Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipińska Bożenna Baboszewo NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
2 JAROS ARKADIUSZ BRWINÓW BIEG GŁÓWNY 10 km VEGE RUNERS opłacono
3 Tomczak Ewa Ciechanów NORDIC WALKING 5000 km Koci Pazur
4 Tomczak Marcin Ciechanów NORDIC WALKING 5000 km Koci Pazur opłacono
5 Zawadka Marta Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
6 Cygas Ewa Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
7 Zgoda Katarzyna Czubajowizna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
8 Paprocka Mariola Dębe Wielkie BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
9 Kurek Antoni Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
10 Kurek Jan Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
11 Szewczyk Adrian Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
12 Jachimowski Michał Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
13 Przyborowska Sylwia Emilianów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
14 Konowrocka Marta Agata Konowrocka Halinów NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
15 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
16 Gryz Ewa Janówek Pierwszy NORDIC WALKING 5000 km Bravehearts Legionowo opłacono
17 Wąsik Michal Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
18 Wojda Michał Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
19 Windloch Emilia Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
20 Kornacki Dominik Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
21 Kornacka Alicja Kobyłka BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
22 Kornacka Ania Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
23 ośko Jacek Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
24 Wojtkowski Piotr Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
25 Wojtkowska Lidia Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
26 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
27 czerniawski romuald kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
28 Sieszpowski Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
29 Wróbel Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
30 Pasieczyńska Justyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
31 Bisowski Mariusz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
32 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Kobyłka opłacono
33 AKSAMIT JAKUB KONARY NORDIC WALKING 5000 km Rowerowy Biegacz opłacono
34 Piekarski Paweł Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
35 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
36 Jeleniewicz Joanna LEGIONOWO NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
37 Jeleniewicz Ryszard Legionowo NORDIC WALKING 5000 km opłacono
38 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
39 Kopania Grażyna Lipiny Stare NORDIC WALKING 5000 km opłacono
40 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
41 Radomska Sylwia Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
42 Isasi-Kuran Agata Marki BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze opłacono
43 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki
44 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km Mińska Grupa Rowerowa opłacono
45 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
46 Welenc Marzena Mława NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
47 Tartanus Kinga Nieborów BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów ZPO Nieborów
48 Izraelska Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
49 Rogala Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
50 Tomaszewska Urszula Ossów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
51 Stryjek Alicja Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
52 Stryjek Martyna Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
53 Pasanik Agnieszka Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
54 Pasanik Marek Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
55 Pasanik Paulina Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
56 Matusik Katarzyna Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
57 Matusik Lena Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
58 Pasanik Paweł Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
59 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
60 Rudnik Zuzia Pasek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
61 Rudnik Maja Pasek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
62 Rudnik Jarosław Pasek BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
63 Pawlak Agnieszka Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
64 Obrębska Elżbieta Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
65 Różańska Helena Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
66 NASKRĘT MARIUSZ RACOT BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
67 Michalski Andrzej Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
68 Dziewulski Marek Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
69 Dziewulska Urszula Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
70 Ulanowski Karol Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
71 Ulanowska Agnieszka Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
72 Mirkowska Adrian Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów AMP UKS Victoria Radzymin
73 Stach Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
74 Dziewulska Zofia Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km Radzymin Run Team
75 Wardakowska Wiktoria Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
76 Kalniuk Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
77 Puscian Janusz RYSIE BIEG GŁÓWNY 10 km
78 Brewczyńska Agnieszka Siedlce NORDIC WALKING 5000 km opłacono
79 Brewczyńska Maja Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
80 Brewczyńska Julia Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
81 Radziszewski Maciej Siemiatycze BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
82 Gajewski Karol Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
83 Gajewska Aleksandra Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7 w Wołominie
84 Dziewiczkiewicz Maja Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
85 Bąk WOJTEK Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
86 Mosakowska Magdalena Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
87 Kliglich Paweł Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
88 Kliglich Konrad Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
89 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
90 Mathiak Marika Stary Kraszew BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP Stary Kraszew
91 Kawa Michał Sulejówek BIEG GŁÓWNY 10 km #NoToSteryd opłacono
92 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 10 km BÓBR TŁUSZCZ opłacono
93 reda alicja warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
94 Szczypkowska Kinga Szczypkowska Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
95 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
96 Kowalska Izabela Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
97 Klusek Jolanta Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Yola Yolanda opłacono
98 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie opłacono
99 Samul Jan Warszawa BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów UKS La Basket Warszawa
100 Wasilewski Sławomir Warszawa NORDIC WALKING 5000 km PASJA Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 9166

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ