Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 NASKRĘT MARIUSZ RACOT BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
2 Portacha Jarosław Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
3 Mosakowska Magdalena Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
4 Przyborowska Sylwia Emilianów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
5 Radziszewski Maciej Siemiatycze BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
6 Tlaga Krzysztof Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
7 Szubka Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
8 Kawa Michał Sulejówek BIEG GŁÓWNY 10 km #NoToSteryd opłacono
9 Majewska Edyta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Widłorogi opłacono
10 Rudnik Jarosław Pasek BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
11 Kowalczyk Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
12 Zawadka Marta Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
13 Zach Halina Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
14 Cygas Ewa Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
15 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Kobyłka opłacono
16 Gera Michał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
17 JAROS ARKADIUSZ BRWINÓW BIEG GŁÓWNY 10 km VEGE RUNERS opłacono
18 Kliglich Paweł Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
19 Windloch Emilia Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
20 Radomski Kazimierz Wołomin / Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
21 Szczypkowska Kinga Szczypkowska Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
22 Szczypkowski Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
23 Kornacki Dominik Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
24 Klusek Jolanta Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Yola Yolanda opłacono
25 czerniawski romuald kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
26 Tymiński Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
27 Wareluk Justyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
28 Puławski Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
29 Łozak-Sereda Basia Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
30 Maćkowski Daniel Zagościniec BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
31 Pasieczyńska Justyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
32 Tomaszewska Urszula Ossów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
33 Radomska Sylwia Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
34 Jusiński Marek Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
35 Gołaszewski Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
36 Rogucka Urszula Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
37 Szczurowska Elżbieta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
38 Boryceusz-Matusiak Iwona WOŁOMIN BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
39 Wróbel Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
40 Isasi-Kuran Agata Marki BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze opłacono
41 Tyszko Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
42 CHRAPIŃSKI MARIUSZ Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
43 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km Klub J.Slowackiego opłacono
44 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
45 Jachimowski Michał Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
46 Kaźmierski Adrian Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
47 maciazek tadeusz wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
48 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
49 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km Mińska Grupa Rowerowa opłacono
50 Łukasiewicz Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin
51 Aftyka-Kochoń Katarzyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
52 Piątek Bogdan Piątek Zielonka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
53 Miazek Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
54 Szewczyk Adrian Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
55 Andrzejewska Monika Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
56 Hulanicki Andrzej WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
57 Hulanicka Irina WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
58 Paprocka Mariola Dębe Wielkie BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
59 Piekarski Paweł Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
60 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
61 Zgoda Katarzyna Czubajowizna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
62 Sieszpowski Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
63 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
64 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
65 Wąsik Michal Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
66 Dziewulska Zofia Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km Radzymin Run Team
67 Wronka Mariana Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
68 Król Dariusz Król Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
69 Makowski Łukasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
70 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
71 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
72 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
73 ośko Jacek Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
74 Puscian Janusz RYSIE BIEG GŁÓWNY 10 km
75 Bajorek Jacek Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze
76 Michalski Andrzej Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
77 Dziura Tomasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
78 Kolasa Paulina Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Klub Gordona i Giny opłacono
79 Michalski Robert Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
80 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
81 Bodych Maciej Ząbki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
82 Ulanowski Karol Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
83 Ulanowska Agnieszka Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
84 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
85 Groszyk Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
86 Krauze Kamil Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
87 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 10 km BÓBR TŁUSZCZ opłacono
88 Stępień Lena Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
89 Jakubowska Iza Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km
90 Kanclerz Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Upalone Muminki opłacono
91 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie opłacono
92 Wojda Michał Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
93 Chojnowski Arkadiusz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
94 Machtyl Alan Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
95 Gajewski Karol Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
96 Pietrzykowska Katarzyna Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
97 Bisowski Mariusz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
98 Bąk WOJTEK Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
99 Portacha Michalina Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
100 Matusik Lena Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek


Wyświetleń: 9204

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ