Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zgoda Katarzyna | Czubajowizna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
2 | Zawadka Marta | Czarna | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
3 | ZAKRZEWSKI Aleksander | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
4 | ZAKRZEWSKA Ada | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
5 | Zach Halina | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
6 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
7 | Wróbel Tomasz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
8 | Wronka Nikola | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
9 | Wronka Mariana | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
10 | Wronka Adam | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
11 | Wojtkowski Piotr | Kobyłka | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
12 | Wojtkowska Lidia | Kobyłka | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
13 | Wojewoda Daniela | Wołomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
14 | Wojda Michał | Klembów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
15 | Windloch Emilia | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
16 | Welenc Marzena | Mława | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
17 | Wąsik Michal | Klembów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
18 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
19 | Wareluk Justyna | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
20 | Wareluk Damian | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp5 | |
21 | Wardakowska Wiktoria | Radzymin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP 1 Radzymin | |
22 | Ulanowski Karol | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
23 | Ulanowska Agnieszka | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
24 | Tyszko Rafał | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
25 | Tymiński Sylwester | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
26 | Trzaskowska Justyna | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
27 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Koci Pazur | opłacono |
28 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Koci Pazur | |
29 | Tomaszewska Urszula | Ossów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
30 | Tlaga Krzysztof | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
31 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ZPO Nieborów | |
32 | Szubka Krzysztof | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
33 | Szewczyk Adrian | Duczki | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
34 | Szczypkowski Krzysztof | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
35 | Szczypkowska Kinga Szczypkowska | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
36 | Szczurowska Elżbieta | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
37 | Stryjek Martyna | Ostrówek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |
38 | Stryjek Alicja | Ostrówek | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
39 | Stępień Lena | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
40 | Stefaniak Anna | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
41 | Stach Mikołaj | Radzymin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP2 Radzymin | |
42 | Sieszpowski Tomasz | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
43 | Siedlecki Wiktor | Ząbki | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
44 | Siedlecka Kornelia | ZĄBKI | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
45 | Sereda Wiktoria | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
46 | Sereda Szymon | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
47 | Samul Jan | Warszawa | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | UKS La Basket Warszawa | |
48 | Saks Zofia | Wołomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | ||
49 | Rudnik Zuzia | Pasek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
50 | Rudnik Maja | Pasek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
51 | Rudnik Jarosław | Pasek | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
52 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
53 | Rogucka Urszula | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
54 | Rogala Katarzyna | Okuniew | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Sonsiedzi Team | opłacono |
55 | reda alicja | warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
56 | Radziszewski Maciej | Siemiatycze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
57 | Radomski Kazimierz | Wołomin / Majdan | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
58 | Radomska Sylwia | Majdan | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
59 | Puscian Janusz | RYSIE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | ||
60 | Puławski Paweł | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
61 | Puławska Gabriela | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp 7 | |
62 | Puławska Antonina | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp 7 | |
63 | Przyborowska Sylwia | Emilianów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
64 | Portacha Michalina | Wołomin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |
65 | Portacha Jarosław | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
66 | Pietrzykowska Katarzyna | Wolomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
67 | Piekarz Blanka | ZĄBKI | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
68 | Piekarski Paweł | Legionowo | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono |
69 | Piątek Bogdan Piątek | Zielonka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
70 | Piasecka Paulina | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
71 | Pawlak Agnieszka | Płońsk | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
72 | Pasieczyńska Justyna | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
73 | Pasanik Paweł | Ostrówek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |
74 | Pasanik Paulina | Ostrówek | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
75 | Pasanik Marek | Ostrówek | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
76 | Pasanik Agnieszka | Ostrówek | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
77 | Paprocka Mariola | Dębe Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
78 | ośko Jacek | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
79 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
80 | Noworyta Jacek | Warszawa | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | ||
81 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
82 | Mosakowska Magdalena | Stare Lipiny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
83 | Moćko Beata | Wolomin | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |
84 | Mirkowska Adrian | Radzymin | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | AMP UKS Victoria Radzymin | |
85 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
86 | Michalski Andrzej | Radzymin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
87 | Miazek Marcin | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
88 | MAZUREK RYSZARD | TŁUSZCZ | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | BÓBR TŁUSZCZ | opłacono |
89 | Matusik Lena | Ostrówek | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |
90 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | Polska | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono |
91 | Mathiak Rafał | Stary Kraszew | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono |
92 | Mathiak Marika | Stary Kraszew | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP Stary Kraszew | |
93 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kobyłka | opłacono |
94 | Makowski Łukasz | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono |
95 | Majewska Edyta | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | Widłorogi | opłacono |
96 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
97 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
98 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | Polska | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||
99 | maciazek tadeusz | wolomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |
100 | Machtyl Alan | Wołomin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 13833