Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bisowski Mariusz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
2 Pietrzykowska Katarzyna Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
3 Piekarz Blanka ZĄBKI BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
4 Siedlecki Wiktor Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
5 Siedlecka Kornelia ZĄBKI BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
6 Czapska Maria Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
7 Czapski Franciszek Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
8 Dziewulska Urszula Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
9 Dziewulski Marek Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
10 Dziewiczkiewicz Maja Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
11 Tartanus Kinga Nieborów BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów ZPO Nieborów
12 Gajewski Karol Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
13 Samul Jan Warszawa BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów UKS La Basket Warszawa
14 Konowrocka Marta Agata Konowrocka Halinów NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
15 Iwańczyk Magdalena Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
16 Gajewska Sławomira Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
17 AKSAMIT JAKUB KONARY NORDIC WALKING 5000 km Rowerowy Biegacz opłacono
18 Jurkowiecka Anna Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
19 Izraelska Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
20 Lipińska Bożenna Baboszewo NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
21 Pawlak Agnieszka Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
22 Brewczyńska Julia Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
23 Brewczyńska Maja Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
24 Rogala Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
25 Brewczyńska Agnieszka Siedlce NORDIC WALKING 5000 km opłacono
26 Moćko Beata Wolomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
27 Machtyl Alan Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
28 Chojnowski Arkadiusz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
29 Piasecka Paulina Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
30 Bińkiewicz Jakub Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
31 Wojda Michał Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
32 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie opłacono
33 Kanclerz Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Upalone Muminki opłacono
34 Andrychiewicz Monika Zielonka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
35 Stępień Lena Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
36 Jeleniewicz Ryszard Legionowo NORDIC WALKING 5000 km opłacono
37 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 10 km BÓBR TŁUSZCZ opłacono
38 Jaczewska Adrianna Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
39 Jeleniewicz Joanna LEGIONOWO NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
40 Krauze Kamil Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
41 Kowalska Izabela Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
42 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki
43 Łaskowski Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
44 Łaskowska Sylwia Łaskowska Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
45 Różańska Helena Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
46 Groszyk Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
47 Welenc Marzena Mława NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
48 Człapski Krzysztof Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
49 Obrębska Elżbieta Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
50 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
51 Ulanowska Agnieszka Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
52 Ulanowski Karol Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
53 Bodych Maciej Ząbki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
54 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
55 Michalski Robert Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
56 Kolasa Paulina Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Klub Gordona i Giny opłacono
57 Kamiński Krzysztof Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
58 Kamińska Barbara Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
59 Dziura Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
60 Dziura Tomasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
61 Michalski Andrzej Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
62 Stach Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
63 ośko Jacek Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
64 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
65 Jusińska Helenka Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
66 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
67 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
68 Makowski Łukasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
69 Mathiak Marika Stary Kraszew BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP Stary Kraszew
70 Król Dariusz Król Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
71 Wronka Adam Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
72 Wronka Nikola Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
73 Wronka Mariana Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
74 Kurek Jan Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
75 Kurek Antoni Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
76 Wąsik Michal Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
77 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
78 Kopania Grażyna Lipiny Stare NORDIC WALKING 5000 km opłacono
79 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
80 Sieszpowski Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
81 Zgoda Katarzyna Czubajowizna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
82 Gryz Ewa Janówek Pierwszy NORDIC WALKING 5000 km Bravehearts Legionowo opłacono
83 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
84 Piekarski Paweł Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
85 Zabłocki Karol Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
86 Paprocka Mariola Dębe Wielkie BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
87 Kalniuk Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
88 Hulanicka Irina WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
89 Hulanicki Andrzej WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
90 Wardakowska Wiktoria Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
91 Andrzejewska Monika Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
92 Szewczyk Adrian Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
93 Gajewska Aleksandra Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7 w Wołominie
94 Miazek Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
95 Stefaniak Anna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
96 Piątek Bogdan Piątek Zielonka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
97 reda alicja warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
98 Gaj Bogna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
99 Gałecka Katarzyna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
100 Aftyka-Kochoń Katarzyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono


Wyświetleń: 9201

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ