Śląska Liga OCR - Wstępniak 3 - NINJA CHALLENGE by Kuźnia Damiana
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Boot Camp Polska
1 Górny Adrian Katowice NINJA Boot Camp Polska opłacono
Carbon OCR Racing Team
2 Grzegorzyca Szymon Bytom NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
3 Jarząbek Victoria Radzionków NINJA Carbon OCR Racing Team opłacono
Hardcorowe Wychylylybymy
4 Kaczmarkiewicz Kamil Kaczmarkiewicz Bydgoszcz NINJA Hardcorowe Wychylylybymy
Kuźnia Damiana
5 Majcher Anna Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
6 Huras Michał Huras Ruda Slaska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
7 Jarczyk Michał Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
8 Majchrzyk Szymon Chorzów NINJA Kuźnia Damiana opłacono
9 Pamuła Zbigniew Katowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
10 Gach Damian Świętochłowice NINJA Kuźnia Damiana opłacono
11 Warzecha Filip Ruda Śląska NINJA Kuźnia Damiana opłacono
Kuźnia Damiana
12 Zubowicz Łukasz Zabrze NINJA Kuźnia Damiana opłacono
Ninja Ospro Team
13 Borkowski Wojtek Borkowski Skarbimierz NINJA Ninja Ospro Team opłacono
14 Wiktorowicz Mariusz Łódź NINJA Ninja Ospro Team opłacono
Ninja Ospro Team
15 Zawistowski Jakub Warszawa NINJA Ninja Ospro Team opłacono
Rajsport Active
16 Kaniewski Michał Ostrów Wlkp NINJA Rajsport Active opłacono
SOCIOS SILESIA
17 Jastrzębski Piotr Zabrze NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
18 Klejnowski Mateusz Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
19 Klejnowska Katarzyna Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
20 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
21 Fabian Marcel Pyskowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
22 Stamatel Sebastian Ruda Śląska NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
23 Lisowski Grzegorz Świętochłowice NINJA SOCIOS SILESIA opłacono
SOCIOS Silesia
24 Kurasiński Konrad Brenna NINJA SOCIOS Silesia opłacono
Socios Silesia
25 Grochoła Michał Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
26 Chojna Zygmunt Chojna Piekary Śląskie NINJA Socios Silesia
27 Szczygielska Julia Gliwice NINJA Socios Silesia
Socios Silesia
28 Kempny Paweł Mikołów NINJA Socios Silesia opłacono
29 Filip Bartosz Nowy Sącz NINJA Socios Silesia opłacono
Socios silesia
30 Bugajny Marcin Radzionków NINJA Socios silesia opłacono
WATAHA
31 Lykhitskyi Volodymyr Wrocław NINJA WATAHA opłacono
Wataha
32 Frydrych Maciej Wrocław NINJA Wataha opłacono
33 Lewandowicz Jakub Wrocław NINJA Wataha opłacono
_BRAK NAZWY_
34 Wysłuch Iza Skoczów NINJA
35 Spyra Jacek Ruda Śląska NINJA opłacono
36 Będkowski Marcin Łódź NINJA opłacono
37 Błąkała Mateusz Kobiór NINJA opłacono
38 Bartosińska Katarzyna Sosnowiec NINJA
39 Przewłoka Damian Gostyń NINJA opłacono
40 Kasperczyk Damian Imielin NINJA opłacono
41 Lipiecki Jacek Mikołów NINJA opłacono
42 Chomicz Krzysztof Kraków NINJA opłacono
Ślunskie dziki
43 Markowicz Ewelina Katowice NINJA Ślunskie dziki opłacono


Wyświetleń: 2487

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ