Śląska Liga OCR - Wstępniak 3 - NINJA CHALLENGE by Kuźnia Damiana
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jastrzębski Piotr Zabrze NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
2 Zubowicz Łukasz Zabrze NINJA Kuźnia Damiana opłacono
3 Lykhitskyi Volodymyr Wrocław NINJA WATAHA opłacono
4 Lewandowicz Jakub Wrocław NINJA Wataha opłacono
5 Frydrych Maciej Wrocław NINJA Wataha opłacono
6 Zawistowski Jakub Warszawa NINJA Ninja Ospro Team opłacono
7 Gach Damian Świętochłowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
8 Lisowski Grzegorz Świętochłowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
9 Bartosińska Katarzyna Sosnowiec NINJA
10 Wysłuch Iza Skoczów NINJA
11 Borkowski Wojtek Borkowski Skarbimierz NINJA Ninja Ospro Team opłacono
12 Warzecha Filip Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
13 Jarczyk Michał Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
14 Spyra Jacek Ruda Śląska NINJA opłacono
15 Majcher Anna Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
16 Stamatel Sebastian Ruda Śląska NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
17 Huras Michał Huras Ruda Slaska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
18 Bugajny Marcin Radzionków NINJA Socios silesia opłacono
19 Jarząbek Victoria Radzionków NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
20 Fabian Marcel Pyskowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
21 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie NINJA Socios Silesia
22 Kaniewski Michał Ostrów Wlkp NINJA Rajsport Active opłacono
23 Filip Bartosz Nowy Sącz NINJA Socios Silesia opłacono
24 Grochoła Michał Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
25 Lipiecki Jacek Mikołów NINJA opłacono
26 Kempny Paweł Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
27 Wiktorowicz Mariusz Łódź NINJA Ninja Ospro Team opłacono
28 Będkowski Marcin Łódź NINJA opłacono
29 Chomicz Krzysztof Kraków NINJA opłacono
30 Błąkała Mateusz Kobiór NINJA opłacono
31 Górny Adrian Katowice NINJA Boot Camp Polska opłacono
32 Markowicz Ewelina Katowice NINJA Ślunskie dziki opłacono
33 Pamuła Zbigniew Katowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
34 Kasperczyk Damian Imielin NINJA opłacono
35 Przewłoka Damian Gostyń NINJA opłacono
36 Klejnowska Katarzyna Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
37 Szczygielska Julia Gliwice NINJA Socios Silesia
38 Klejnowski Mateusz Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
39 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
40 Majchrzyk Szymon Chorzów NINJA Kuźnia Damiana opłacono
41 Grzegorzyca Szymon Bytom NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
42 Kaczmarkiewicz Kamil Kaczmarkiewicz Bydgoszcz NINJA Hardcorowe Wychylylybymy
43 Kurasiński Konrad Brenna NINJA SOCIOS Silesia opłacono


Wyświetleń: 2641

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ