Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#NoToSteryd | |||||||||
1 | Kawa Michał | Sulejówek | BIEG GŁÓWNY 10 km | #NoToSteryd | opłacono | ||||
AMP UKS Victoria Radzymin | |||||||||
2 | Mirkowska Adrian | Radzymin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | AMP UKS Victoria Radzymin | |||||
Biegam Na Tarchominie | |||||||||
3 | Gawlik Arkadiusz | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | Biegam Na Tarchominie | opłacono | ||||
Bravehearts Legionowo | |||||||||
4 | Gryz Ewa | Janówek Pierwszy | NORDIC WALKING 5000 km | Bravehearts Legionowo | opłacono | ||||
5 | Czarnota Dorota | Legionowo | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono | ||||
Bravehearts Legionowo | |||||||||
6 | Piekarski Paweł | Legionowo | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono | ||||
7 | Gryz Jacek | Janówek Pierwszy | BIEG GŁÓWNY 10 km | Bravehearts Legionowo | opłacono | ||||
BÓBR TŁUSZCZ | |||||||||
8 | MAZUREK RYSZARD | TŁUSZCZ | BIEG GŁÓWNY 10 km | BÓBR TŁUSZCZ | opłacono | ||||
Goggle PAE | |||||||||
9 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | BIEG GŁÓWNY 10 km | Goggle PAE | opłacono | ||||
10 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | BIEG GŁÓWNY 10 km | Goggle PAE | opłacono | ||||
KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||||||||
11 | Kępczyński Janusz | Ożarów Mazowiecki | BIEG GŁÓWNY 10 km | KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono | ||||
KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki | |||||||||
12 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki | |||||
Klembów Biega | |||||||||
13 | Mathiak Rafał | Stary Kraszew | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono | ||||
14 | Wąsik Michal | Klembów | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono | ||||
15 | Wojda Michał | Klembów | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klembów Biega | opłacono | ||||
Klub Gordona i Giny | |||||||||
16 | Kolasa Paulina | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klub Gordona i Giny | opłacono | ||||
Klub J.Slowackiego | |||||||||
17 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | BIEG GŁÓWNY 10 km | Klub J.Slowackiego | opłacono | ||||
Kobyłka | |||||||||
18 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kobyłka | opłacono | ||||
Koci Pazur | |||||||||
19 | Tomczak Ewa | Ciechanów | NORDIC WALKING 5000 km | Koci Pazur | |||||
Koci Pazur | |||||||||
20 | Tomczak Marcin | Ciechanów | NORDIC WALKING 5000 km | Koci Pazur | opłacono | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
21 | Isasi-Kuran Agata | Marki | BIEG GŁÓWNY 10 km | Markowi Biegacze | opłacono | ||||
22 | Bajorek Jacek | Wyszków | BIEG GŁÓWNY 10 km | Markowi Biegacze | |||||
Mińska Grupa Rowerowa | |||||||||
23 | Łukasiak Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | BIEG GŁÓWNY 10 km | Mińska Grupa Rowerowa | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
24 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
25 | Człapski Krzysztof | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
26 | Welenc Marzena | Mława | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
27 | Różańska Helena | Płońsk | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
28 | Kowalska Izabela | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
29 | Jeleniewicz Joanna | LEGIONOWO | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
30 | Andrychiewicz Monika | Zielonka | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
31 | Pawlak Agnieszka | Płońsk | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
32 | Wojtkowska Lidia | Kobyłka | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
33 | Franczak Anna | Warszawa (Bemowo) | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
34 | Franczak Małgorzata | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
35 | Gaj Bogna | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
36 | reda alicja | warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
37 | Zabłocki Karol | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
38 | Bińkiewicz Jakub | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
39 | Piasecka Paulina | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
40 | Gajewska Sławomira | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
41 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | NORDIC WALKING 5000 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
42 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | PASJA Nordic Walking | opłacono | ||||
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||||||
43 | Paprocka Mariola | Dębe Wielkie | BIEG GŁÓWNY 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono | ||||
44 | Kowalski Tomasz | Mińsk Mazowiecki | BIEG GŁÓWNY 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono | ||||
Radzymin Run Team | |||||||||
45 | Dziewulska Zofia | Radzymin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Radzymin Run Team | |||||
Rowerowy Biegacz | |||||||||
46 | AKSAMIT JAKUB | KONARY | NORDIC WALKING 5000 km | Rowerowy Biegacz | opłacono | ||||
SP 1 Radzymin | |||||||||
47 | Wardakowska Wiktoria | Radzymin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP 1 Radzymin | |||||
48 | Dziewulski Marek | Radzymin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP 1 Radzymin | |||||
49 | Dziewulska Urszula | Radzymin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP 1 Radzymin | |||||
SP2 Radzymin | |||||||||
50 | Kalniuk Mikołaj | Radzymin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP2 Radzymin | |||||
51 | Stach Mikołaj | Radzymin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP2 Radzymin | |||||
SP Stary Kraszew | |||||||||
52 | Mathiak Marika | Stary Kraszew | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | SP Stary Kraszew | |||||
Sonsiedzi Team | |||||||||
53 | Rogala Katarzyna | Okuniew | NORDIC WALKING 5000 km | Sonsiedzi Team | opłacono | ||||
54 | Izraelska Katarzyna | Okuniew | NORDIC WALKING 5000 km | Sonsiedzi Team | opłacono | ||||
55 | Konowrocka Marta Agata Konowrocka | Halinów | NORDIC WALKING 5000 km | Sonsiedzi Team | opłacono | ||||
Sp5 | |||||||||
56 | Wareluk Damian | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp5 | |||||
Sp 7 | |||||||||
57 | Puławska Antonina | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp 7 | |||||
58 | Puławska Gabriela | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp 7 | |||||
Sp 7 w Wołominie | |||||||||
59 | Gajewska Aleksandra | Stare Lipiny | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Sp 7 w Wołominie | |||||
UKS La Basket Warszawa | |||||||||
60 | Samul Jan | Warszawa | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | UKS La Basket Warszawa | |||||
Upalone Muminki | |||||||||
61 | Kanclerz Krzysztof | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Upalone Muminki | opłacono | ||||
VEGE RUNERS | |||||||||
62 | JAROS ARKADIUSZ | BRWINÓW | BIEG GŁÓWNY 10 km | VEGE RUNERS | opłacono | ||||
Widłorogi | |||||||||
63 | Majewska Edyta | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Widłorogi | opłacono | ||||
Włóczykije Ostrówek | |||||||||
64 | Matusik Katarzyna | Ostrówek | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono | ||||
65 | Matusik Lena | Ostrówek | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |||||
Włóczykije Ostrówek | |||||||||
66 | Pasanik Agnieszka | Ostrówek | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono | ||||
67 | Pasanik Marek | Ostrówek | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono | ||||
68 | Pasanik Paulina | Ostrówek | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono | ||||
69 | Pasanik Paweł | Ostrówek | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |||||
70 | Stryjek Alicja | Ostrówek | NORDIC WALKING 5000 km | Włóczykije Ostrówek | opłacono | ||||
71 | Stryjek Martyna | Ostrówek | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Włóczykije Ostrówek | |||||
Yola Yolanda | |||||||||
72 | Klusek Jolanta | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | Yola Yolanda | opłacono | ||||
ZPO Nieborów | |||||||||
73 | Tartanus Kinga | Nieborów | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ZPO Nieborów | |||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
74 | Tlaga Krzysztof | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
75 | Szubka Krzysztof | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
76 | Rudnik Jarosław | Pasek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
77 | Kowalczyk Paweł | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
78 | Szczypkowska Kinga Szczypkowska | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
79 | Szczypkowski Krzysztof | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
80 | Tymiński Sylwester | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
81 | Sereda Wiktoria | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
82 | Sereda Szymon | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
83 | Tomaszewska Urszula | Ossów | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
84 | Rudnik Zuzia | Pasek | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
85 | Rudnik Maja | Pasek | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
86 | Jusiński Aleksander | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
87 | Boryceusz-Matusiak Iwona | WOŁOMIN | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
88 | Wróbel Tomasz | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
89 | Miazek Marcin | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
90 | Sieszpowski Tomasz | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
91 | Król Dariusz Król | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
92 | Makowski Łukasz | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
93 | Jusińska Helenka | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
94 | Pietrzykowska Katarzyna | Wolomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
95 | Bąk WOJTEK | Stare Lipiny | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
96 | Portacha Jarosław | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
97 | Portacha Michalina | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
98 | Przyborowska Sylwia | Emilianów | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
99 | Radziszewski Maciej | Siemiatycze | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
100 | Zach Halina | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
101 | Cygas Ewa | Czarna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
102 | Gera Michał | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
103 | Kliglich Paweł | Stare Lipiny | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
104 | Windloch Emilia | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
105 | Radomski Kazimierz | Wołomin / Majdan | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
106 | Kornacki Dominik | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
107 | Wojtkowski Piotr | Kobyłka | NORDIC WALKING 5000 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
108 | czerniawski romuald | kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
109 | Wareluk Justyna | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
110 | Łozak-Sereda Basia | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
111 | Filaber Laura | Wolomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
112 | Krajewska Monika | Wołomin | NORDIC WALKING 5000 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
113 | Kornacka Alicja | Kobyłka | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
114 | Kornacka Ania | Kobyłka | NORDIC WALKING 5000 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
115 | Filaber Magdalena | Wolomin | NORDIC WALKING 5000 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
116 | Kliglich Konrad | Stare Lipiny | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
117 | Łukasiewicz Sylwester | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | |||||
118 | Szewczyk Adrian | Duczki | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
119 | Wronka Mariana | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
120 | Kij Dominik | Majdan | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
121 | Michalski Robert | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
122 | Krysik Kamil | Lipinki | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
123 | Groszyk Rafał | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
124 | Krauze Kamil | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
125 | Gajewski Karol | Stare Lipiny | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
126 | Dziewiczkiewicz Maja | Stare Lipiny | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | Zabiegany Wołomin | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
127 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
128 | Mosakowska Magdalena | Stare Lipiny | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
129 | Zawadka Marta | Czarna | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
130 | Maćkowski Radosław | Zagościniec | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
131 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
132 | Puławski Paweł | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
133 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
134 | Pasieczyńska Justyna | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
135 | Radomska Sylwia | Majdan | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
136 | Jusiński Marek | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
137 | Gołaszewski Marcin | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
138 | Rogucka Urszula | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
139 | Szczurowska Elżbieta | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
140 | Wojewoda Daniela | Wołomin | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
141 | Tyszko Rafał | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
142 | CHRAPIŃSKI MARIUSZ | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
143 | ZAKRZEWSKA Ada | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
144 | ZAKRZEWSKI Aleksander | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
145 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
146 | Łukasiewicz Olaf | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
147 | Jachimowski Michał | Duczki | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
148 | Kaźmierski Adrian | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
149 | maciazek tadeusz | wolomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
150 | Dzięgielowski Grzegorz | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
151 | Aftyka-Kochoń Katarzyna | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
152 | Gałecka Katarzyna | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
153 | Piątek Bogdan Piątek | Zielonka | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
154 | Stefaniak Anna | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
155 | Andrzejewska Monika | Wyszków | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
156 | Noworyta Jacek | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | ||||||
157 | Zgoda Katarzyna | Czubajowizna | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
158 | Kopania Grażyna | Lipiny Stare | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
159 | Saks Zofia | Wołomin | NORDIC WALKING 5000 km | ||||||
160 | Kurek Antoni | Duczki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
161 | Kurek Jan | Duczki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
162 | Wronka Nikola | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
163 | Wronka Adam | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
164 | Trzaskowska Justyna | Warszawa | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
165 | ośko Jacek | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
166 | Puscian Janusz | RYSIE | BIEG GŁÓWNY 10 km | ||||||
167 | Michalski Andrzej | Radzymin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
168 | Dziura Tomasz | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
169 | Dziura Szymon | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
170 | Kamińska Barbara | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
171 | Kamiński Krzysztof | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
172 | Bodych Maciej | Ząbki | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
173 | Ulanowski Karol | Radzymin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
174 | Ulanowska Agnieszka | Radzymin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
175 | Łaskowska Sylwia Łaskowska | Wołomin | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
176 | Łaskowski Szymon | Wołomin | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
177 | Jaczewska Adrianna | Ząbki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
178 | Jeleniewicz Ryszard | Legionowo | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
179 | Stępień Lena | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
180 | Jakubowska Iza | Wolomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | ||||||
181 | Chojnowski Arkadiusz | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
182 | Machtyl Alan | Wołomin | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono | |||||
183 | Moćko Beata | Wolomin | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
184 | Brewczyńska Agnieszka | Siedlce | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
185 | Brewczyńska Maja | Siedlce | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
186 | Brewczyńska Julia | Siedlce | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
187 | Jurkowiecka Anna | Wołomin | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
188 | Iwańczyk Magdalena | Warszawa | NORDIC WALKING 5000 km | opłacono | |||||
189 | Czapski Franciszek | Ząbki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
190 | Czapska Maria | Ząbki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
191 | Siedlecka Kornelia | ZĄBKI | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
192 | Siedlecki Wiktor | Ząbki | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
193 | Piekarz Blanka | ZĄBKI | BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów | ||||||
194 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | BIEG GŁÓWNY 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 13847