Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020
Udział w imprezie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kubacki Jacek Starogard Gdański Udział w imprezie opłacono on-line
2 Gumowska Justyna Banino Udział w imprezie Gumisie opłacono on-line
3 Gumowski Mariusz Banino Udział w imprezie Gumisie opłacono on-line
4 Staniszewski Witold Gdynia Udział w imprezie opłacono
5 Toporek Rafał Przodkowo Udział w imprezie Polipack Team Gwe opłacono on-line
6 Duda Sławomir Gdańsk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
7 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
8 Damaszke Oriana Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
9 Szmaglinski Bartosz Hel Udział w imprezie opłacono on-line
10 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Udział w imprezie Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
11 Halmann Mirek Wejherowo Udział w imprezie PGB sportowa paczka
12 Litewska Joanna Juszkowo Udział w imprezie Team Deaf opłacono on-line
13 Góra Beata Gdańsk Udział w imprezie Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
14 Przyborkiewicz Małgorzata Torun Udział w imprezie Skarpa opłacono on-line
15 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Udział w imprezie Skarpa opłacono on-line
16 Rutkowska Bogusława Reda1963 Udział w imprezie opłacono on-line
17 Obst Rajmund Ustka Udział w imprezie opłacono on-line
18 Borychowska MARIOLA Ustka Udział w imprezie opłacono on-line
19 Kwiatkowska Violetta Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
20 Skoczeń Maria Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
21 Orszt Bożena Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
22 Chojnicka Zofia Gdańsk Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
23 Statuch Joanna Gdynia Udział w imprezie Nordic Walking Team Gdynia opłacono on-line
24 Padias Paweł Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
25 Pawłowska Magda Świecie Udział w imprezie Kangoo Jumps opłacono on-line
26 Pazdro Mateusz Świecie Udział w imprezie opłacono on-line
27 Pazdro Małgorzata Świecie Udział w imprezie Kangoo Jumps opłacono on-line
28 Specht Magdalena Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
29 Dziedzic Bartosz Wrocław Udział w imprezie opłacono on-line
30 Świtońska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
31 Owczarzak Ewa Rumia Udział w imprezie opłacono on-line
32 Zimoń Magdalena Reda Udział w imprezie Runeda opłacono on-line
33 Biesaga Agata Warszawa Udział w imprezie LUKS PANDA Warszawa opłacono on-line
34 Fidala Marcin Fidala Warszawa Udział w imprezie LUKS PANDA Warszawa opłacono on-line
35 Szczepiński Dariusz Reda Udział w imprezie opłacono on-line
36 Panek Elwira Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy opłacono on-line
37 Danielewicz Aleksandra Gdynia Udział w imprezie Śnieżne Pantery opłacono on-line
38 Danielewicz Grzegorz Gdynia Udział w imprezie Śnieżne Pantery opłacono on-line
39 Łuszcz Dominika Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
40 Łaga Dorota Luzino Udział w imprezie Zmotywowani opłacono on-line
41 Mielewczyk Justyna Reda Udział w imprezie Zmotywowani opłacono on-line
42 Majkowska Adriana Bolszewo Udział w imprezie Zmotywowani opłacono on-line
43 Bury Liliana Reda Udział w imprezie Zmotywowani opłacono on-line
44 Niemczyk Małgorzata Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
45 Pierzchała Marek Luzino Udział w imprezie Morsy z Zawiatu opłacono on-line
46 Śledź Joanna Hel Udział w imprezie opłacono on-line
47 Błaszkowska Anna Wejherowo Udział w imprezie opłacono on-line
48 WAWRZYNIAK Anna Gdynia Udział w imprezie POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
49 Zawadzka Monika Rumia Udział w imprezie Kontener Formy opłacono on-line
50 Zawadzki Piotr Reda Udział w imprezie opłacono on-line
51 Funk Ryszard Żelistrzewo Udział w imprezie Morsy Puck opłacono on-line
52 Korpal Anna Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
53 Skowrońska Grażyna Gdańsk Udział w imprezie Gdański Klub Morsów opłacono on-line
54 Skowroński Piotr gdansk Udział w imprezie Gdański Klub Morsów opłacono on-line
55 Serowiec Barbara Gdańsk Udział w imprezie opłacono on-line
56 Piórkowski Stanisław Sierpc Udział w imprezie opłacono on-line
57 Piórkowska Bogumiła Sierpc Udział w imprezie opłacono on-line
58 Bartoszewicz Tomasz TORUŃ Udział w imprezie opłacono on-line
59 Bartoszewicz Danuta Toruń Udział w imprezie opłacono on-line
60 Saja Michał Saja Gdańsk Udział w imprezie 5.00 PLN
61 Smolak Joanna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
62 Zurawska Katarzyna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
63 Mórawski Sławomir Mórawski Toruń Udział w imprezie Toruń idziemy bez RYZYKA 5.00 PLN
64 Marcinkowski Tomasz Gdynia Udział w imprezie Dziabnięte świnie opłacono on-line
65 Piernicka Krystyna Chwaszczyno Udział w imprezie opłacono on-line
66 Zwierz Andrzej Gdynia Udział w imprezie Active Family Pasłęk opłacono on-line
67 Kutniewska Maria Żukowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team opłacono on-line
68 Brygala Krzysztof Gdansk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
69 Brygała Agata Gdańsk Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
70 Kulesza Hanna Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
71 Sabat Urszula Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
72 Kramp Beata Żukowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
73 Weiland Karina Weiland Sopot Udział w imprezie
74 Zwoliński Sebastian BYDGOSZCZ Udział w imprezie opłacono on-line
75 Skrzynecka Anna Skrzynecka BOLSZEWO Udział w imprezie opłacono on-line
76 Tocki Dariusz Reda Udział w imprezie opłacono on-line
77 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team opłacono on-line
78 Kopczyńska Irena Borkowo Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
79 CIESIELSKA IZABELA REDA Udział w imprezie opłacono on-line
80 Modzelewski Waldemar Rumia Udział w imprezie Mors Rewa 12/15
81 Bach Witold Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy opłacono on-line
82 Namsołek Feliks Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
83 Miłkowska Jolanta Gdynia Udział w imprezie deaf team opłacono on-line
84 Chartunniewicz Teresa Reda Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 opłacono on-line
85 Chartunniewicz Teresa Reda Udział w imprezie Mors Rewa 12/15 5.00 PLN
86 Tadajewska Jolanta Grudziądz Udział w imprezie Morsy z Grudziądza opłacono on-line
87 Szczypior Gabriela Gdańsk Udział w imprezie Fitness fitback opłacono on-line
88 Wielgos Joanna Gdynia Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy opłacono on-line
89 KASZUBOWSKA MONIKA GDYNIA Udział w imprezie opłacono on-line
90 Przybylska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie Elite Team opłacono on-line
91 Schwann Mirosław Wejherowo Udział w imprezie opłacono on-line
92 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Udział w imprezie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki opłacono on-line
93 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
94 Złotowska-Cupa Danuta Lębork Udział w imprezie opłacono on-line
95 Nacewicz Ewa gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
96 Chmielewska Magdalena Orle Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
97 Kopycińska Dorota Reda Udział w imprezie Mechelińskie Morsy opłacono on-line
98 Turzyńska Beata Gdynia Udział w imprezie opłacono on-line
99 Dybowski Henryka Rumia Udział w imprezie Komando Flaki opłacono on-line
100 Towarnicka Izabela Gdynia Udział w imprezie Team Deaf opłacono on-line


Wyświetleń: 11353

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ