyświetleń: 2504

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ