Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawlak Agnieszka Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
2 Brewczyńska Julia Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
3 Brewczyńska Maja Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
4 Rogala Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team 20.00 PLN
5 Brewczyńska Agnieszka Siedlce NORDIC WALKING 5000 km 20.00 PLN
6 Moćko Beata Wolomin NORDIC WALKING 5000 km 20.00 PLN
7 Machtyl Alan Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
8 Chojnowski Arkadiusz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
9 Piasecka Paulina Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
10 Bińkiewicz Jakub Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
11 Wojda Michał Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega 30.00 PLN
12 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie 30.00 PLN
13 Kanclerz Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Upalone Muminki 30.00 PLN
14 Andrychiewicz Monika Zielonka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
15 Jakubowska Iza Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
16 Stępień Lena Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
17 Jeleniewicz Ryszard Legionowo NORDIC WALKING 5000 km 20.00 PLN
18 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 10 km BÓBR TŁUSZCZ 30.00 PLN
19 Jaczewska Adrianna Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
20 Jeleniewicz Joanna LEGIONOWO NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
21 Krauze Kamil Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin 30.00 PLN
22 Kowalska Izabela Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
23 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki darmowy udział
24 Łaskowski Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
25 Łaskowska Sylwia Łaskowska Wołomin NORDIC WALKING 5000 km 20.00 PLN
26 Różańska Helena Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
27 Groszyk Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin 30.00 PLN
28 Jamioł Michał Kielce BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
29 Welenc Marzena Mława NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
30 Człapski Krzysztof Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM 20.00 PLN
31 Obrębska Elżbieta Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
32 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
33 Ulanowska Agnieszka Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
34 Ulanowski Karol Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
35 Sereda Grzegorz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin 30.00 PLN
36 Bodych Maciej Ząbki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
37 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin 30.00 PLN
38 Wolentarski Przemysław Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
39 Kolasa Paulina Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Klub Gordona i Giny opłacono
40 Kamiński Krzysztof Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
41 Kamińska Barbara Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
42 Dziura Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
43 Dziura Tomasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
44 Michalski Andrzej Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
45 Stach Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin darmowy udział
46 Bajorek Jacek Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze 30.00 PLN
47 Puscian Janusz RYSIE BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
48 ośko Jacek Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
49 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
50 Jusińska Helenka Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin darmowy udział
51 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
52 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin 30.00 PLN
53 Makowski Łukasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
54 Mathiak Marika Stary Kraszew BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP Stary Kraszew darmowy udział
55 Król Dariusz Król Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
56 Wronka Adam Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
57 Wronka Nikola Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
58 Wronka Mariana Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
59 Dziewulska Zofia Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km Radzymin Run Team 30.00 PLN
60 Kurek Jan Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
61 Kurek Antoni Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
62 Wąsik Michal Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega 30.00 PLN
63 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
64 Saks Zofia Wołomin NORDIC WALKING 5000 km 20.00 PLN
65 Kopania Grażyna Lipiny Stare NORDIC WALKING 5000 km opłacono
66 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
67 Sieszpowska Pola Kobyłka BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów darmowy udział
68 Sieszpowski Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
69 Zgoda Katarzyna Czubajowizna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
70 Gryz Ewa Janówek Pierwszy NORDIC WALKING 5000 km Bravehearts Legionowo opłacono
71 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
72 Piekarski Paweł Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
73 Zabłocki Karol Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
74 Paprocka Mariola Dębe Wielkie BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
75 Kalniuk Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin darmowy udział
76 Hulanicka Irina WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE 30.00 PLN
77 Hulanicki Andrzej WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE 30.00 PLN
78 Noworyta Jacek Warszawa NORDIC WALKING 5000 km 20.00 PLN
79 Musiatowicz Aleksandra Warszawa NORDIC WALKING 5000 km PASJA Nordic Walking 20.00 PLN
80 Wardakowska Wiktoria Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin darmowy udział
81 Szylberg Aleksandra Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Team ZabieganeDni 30.00 PLN
82 Andrzejewska Monika Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
83 Szewczyk Adrian Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
84 Gajewska Aleksandra Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7 w Wołominie darmowy udział
85 Miazek Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
86 Stefaniak Anna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
87 Piątek Bogdan Piątek Zielonka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
88 reda alicja warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
89 Gaj Bogna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
90 Gałecka Katarzyna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
91 Aftyka-Kochoń Katarzyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
92 Łukasiewicz Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin 30.00 PLN
93 Franczak Małgorzata Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
94 Franczak Anna Warszawa (Bemowo) NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
95 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km Mińska Grupa Rowerowa opłacono
96 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
97 maciazek tadeusz wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
98 Borkowski Jacek Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km 30.00 PLN
99 Kliglich Konrad Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin darmowy udział
100 Kaźmierski Adrian Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono


Wyświetleń: 2277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ