Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Stefaniak Anna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
102 Piątek Bogdan Piątek Zielonka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
103 reda alicja warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
104 Gaj Bogna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
105 Gałecka Katarzyna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
106 Aftyka-Kochoń Katarzyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
107 Łukasiewicz Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin
108 Franczak Małgorzata Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
109 Franczak Anna Warszawa (Bemowo) NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
110 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km Mińska Grupa Rowerowa opłacono
111 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
112 maciazek tadeusz wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
113 Kliglich Konrad Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
114 Kaźmierski Adrian Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
115 Jachimowski Michał Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
116 Stryjek Martyna Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
117 Stryjek Alicja Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
118 Wareluk Damian Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp5
119 Wasilewski Sławomir Warszawa NORDIC WALKING 5000 km PASJA Nordic Walking opłacono
120 Łukasiewicz Olaf Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
121 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
122 ZAKRZEWSKI Aleksander Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
123 ZAKRZEWSKA Ada Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
124 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km Klub J.Slowackiego opłacono
125 CHRAPIŃSKI MARIUSZ Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
126 Tyszko Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
127 Filaber Magdalena Wolomin NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
128 Wojewoda Daniela Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
129 Isasi-Kuran Agata Marki BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze opłacono
130 Wróbel Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
131 Boryceusz-Matusiak Iwona WOŁOMIN BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
132 Jusiński Aleksander Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
133 Szczurowska Elżbieta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
134 Rogucka Urszula Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
135 Kornacka Ania Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
136 Kornacka Alicja Kobyłka BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
137 Gołaszewski Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
138 Tomczak Ewa Ciechanów NORDIC WALKING 5000 km Koci Pazur
139 Jusiński Marek Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
140 Krajewska Monika Wołomin NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
141 Radomska Sylwia Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
142 Filaber Laura Wolomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
143 Rudnik Maja Pasek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
144 Rudnik Zuzia Pasek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
145 Tomczak Marcin Ciechanów NORDIC WALKING 5000 km Koci Pazur opłacono
146 Tomaszewska Urszula Ossów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
147 Pasieczyńska Justyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
148 Maćkowski Daniel Zagościniec BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
149 Sereda Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
150 Sereda Wiktoria Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
151 Łozak-Sereda Basia Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
152 Puławski Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
153 Puławska Gabriela Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7
154 Puławska Antonina Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7
155 Mirkowska Adrian Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów AMP UKS Victoria Radzymin
156 Wareluk Justyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
157 Tymiński Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
158 czerniawski romuald kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
159 Maćkowski Adrian Zagościniec BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
160 Maćkowski Radosław Zagościniec BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
161 Wojtkowska Lidia Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
162 Wojtkowski Piotr Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
163 Klusek Jolanta Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Yola Yolanda opłacono
164 Kornacki Dominik Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
165 Szczypkowski Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
166 Szczypkowska Kinga Szczypkowska Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
167 Radomski Kazimierz Wołomin / Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
168 Windloch Emilia Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
169 Kliglich Paweł Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
170 Pasanik Paweł Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
171 JAROS ARKADIUSZ BRWINÓW BIEG GŁÓWNY 10 km VEGE RUNERS opłacono
172 Gera Michał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
173 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Kobyłka opłacono
174 Cygas Ewa Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
175 Zach Halina Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
176 Matusik Lena Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
177 Zawadka Marta Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
178 Matusik Katarzyna Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
179 Kowalczyk Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
180 Rudnik Jarosław Pasek BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
181 Majewska Edyta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Widłorogi opłacono
182 Kawa Michał Sulejówek BIEG GŁÓWNY 10 km #NoToSteryd opłacono
183 Szubka Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
184 Pasanik Paulina Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
185 Pasanik Marek Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
186 Pasanik Agnieszka Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
187 Tlaga Krzysztof Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
188 Radziszewski Maciej Siemiatycze BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
189 Przyborowska Sylwia Emilianów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
190 Mosakowska Magdalena Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
191 Portacha Michalina Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
192 Portacha Jarosław Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
193 NASKRĘT MARIUSZ RACOT BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
194 Bąk WOJTEK Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin


Wyświetleń: 9167

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ