Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
2 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | Udział w imprezie | Gumisie | opłacono on-line |
3 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | Udział w imprezie | Gumisie | opłacono on-line |
4 | Staniszewski Witold | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono | |
5 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Udział w imprezie | Polipack Team Gwe | opłacono on-line |
6 | Duda Sławomir | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line |
7 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line |
8 | Damaszke Oriana | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
9 | Szmaglinski Bartosz | Hel | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
10 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
11 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Udział w imprezie | PGB sportowa paczka | |
12 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Udział w imprezie | Team Deaf | opłacono on-line |
13 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
14 | Przyborkiewicz Małgorzata | Torun | Polska | Udział w imprezie | Skarpa | opłacono on-line |
15 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Udział w imprezie | Skarpa | opłacono on-line |
16 | Rutkowska Bogusława | Reda1963 | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
17 | Obst Rajmund | Ustka | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
18 | Borychowska MARIOLA | Ustka | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
19 | Kwiatkowska Violetta | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
20 | Skoczeń Maria | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
21 | Orszt Bożena | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
22 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
23 | Statuch Joanna | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Nordic Walking Team Gdynia | opłacono on-line |
24 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
25 | Pawłowska Magda | Świecie | Polska | Udział w imprezie | Kangoo Jumps | opłacono on-line |
26 | Pazdro Mateusz | Świecie | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
27 | Pazdro Małgorzata | Świecie | Polska | Udział w imprezie | Kangoo Jumps | opłacono on-line |
28 | Specht Magdalena | Rumia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
29 | Dziedzic Bartosz | Wrocław | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
30 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
31 | Owczarzak Ewa | Rumia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
32 | Zimoń Magdalena | Reda | Polska | Udział w imprezie | Runeda | opłacono on-line |
33 | Biesaga Agata | Warszawa | Polska | Udział w imprezie | LUKS PANDA Warszawa | opłacono on-line |
34 | Fidala Marcin Fidala | Warszawa | Polska | Udział w imprezie | LUKS PANDA Warszawa | opłacono on-line |
35 | Szczepiński Dariusz | Reda | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
36 | Panek Elwira | Lębork | Polska | Udział w imprezie | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
37 | Danielewicz Aleksandra | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Śnieżne Pantery | opłacono on-line |
38 | Danielewicz Grzegorz | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Śnieżne Pantery | opłacono on-line |
39 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
40 | Łaga Dorota | Luzino | Polska | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line |
41 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line |
42 | Majkowska Adriana | Bolszewo | Polska | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line |
43 | Bury Liliana | Reda | Polska | Udział w imprezie | Zmotywowani | opłacono on-line |
44 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
45 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | Udział w imprezie | Morsy z Zawiatu | opłacono on-line |
46 | Śledź Joanna | Hel | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
47 | Błaszkowska Anna | Wejherowo | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
48 | WAWRZYNIAK Anna | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
49 | Zawadzka Monika | Rumia | Polska | Udział w imprezie | Kontener Formy | opłacono on-line |
50 | Zawadzki Piotr | Reda | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
51 | Funk Ryszard | Żelistrzewo | Polska | Udział w imprezie | Morsy Puck | opłacono on-line |
52 | Korpal Anna | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
53 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line |
54 | Skowroński Piotr | gdansk | Polska | Udział w imprezie | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line |
55 | Serowiec Barbara | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
56 | Piórkowski Stanisław | Sierpc | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
57 | Piórkowska Bogumiła | Sierpc | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
58 | Bartoszewicz Tomasz | TORUŃ | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
59 | Bartoszewicz Danuta | Toruń | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
60 | Saja Michał Saja | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | ||
61 | Smolak Joanna | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
62 | Zurawska Katarzyna | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
63 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Polska | Udział w imprezie | Toruń idziemy bez RYZYKA | |
64 | Marcinkowski Tomasz | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Dziabnięte świnie | opłacono on-line |
65 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
66 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
67 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Udział w imprezie | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
68 | Brygala Krzysztof | Gdansk | Polska | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line |
69 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line |
70 | Kulesza Hanna | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
71 | Sabat Urszula | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
72 | Kramp Beata | Żukowo | Polska | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line |
73 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Udział w imprezie | ||
74 | Zwoliński Sebastian | BYDGOSZCZ | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
75 | Skrzynecka Anna Skrzynecka | BOLSZEWO | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
76 | Tocki Dariusz | Reda | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
77 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Udział w imprezie | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
78 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line |
79 | CIESIELSKA IZABELA | REDA | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
80 | Modzelewski Waldemar | Rumia | Polska | Udział w imprezie | Mors Rewa 12/15 | |
81 | Bach Witold | Przodkowo | Polska | Udział w imprezie | Klub Sportowy Przodkowskie Morsy | opłacono on-line |
82 | Namsołek Feliks | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
83 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | deaf team | opłacono on-line |
84 | Chartunniewicz Teresa | Reda | Polska | Udział w imprezie | Mors Rewa 12/15 | opłacono on-line |
85 | Chartunniewicz Teresa | Reda | Polska | Udział w imprezie | Mors Rewa 12/15 | |
86 | Tadajewska Jolanta | Grudziądz | Polska | Udział w imprezie | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
87 | Szczypior Gabriela | Gdańsk | Polska | Udział w imprezie | Fitness fitback | opłacono on-line |
88 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
89 | KASZUBOWSKA MONIKA | GDYNIA | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
90 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Elite Team | opłacono on-line |
91 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
92 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki | opłacono on-line |
93 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
94 | Złotowska-Cupa Danuta | Lębork | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
95 | Nacewicz Ewa | gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
96 | Chmielewska Magdalena | Orle | Polska | Udział w imprezie | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line |
97 | Kopycińska Dorota | Reda | Polska | Udział w imprezie | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line |
98 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | opłacono on-line | |
99 | Dybowski Henryka | Rumia | Polska | Udział w imprezie | Komando Flaki | opłacono on-line |
100 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Udział w imprezie | Team Deaf | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14718