Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
2 | Mosakowska Magdalena | Stare Lipiny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
3 | Zawadka Marta | Czarna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
4 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
5 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
6 | Puławski Paweł | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
7 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
8 | Pasieczyńska Justyna | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
9 | Radomska Sylwia | Majdan | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
10 | Jusiński Marek | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
11 | Gołaszewski Marcin | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
12 | Rogucka Urszula | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
13 | Szczurowska Elżbieta | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
14 | Wojewoda Daniela | Wołomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
15 | Tyszko Rafał | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
16 | CHRAPIŃSKI MARIUSZ | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
17 | ZAKRZEWSKA Ada | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
18 | ZAKRZEWSKI Aleksander | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
19 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
20 | Łukasiewicz Olaf | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
21 | Jachimowski Michał | Duczki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
22 | Kaźmierski Adrian | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
23 | maciazek tadeusz | wolomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
24 | Dzięgielowski Grzegorz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
25 | Aftyka-Kochoń Katarzyna | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
26 | Gałecka Katarzyna | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
27 | Piątek Bogdan Piątek | Zielonka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
28 | Stefaniak Anna | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
29 | Andrzejewska Monika | Wyszków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
30 | Zgoda Katarzyna | Czubajowizna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
31 | Kopania Grażyna | Lipiny Stare | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
32 | Kurek Antoni | Duczki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
33 | Kurek Jan | Duczki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
34 | Wronka Nikola | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
35 | Wronka Adam | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
36 | Trzaskowska Justyna | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
37 | ośko Jacek | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
38 | Michalski Andrzej | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
39 | Dziura Tomasz | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
40 | Dziura Szymon | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
41 | Kamińska Barbara | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
42 | Kamiński Krzysztof | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
43 | Bodych Maciej | Ząbki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
44 | Ulanowski Karol | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
45 | Ulanowska Agnieszka | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
46 | Łaskowska Sylwia Łaskowska | Wołomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
47 | Łaskowski Szymon | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
48 | Jaczewska Adrianna | Ząbki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
49 | Jeleniewicz Ryszard | Legionowo | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
50 | Stępień Lena | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
51 | Chojnowski Arkadiusz | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
52 | Machtyl Alan | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
53 | Moćko Beata | Wolomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
54 | Brewczyńska Agnieszka | Siedlce | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
55 | Brewczyńska Maja | Siedlce | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
56 | Brewczyńska Julia | Siedlce | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
57 | Jurkowiecka Anna | Wołomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
58 | Iwańczyk Magdalena | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
59 | Czapski Franciszek | Ząbki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
60 | Czapska Maria | Ząbki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
61 | Siedlecka Kornelia | ZĄBKI | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
62 | Siedlecki Wiktor | Ząbki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
63 | Piekarz Blanka | ZĄBKI | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
64 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
65 | Kawa Michał | Sulejówek | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | #NoToSteryd | opłacono |
66 | Mirkowska Adrian | Radzymin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | AMP UKS Victoria Radzymin | |
67 | Gawlik Arkadiusz | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Biegam Na Tarchominie | opłacono |
68 | MAZUREK RYSZARD | TŁUSZCZ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | BÓBR TŁUSZCZ | opłacono |
69 | Piekarski Paweł | Legionowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
70 | Gryz Jacek | Janówek Pierwszy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
71 | Gryz Ewa | Janówek Pierwszy | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
72 | Czarnota Dorota | Legionowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
73 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Goggle PAE | opłacono |
74 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Goggle PAE | opłacono |
75 | Kępczyński Janusz | Ożarów Mazowiecki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono |
76 | Mathiak Rafał | Stary Kraszew | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
77 | Wąsik Michal | Klembów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
78 | Wojda Michał | Klembów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
79 | Kolasa Paulina | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klub Gordona i Giny | opłacono |
80 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klub J.Slowackiego | opłacono |
81 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kobyłka | opłacono |
82 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Koci Pazur | opłacono |
83 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki | |
84 | Isasi-Kuran Agata | Marki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Markowi Biegacze | opłacono |
85 | Łukasiak Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono |
86 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
87 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
88 | Welenc Marzena | Mława | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
89 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
90 | Kowalska Izabela | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
91 | Jeleniewicz Joanna | LEGIONOWO | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
92 | Andrychiewicz Monika | Zielonka | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
93 | Pawlak Agnieszka | Płońsk | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
94 | Wojtkowska Lidia | Kobyłka | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
95 | Franczak Anna | Warszawa (Bemowo) | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
96 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
97 | Gaj Bogna | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
98 | reda alicja | warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
99 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
100 | Bińkiewicz Jakub | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 13757