Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#NoToSteryd
1 Kawa Michał Sulejówek BIEG GŁÓWNY 10 km #NoToSteryd opłacono
AMP UKS Victoria Radzymin
2 Mirkowska Adrian Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów AMP UKS Victoria Radzymin
Biegam Na Tarchominie
3 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie opłacono
Bravehearts Legionowo
4 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
5 Gryz Ewa Janówek Pierwszy NORDIC WALKING 5000 km Bravehearts Legionowo opłacono
Bravehearts Legionowo
6 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
7 Piekarski Paweł Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo opłacono
BÓBR TŁUSZCZ
8 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 10 km BÓBR TŁUSZCZ opłacono
Goggle PAE
9 Hulanicka Irina WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
10 Hulanicki Andrzej WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE opłacono
KB Ożarów Mazowiecki Biega
11 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono
KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki
12 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki
Klembów Biega
13 Wojda Michał Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
14 Wąsik Michal Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
15 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega opłacono
Klub Gordona i Giny
16 Kolasa Paulina Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Klub Gordona i Giny opłacono
Klub J.Slowackiego
17 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km Klub J.Slowackiego opłacono
Kobyłka
18 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Kobyłka opłacono
Koci Pazur
19 Tomczak Ewa Ciechanów NORDIC WALKING 5000 km Koci Pazur
Koci Pazur
20 Tomczak Marcin Ciechanów NORDIC WALKING 5000 km Koci Pazur opłacono
Markowi Biegacze
21 Bajorek Jacek Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze
22 Isasi-Kuran Agata Marki BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze opłacono
Mińska Grupa Rowerowa
23 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km Mińska Grupa Rowerowa opłacono
NW CZŁAPSKI TEAM
24 Pawlak Agnieszka Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
25 Andrychiewicz Monika Zielonka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
26 Jeleniewicz Joanna LEGIONOWO NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
27 Kowalska Izabela Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
28 Różańska Helena Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
29 Welenc Marzena Mława NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
30 Człapski Krzysztof Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
31 Obrębska Elżbieta Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
NW CZŁAPSKI TEAM
32 Gajewska Sławomira Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
33 Piasecka Paulina Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
34 Bińkiewicz Jakub Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
35 Zabłocki Karol Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
36 reda alicja warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
37 Gaj Bogna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
38 Franczak Małgorzata Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
39 Franczak Anna Warszawa (Bemowo) NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
40 Wojtkowska Lidia Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
NW CZŁAPSKI TEAM
41 Lipińska Bożenna Baboszewo NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
PASJA Nordic Walking
42 Wasilewski Sławomir Warszawa NORDIC WALKING 5000 km PASJA Nordic Walking opłacono
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
43 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
44 Paprocka Mariola Dębe Wielkie BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
Radzymin Run Team
45 Dziewulska Zofia Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km Radzymin Run Team
Rowerowy Biegacz
46 AKSAMIT JAKUB KONARY NORDIC WALKING 5000 km Rowerowy Biegacz opłacono
SP 1 Radzymin
47 Dziewulska Urszula Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
48 Dziewulski Marek Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
49 Wardakowska Wiktoria Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
SP2 Radzymin
50 Stach Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
51 Kalniuk Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
SP Stary Kraszew
52 Mathiak Marika Stary Kraszew BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP Stary Kraszew
Sonsiedzi Team
53 Konowrocka Marta Agata Konowrocka Halinów NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
54 Izraelska Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
55 Rogala Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team opłacono
Sp5
56 Wareluk Damian Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp5
Sp 7
57 Puławska Gabriela Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7
58 Puławska Antonina Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7
Sp 7 w Wołominie
59 Gajewska Aleksandra Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7 w Wołominie
UKS La Basket Warszawa
60 Samul Jan Warszawa BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów UKS La Basket Warszawa
Upalone Muminki
61 Kanclerz Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Upalone Muminki opłacono
VEGE RUNERS
62 JAROS ARKADIUSZ BRWINÓW BIEG GŁÓWNY 10 km VEGE RUNERS opłacono
Widłorogi
63 Majewska Edyta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Widłorogi opłacono
Włóczykije Ostrówek
64 Matusik Lena Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
65 Matusik Katarzyna Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
Włóczykije Ostrówek
66 Stryjek Martyna Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
67 Stryjek Alicja Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
68 Pasanik Paweł Ostrówek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Włóczykije Ostrówek
69 Pasanik Paulina Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
70 Pasanik Marek Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
71 Pasanik Agnieszka Ostrówek NORDIC WALKING 5000 km Włóczykije Ostrówek opłacono
Yola Yolanda
72 Klusek Jolanta Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Yola Yolanda opłacono
ZPO Nieborów
73 Tartanus Kinga Nieborów BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów ZPO Nieborów
Zabiegany Wołomin
74 Pietrzykowska Katarzyna Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
75 Jusińska Helenka Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
76 Makowski Łukasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
77 Król Dariusz Król Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
78 Sieszpowski Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
79 Miazek Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
80 Wróbel Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
81 Boryceusz-Matusiak Iwona WOŁOMIN BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
82 Jusiński Aleksander Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
83 Rudnik Maja Pasek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
84 Rudnik Zuzia Pasek BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
85 Tomaszewska Urszula Ossów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
86 Sereda Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
87 Sereda Wiktoria Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
88 Tymiński Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
89 Szczypkowski Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
90 Szczypkowska Kinga Szczypkowska Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
91 Kowalczyk Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
92 Rudnik Jarosław Pasek BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
93 Szubka Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
94 Tlaga Krzysztof Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
Zabiegany Wołomin
95 Dziewiczkiewicz Maja Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
96 Gajewski Karol Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
97 Krauze Kamil Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
98 Groszyk Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
99 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
100 Michalski Robert Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
101 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
102 Wronka Mariana Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
103 Szewczyk Adrian Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
104 Łukasiewicz Sylwester Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin
105 Kliglich Konrad Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
106 Filaber Magdalena Wolomin NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
107 Kornacka Ania Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
108 Kornacka Alicja Kobyłka BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
109 Krajewska Monika Wołomin NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
110 Filaber Laura Wolomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
111 Łozak-Sereda Basia Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
112 Wareluk Justyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
113 czerniawski romuald kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
114 Wojtkowski Piotr Kobyłka NORDIC WALKING 5000 km Zabiegany Wołomin opłacono
115 Kornacki Dominik Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
116 Radomski Kazimierz Wołomin / Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
117 Windloch Emilia Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
118 Kliglich Paweł Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
119 Gera Michał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
120 Cygas Ewa Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
121 Zach Halina Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
122 Radziszewski Maciej Siemiatycze BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
123 Przyborowska Sylwia Emilianów BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
124 Portacha Michalina Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
125 Portacha Jarosław Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin opłacono
126 Bąk WOJTEK Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
_BRAK NAZWY_
127 Bisowski Mariusz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
128 Piekarz Blanka ZĄBKI BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
129 Siedlecki Wiktor Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
130 Siedlecka Kornelia ZĄBKI BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
131 Czapska Maria Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
132 Czapski Franciszek Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
133 Iwańczyk Magdalena Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
134 Jurkowiecka Anna Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
135 Brewczyńska Julia Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
136 Brewczyńska Maja Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
137 Brewczyńska Agnieszka Siedlce NORDIC WALKING 5000 km opłacono
138 Moćko Beata Wolomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
139 Machtyl Alan Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
140 Chojnowski Arkadiusz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
141 Jakubowska Iza Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km
142 Stępień Lena Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
143 Jeleniewicz Ryszard Legionowo NORDIC WALKING 5000 km opłacono
144 Jaczewska Adrianna Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
145 Łaskowski Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
146 Łaskowska Sylwia Łaskowska Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
147 Ulanowska Agnieszka Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
148 Ulanowski Karol Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
149 Bodych Maciej Ząbki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
150 Kamiński Krzysztof Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
151 Kamińska Barbara Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
152 Dziura Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
153 Dziura Tomasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
154 Michalski Andrzej Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
155 Puscian Janusz RYSIE BIEG GŁÓWNY 10 km
156 ośko Jacek Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
157 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
158 Wronka Adam Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
159 Wronka Nikola Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
160 Kurek Jan Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
161 Kurek Antoni Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
162 Saks Zofia Wołomin NORDIC WALKING 5000 km
163 Kopania Grażyna Lipiny Stare NORDIC WALKING 5000 km opłacono
164 Zgoda Katarzyna Czubajowizna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
165 Noworyta Jacek Warszawa NORDIC WALKING 5000 km
166 Andrzejewska Monika Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
167 Stefaniak Anna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
168 Piątek Bogdan Piątek Zielonka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
169 Gałecka Katarzyna Warszawa NORDIC WALKING 5000 km opłacono
170 Aftyka-Kochoń Katarzyna Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
171 Dzięgielowski Grzegorz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
172 maciazek tadeusz wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
173 Kaźmierski Adrian Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
174 Jachimowski Michał Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
175 Łukasiewicz Olaf Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
176 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
177 ZAKRZEWSKI Aleksander Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
178 ZAKRZEWSKA Ada Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
179 CHRAPIŃSKI MARIUSZ Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
180 Tyszko Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
181 Wojewoda Daniela Wołomin NORDIC WALKING 5000 km opłacono
182 Szczurowska Elżbieta Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
183 Rogucka Urszula Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
184 Gołaszewski Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
185 Jusiński Marek Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
186 Radomska Sylwia Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
187 Pasieczyńska Justyna Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
188 Maćkowski Daniel Zagościniec BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
189 Puławski Paweł Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
190 Maćkowski Adrian Zagościniec BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
191 Maćkowski Radosław Zagościniec BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
192 Zawadka Marta Czarna BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
193 Mosakowska Magdalena Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono
194 NASKRĘT MARIUSZ RACOT BIEG GŁÓWNY 10 km opłacono


Wyświetleń: 9130

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ