Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
2 | Portacha Jarosław | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
3 | Mosakowska Magdalena | Stare Lipiny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
4 | Przyborowska Sylwia | Emilianów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
5 | Radziszewski Maciej | Siemiatycze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
6 | Tlaga Krzysztof | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
7 | Szubka Krzysztof | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
8 | Kawa Michał | Sulejówek | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | #NoToSteryd | opłacono |
9 | Majewska Edyta | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Widłorogi | opłacono |
10 | Rudnik Jarosław | Pasek | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
11 | Kowalczyk Paweł | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
12 | Zawadka Marta | Czarna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
13 | Zach Halina | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
14 | Cygas Ewa | Czarna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
15 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kobyłka | opłacono |
16 | Gera Michał | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
17 | JAROS ARKADIUSZ | BRWINÓW | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | VEGE RUNERS | opłacono |
18 | Kliglich Paweł | Stare Lipiny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
19 | Windloch Emilia | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
20 | Radomski Kazimierz | Wołomin / Majdan | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
21 | Szczypkowska Kinga Szczypkowska | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
22 | Szczypkowski Krzysztof | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
23 | Kornacki Dominik | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
24 | Klusek Jolanta | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Yola Yolanda | opłacono |
25 | czerniawski romuald | kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
26 | Tymiński Sylwester | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
27 | Wareluk Justyna | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
28 | Puławski Paweł | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
29 | Łozak-Sereda Basia | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
30 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
31 | Pasieczyńska Justyna | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
32 | Tomaszewska Urszula | Ossów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
33 | Radomska Sylwia | Majdan | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
34 | Jusiński Marek | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
35 | Gołaszewski Marcin | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
36 | Rogucka Urszula | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
37 | Szczurowska Elżbieta | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
38 | Boryceusz-Matusiak Iwona | WOŁOMIN | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
39 | Wróbel Tomasz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
40 | Isasi-Kuran Agata | Marki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Markowi Biegacze | opłacono |
41 | Tyszko Rafał | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
42 | CHRAPIŃSKI MARIUSZ | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
43 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klub J.Slowackiego | opłacono |
44 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
45 | Jachimowski Michał | Duczki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
46 | Kaźmierski Adrian | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
47 | maciazek tadeusz | wolomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
48 | Dzięgielowski Grzegorz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
49 | Łukasiak Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono |
50 | Aftyka-Kochoń Katarzyna | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
51 | Piątek Bogdan Piątek | Zielonka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
52 | Miazek Marcin | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
53 | Szewczyk Adrian | Duczki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
54 | Andrzejewska Monika | Wyszków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
55 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Goggle PAE | opłacono |
56 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Goggle PAE | opłacono |
57 | Paprocka Mariola | Dębe Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
58 | Piekarski Paweł | Legionowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
59 | Gryz Jacek | Janówek Pierwszy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
60 | Zgoda Katarzyna | Czubajowizna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
61 | Sieszpowski Tomasz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
62 | Kowalski Tomasz | Mińsk Mazowiecki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
63 | Mathiak Rafał | Stary Kraszew | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
64 | Wąsik Michal | Klembów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
65 | Wronka Mariana | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
66 | Król Dariusz Król | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
67 | Makowski Łukasz | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
68 | Kij Dominik | Majdan | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
69 | Kępczyński Janusz | Ożarów Mazowiecki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono |
70 | Trzaskowska Justyna | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
71 | ośko Jacek | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
72 | Michalski Andrzej | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
73 | Dziura Tomasz | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
74 | Kolasa Paulina | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klub Gordona i Giny | opłacono |
75 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
76 | Krysik Kamil | Lipinki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
77 | Bodych Maciej | Ząbki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
78 | Ulanowski Karol | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
79 | Ulanowska Agnieszka | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
80 | Czarnota Dorota | Legionowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
81 | Groszyk Rafał | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
82 | Krauze Kamil | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
83 | MAZUREK RYSZARD | TŁUSZCZ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | BÓBR TŁUSZCZ | opłacono |
84 | Stępień Lena | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
85 | Kanclerz Krzysztof | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Upalone Muminki | opłacono |
86 | Gawlik Arkadiusz | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Biegam Na Tarchominie | opłacono |
87 | Wojda Michał | Klembów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
88 | Chojnowski Arkadiusz | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
89 | Machtyl Alan | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
90 | Gajewski Karol | Stare Lipiny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
91 | Pietrzykowska Katarzyna | Wolomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
92 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
93 | Bąk WOJTEK | Stare Lipiny | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
94 | Portacha Michalina | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
95 | Matusik Lena | Ostrówek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |
96 | Pasanik Paweł | Ostrówek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |
97 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
98 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
99 | Mirkowska Adrian | Radzymin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | AMP UKS Victoria Radzymin | |
100 | Puławska Antonina | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp 7 |
Wyświetleń: 13755